Wpis z mikrobloga

********************************************************************************
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag #wykopskubietotalizatora
******************************************************************************

Specjalnie dla Was mały update sytuacji z tego wpisu:
http://www.wykop.pl/wpis/23606917/wpis-kierowany-do-ludzi-lubiacych-troszke-hazard-a/

Nagroda główna, 550 000 zł, w zdrapce Mega Pensja
koloru czerwonego** dalej czeka na swojego zdobywcę.
Pozostały szacowany nakład na ten moment to około 6% (około 115 000 losów).
Szacowane prawdopodobieństwo wygrania głównej nagrody przy zakupie 1 zdrapki: 0,00086%.

Wrzucam także PDF uzupełniony o miasta z oddziału #bialystok oraz #poznan , do pobrania tutaj:
http://www117.zippyshare.com/v/xC7YBL3E/file.html

W oddziale Białystok zdrapka jest popularna także w mniejszych miastach takich jak:
#augustow #elk #lomza #ostroleka #ostrowmazowiecka #suwalki #zambrow
W oddziale Poznań zdrapka już jest w sumie na wymarciu. Pozostało mniej jak 20 oddziałów.

Mega Pensja koloru czerwonego jest zdrapką, która na ten moment daje największe szanse na główną nagrodę.

Zdrapki w których głównych nagród już nie ma i nie opłaca się ich kupować:
- Kasa x 20
- Maxi Cash
- Brylantowe 7

W wolnej chwili przygotuję raporty opłacalności na temat każdej ze zdrapek.

Kolejny update po majówce.

Powodzenia!
Nutaharion - ************************************************************************...

źródło: comment_TKjYJJmYjAeZaagKqsZrEmnX2RpFzTT5.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Po twoim wpisie kupiłem 5 ostatnich czerwonych sztuk w mojej kolekturze. Wynik: 4 puste i 1 wygrana 100 zł.
Reszta zdrapek jaka im została jest koloru zielonego, więc głównej wygranej tam raczej nie ma.
Przestawiam się na razie na "Giga pensje". Jak nie będziesz miał nic przeciwko, to efekty swoich doświadczeń mogę przedstawić przy twoim tagu.
zpue - @Nutaharion: Po twoim wpisie kupiłem 5 ostatnich czerwonych sztuk w mojej kole...

źródło: comment_VC2HZZsyNwdX8QfVICJux97kQFmICyEL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zpue: sprawdziłem "Giga Pensję" i wychodzi na to, że jest ona w 2 kolorach. Niebieskim i czarnym. W niebieskiej już trafiono główną, w Częstochowie, dlatego przy zakupach wybieraj wersję czarną :)
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Aż dziś z ciekawości zrobiłem sobie spacer po moim mieście (~100k mieszkańców), 10 kolektur, tylko w 3 w ogóle mieli mega pensję - tylko w wersji zielonej i ich zdaniem "panie inszych nie ma". Trudno, chyba nie zostanę bogaty :(
  • Odpowiedz
@Nutaharion: możesz wykreślić w zielonej górze wyszyńskiego 18, wyszyńskiego 30c, monte cassino 27a zostały tylko zielone, za to we freshu na okulickiego zostało jeszcze parę sztuk czerwonych ale pewnie wykupię wszystkie :p
  • Odpowiedz
czy te zdrapki są zupełnie losowe? jakie są szanse, że ostatnia wygrania będzie w pobliżu poprzednich?


@FaraonMerJan: w przypadku Mega Pensji oczywiście, że tak. To, że w wersji zielonej wygrana była we Wrocławiu nie oznacza, że w wersji czerwonej nie może się ona we Wrocławiu trafić. Kolory lecą na całą Polskę.
  • Odpowiedz
trzeba pewnie szukać w mniejszych miastach itd


@Morgoth143: czyli jadąc na weekend majowy samochodem zatrzymujemy się w kolekturach po drodze i pytamy o czerwoną Mega Pensję!
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz