Wpis z mikrobloga

  • 1465
Jak uczelnie w naszym kraju mają cokolwiek reprezentować? Byłam wczoraj na prezentacji specjalizacji na magisterka celem było zachęcenie studentów to pojścia na poszczególną specjalizację.
Jedna katedra miała slajd jakich programów student może się nauczyć w toku studiow, lista była piękna długa a na niej mn. Google chrome, Google earth, Mozilla firefox, winrar xDDDD

Powiem Wam tym winrarem mnie kupili

#heheszki #szkolnictwo #szkolnictwowyzsze #zalesie #uczelnie #uw #uniwersytetwarszawski
  • 58
  • Odpowiedz
@Widzet:
ale tam były podstawy jak tworzenie tabelek(takich zwykłych nie przestawnych), rysowanie wykresów i klikanie 1 przycisku by wyskoczyła analiza danych statystycznych xD
  • Odpowiedz
@Pelelka: hehe, to mega progres jest :) ze 2 lata studiowałem tam jako drugi kierunek. 15 lat temu można było conajwyzej uczyć sie obsługi linijki i ołówka ; serio, nie widziałem tam komputera przez 2 lata :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@saj otworzyli tam inżynierke i wiesz co? Przez 2 lata uczyłam się rysować przekroje i mapy na kartce ( ),
Dopiero na 3 roku mieliśmy kilka zajęć, ale i tak do końca walkuja rysowanie ręczne i jako inżynierowie mieliśmy pół semestru GISa i pół semestru AutoCADa xDD
A licencji na najważniejsze programy wciąż nie kupili
  • Odpowiedz