Wpis z mikrobloga

Jak byłem młodszy to żyłem w przekonaniu, że będę kupować oryginalne gry i programy żeby docenić pracę twórców. Nic bardziej mylnego. Teraz jak mnie stać na to to kupuję z lenistwa. Zamiast szukać na jakichś torrentach, chomikach, szukać cracków itd. Tak to płacę i po chwili mogę pobrać i zainstalować bez żadnych problemów.

#coolstory #oswiadczenie #gry #steam
  • 41
  • Odpowiedz
@szuchal: Na tym się opierają usługi w dzisiejszych czasach. Jeśli ktoś szanuje swój czas i energię to nie będzie się bawił w jakieś szukanie i pobieranie z gównoźródeł tylko zapłaci i ma spokój. Steam/Spotify/Netflix święta trójca.
  • Odpowiedz
Widocznie jesteś amebą komputerową skoro chcesz szukać kraków na chomikach czy torrentach.
Wychodzi gra to ją pobierasz w całości z warezu pełną prędkością łącza i instalujesz. Identycznie jak na steamie czy innym originie.
  • Odpowiedz
@s_t_u_l_e_j: Identycznie pobierają się też wszystkie łatki, patche i bugfixy c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i oczywiście usługi społecznościowe/multiplayer hostowane są na tych samych serwerach ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@szuchal ale jak mam płacić za grę to chciałbym żeby ta gra była dobra i dało się w nią grać a nie gowno w złotym papierku w takiego far crya grałem może ze dwie godziny i miałem dość a kosztował 160 zł
  • Odpowiedz
@s_t_u_l_e_j: świadomość że nie mam tego w bibliotece tylko na jakimś warezie jak sto lat temu. Po prostu wolę mieć coś na steamie w bibliotece niż pirat. Lubię zbierać. I nie nie boję się że to wypożyczalnia i inne #!$%@? o steamie na mnie nie działa .
  • Odpowiedz
@szuchal: No ja pomimo, że jestem leniem to w tej kwestii zazwyczaj najpierw pobieram pirata i jak stwierdzam, że jest fajny to kupuję org. :D
  • Odpowiedz