Wpis z mikrobloga

@Kayleigh: czyli to nie twoje zdjecie? Moi znajomi juz tam od dawna nie chodzą bo to juz nie jest modne miejsce a widzialam ze nastapila ewolucja wykopiw od Ramy do Luzzter i sie zastanawiam skad ta popularnosc jak tam sie chodzilo kilka lat temu jak byl hype na to miejsce
@wiecejnizjednozwierze: Po prostu nie wracałem z luster. Tylko z urodzin kumpla w okolicy. Nie zauważyłem jakiejś fazy na lustra swoją drogą na wykopie. Jak ktoś lubi techno to raczej smolna, a skins party już nie ma hohoho, chociaż ostatnio widziałem wycieczki o 6 rano ze smolnej do luster niewyrobionych od melanżu mordeczek.

A co do ramy - to dla mnie to zawsze była speluna i tragedia. Nie mniej z takich słoiczanych
@Ulubiona: cholera muszę sie w końcu z wami wybrać na to piwo bo ciagle mi cos wypada i nie mogę.

@19_85: wspomnienia dobre ale kondycyjnie to sie raczej w szczycie formy nie jest wtedy
@wonsz_smieszek: nie ma po co serio xD
@Kayleigh: a okej :) myslalam ze tam byles bo ostatnio sie tam wykopiwo przenioslo a wczesniej jakies dwa dzieciaki z mirko pisaly ze tam są i sie zastanawialam o #!$%@? chodzi

@Ulubiona: no widzialam to wlasnie i mnie to zdziwilo co sie zadziało, jeszcze wczesniej jakies wykopowe dzieciaki pisaly ze tam sa i mnie to zadziwilo skad ten hype jak ponad dwa