Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: No jasne, że tak. Uznaję to jako "ostateczne rozwiązanie kwestii chowania zmarłych w rodzinie" :P Ktoś musi podjąć radykalne kroki do zmiany na lepsze. Moja rodzina po śmierci nie przyczyni się chociaż do wybuchu jakiejś epidemii czy innego gówna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@appylan: Nie no jakbym umarł w lo to by przyjechała bo kuc a teraz to co najwyżej po sąsiada ( ͡°
@Croudflup: Tyle, że to jest #!$%@?, bo nie szanujesz swoim zmarłych przez narzucanie konkretnego sposobu pochówku, który wynika z jakiejś Twojej nerwicy natręctw - i to podchodzisz do tego w taki sposób, jakbyś miał 15 lat ("moje na wierzchu i #!$%@?, bo ja wiem najlepiej"). W XXI wieku rzadko spotkać oblężęnia, raczej trupy nie przyczyniają się do wybuchów epidemii.
@johny-kalesonny: to nie jedyny powód. Dla mnie barbarzyńskim zwyczajem jest chowanie w ziemi zwłok i nie pozwolę u siebie na to+ zrobię co w mojej mocy, żeby rodzina też była bez jakiegoś grubszego powodu. Wyleżą się na tyle długo żeby mnie nie straszyć w tej ziemi xd
co z tego ? Nie o to chodzi, chodzi o to, że to strasznie niehumanitarne i podłe. Dla mnie barbarzyńskim zwyczajem jest chowanie w ziemi zwłok


@Croudflup: według ciebie, dla innych jest zupełnie inaczej

dziadkowie tyle lat po śmierci to już będzie im obojętne ( )

czyli jak #!$%@? twoje prochy do śmieci to tobie też będzie obojętne

Moja rodzina po śmierci nie przyczyni się chociaż