Wpis z mikrobloga

Do wszystkich samotnych mężczyzn. Przestroga.

Poszukiwanie partnerki w dorosłym życiu jest trudne. Jeśli nie znalazłeś miłości swojego życia w szkole albo na studiach, to przygotuj się na to, że później będzie jeszcze gorzej. Nie ma co ukrywać, najfajniejsze i najrozsądniejsze kobiety, będące świetnym materiałem na partnerkę i w dalszej przyszłości żonę i matkę Twoich dzieci, są już pozajmowane. Oczywiście znajdą się jakieś przypadki fantastycznych kobiet na przykład porzuconych i samotnych. Tylko taka porzucona i samotna kobieta obleczona w swoje złe doświadczenie prawdopodobnie nie obdarzy Cię już prawdziwą miłością. Niestety związki zmieniają psychikę, często bardziej trwale niż nam się to wydaje.

No dobrze, pewnie zapytacie: a co z portalami randkowymi. To jest bagno moi drodzy. Nie ważne, czy korzystasz z Tindera, Sympatii, Badoo i innego tego typy gówna, licz się z tym, że większość znajdujących się tam kobiet to:
1. Desperatki, które od lat nie mogą znaleźć sobie faceta. W sumie najłatwiejsze do zaliczenia, jeśli komuś tylko na tym zależy.
2. Samotne matki. Co prawda są one w mniejszości, ale nie każdy facet chce wychowywać czyjeś dziecko. Najgorsze są jednak "krypto samotne matki" - czyli o dziecku dowiadujesz się na drugiej lub trzeciej randce.
3. Karyny oraz kobiety z syndromem wiecznego selfie, dziubka i gloryfikacji własnej facjaty. Z taką nie porozmawiasz o ostatnich odkryciach naukowych, przykro mi.
4. Brzydule i grubaski. Ech... Ja rozumiem, nie każda kobieta musi być modelką. Zresztą nie każdy lubi suche i kościste kobiety, no ale dziewczyny... są pewne limity związane na przykład z wagą. Przecież otyłość jest pieprzoną chorobą. O wygląd fizyczny można naprawdę zadbać. Nie wiem. Iść do spa, wyjechać do sanatorium, zrobić sobie operację plastyczną? Opcji jest wiele.
5. Kobiety wymagające. Po czym taką poznać? Oczywiście, że po opisie. "Jeśli nie masz 195 cm, to nawet nie pisz", "Panom z brodą, wyglądającym jak menele dziękuję", "Jeśli Twój telewizor jest większy niż półka na książki, to nie mamy o czym rozmawiać". No #!$%@?...
6. Atencjuszki z milionem linków do kont na instagramie, snapchatcie itd. Strata czasu do takiej pisać, bo zwyczajnie Cię oleje. Portal randkowy jest dla niej wyłącznie miejscem na reklamę swojej własnej twarzy i wysportowanego ciała. One czerpią energię z lajków i serduszek, proszę nie karmić.
7. Kobiety wyzwolone. Uwaga, takie często prowadzą dzienniki swoich zdobyczy. Może i fajnie z taką pobaraszkować w łóżku, ale później Twoje zdjęcie z portalu randkowego trafia do folderu na jej pulpicie pt. "Chłopaki, maj 2017". Nie wiem jak wy drodzy panowie, ale nie chciałbym być elementem jakiegoś archiwum.
8. Kobiety politechniki, które wyglądają jak mężczyźni. Eeee... szkoda o tym nawet pisać.

Także szukajcie moi drodzy miłości na wczesnych etapach swojego życia! Dla mężczyzn mam jedną zaś radę: jeśli jesteś chłopie samotnym, ale już dorosłym i postawnym mężczyzną, to szukaj o wiele lat młodszych dziewczyn - one lubię facetów takich jak ty, dojrzałych i ustabilizowanych :) Z taką może się naprawdę udać.

#zwiazki #tinder #sympatia #badoo #heheszki
  • 59
@paszko_M: Mi przepadł najlepszy okres w życiu czyli liceum. Liceum jedno z najlepszych w mieście (w rankingu chyba nawet no. 1 w tamtym czasie), dużo dziewczyn 10/10 ze świetnymi charakterami. A ja co? A ja się zakochałem w atencyjnym #!$%@? które mnie łatwo wrzuciło do friendzona na 2 lata. Bo co taki 16-17 latek moze wiedzieć o kobietach i unikaniu friendzon. Wpadłem tam po uszy i umknęło mi pełno fajnych okazji.
@Konkol Mnie też zawsze mnie ciekawiło co siedzi ludziom w głowach, żeby od jakichś nieznanych osób na portalach wymagać operacji plastycznej, bo ta się w ich kanon urody nie wpisuje. O.o

Moim zdaniem to takie biadolenie dla biadolenia, wszędzie są ludzie fajni, średni i niefakni (zarówno z wygladu jak i charakteru), internet się niczym w tym względzie nie różni.
@paszko_M: Przecież różowe z liceum to w większości żaden materiał na partnerkę. Niby fajnie gdzieś z taką wyjść, pobawić się jednak do poważniejszego związku raczej się nie nadają. Nawet umalować się nie potrafią i wyglądają dziwnie. Oczywiście zdarzają się wyjątki, jednak te "wyjątki" z reguły są zajęte, albo ich nie zauważysz bo upatrzyłeś sobie Karyne.
Także szukajcie moi drodzy miłości na wczesnych etapach swojego życia! Dla mężczyzn mam jedną zaś radę: jeśli jesteś chłopie samotnym, ale już dorosłym i postawnym mężczyzną, to szukaj o wiele lat młodszych dziewczyn - one lubię facetów takich jak ty, dojrzałych i ustabilizowanych :) Z taką może się naprawdę udać.


@paszko_M: tyle że to też działa w drugą stronę... jak tylko poznam 30-letniego chłopa który nie ma kobiety to od razu
Instynkt - > Także szukajcie moi drodzy miłości na wczesnych etapach swojego życia! D...

źródło: comment_uTVoxYdjiBl4zfLVvZqQ9ayF0AHdJDW3.jpg

Pobierz
@paszko_M: Ale dyrdymały xD Skończ cpać to gówno i wyjdź wreszcie z akwarium ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, to jeśli jesteś facetem - nie masz problemu. Jeśli nie znalazłeś dziewczyny na studiach, nic nie stoi na przeszkodzie żeby znaleźć sobie młodszą, która jeszcze studiuje i nie ma poważnego związku za sobą.

Oczywiście jeśli dziewczyna ma 30 lat i wygląda jak rakieta a nie ma nikogo,