Wpis z mikrobloga

@RocketQueen: Ej, nadal są fajne wpisy o tym co na codzień. A że niektórzy przesadzają.. zawsze i wszędzie tacy byli i będą się zdarzać. Wystarczy nie skupiać się na nich za bardzo :)
  • Odpowiedz
@kubulec mam nawet więcej kosmetyków, poza tymi podkladami i tuszami. Tusz ma 3 miesiące przydatności, a ja nawet nie jestem w stanie go wykończyć w tyle :p maluje czasem nawet 2 razy dziennie, a może do połowy dojadę. Fakt, ze cienie, lakiery i tego typu rzeczy mogą stać dłużej. Ale aż tyle podkładów? Nie lepiej kupić jeden lepszy, a nie 50 Rimmeli i kremów bb?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dombol nie, ale ma jakąś koleżankę konsultantkę i ma bodajże -30% od kwoty zamowienia.

@maur duża walizka z ciuchami i butami, a do podręcznego kosmetyki akurat, no i jeszcze najczęściej coś ląduje w moim bagażu :D tyle że na wczasach to głównie plaża/morze także mejkapy dopiero na wieczór :D
  • Odpowiedz
@kubulec: moja była była makijażystką na pokazach i w TV a miała połowę tylko że lepszych marek, jak dla mnie twoja różowa ma problem, to zdjęcie krzyczy KONSUMPCJONIZM, nie szanuje pieniędzy lub myśli że tapeta sprawi że będzie ładna i nadal nie znalazła tej czarodziejskiej różdżki w rossmanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@MamaIKillTheMan jej to po prostu sprawia frajdę, że kupi sobie jakąś nową szminkę czy błyszczyk, część kosmetyków jest kupowana praktycznie a część tak żeby mieć i używać okazjonalnie np szminki, błyszczyki. Powiedziałbym że to jest po prostu takie jakby jej hobby. Z resztą ja tego nie neguję i czasem sam jej coś kupie :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@staryhippis93 bo różne podkłady mają różne właściwości i w zależności od tego w jakiej kondycji jest cera danego dnia oraz od okazji dostosowuje podkład w dodatku inny odcień będzie używała np w lutym a inny w kwietniu gdy będzie miała lekko opaloną twarz ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@MonikPierszyDrugiTrzeci
@Przedwczesny_pogrzeb
@Meyru
@RocketQueen
@patninka
@sylvvy
@arsaya
@magenciorek
@PrytaFatalna
@anenya
@banjo
@ruzowy_wonsz
@Lunarie
@agaciksa
@Achaa
@Twinkle
@ilovecigarette
@staryhippis93
@hustawka
A tak wygląda aktualny jej zestaw "must have" w torebce plus opis:
1. Puder i podkład Revlon Nearly Naked – bardzo udany zestaw, daje delikatne krycie, dzięki czemu wygląda na skórze bardzo naturalnie.

2. Tusz Maybelline Lash Sensational – mój zdecydowany ulubieniec, bije na głowę nawet tusze z wyższych półek cenowych. Cudownie pogrubia
kubulec - @MonikPierszyDrugiTrzeci 
@Przedwczesnypogrzeb 
@Meyru 
@RocketQueen 
@patn...

źródło: comment_zo2zDAWkMA2fsNgIATC0c9sG4PxMtHO4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 5
@kubulec ja wolę mineralne kosmetyki, nie lubię sieciówek napakowanych chemią. Przekaż różowej żeby wyprobowała Lily Lolo np, o wiele lepsze niż taki revlon a tylko niewiele droższe
  • Odpowiedz