Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie ta fascynacja # danielmagical. Mirki to jednak muszą sobie znaleźć jakiegoś patologicznego debila, żeby móc dowartościować samych siebie i tak podniecają się głupotą takich patusów. Nic dziwnego, że potem powstają w telewizji takie programy jak 'Dzień w którym pojawiła sie forsa' (dla niewtajemniczonych: reality show, które opowiada o patologicznej rodzince, której dla celów programu podarowano dużą sumkę pieniędzy i obserwowano w jaki sposób ją spożytkuje). Normalni ludzie będą czytać i oglądać o ludziach, którzy coś osiągneli w życiu i dążyć do tego, aby sami być lepsi, a takie piwniczaki najpierw oglądają takich patusów typu bonzo lub ten danielmagical, a potem będą żalić się, że żadna różowa ich nie chce, bo jedyne o czym mogą z nią porozmawiać to co robił wczoraj jakiś menel z internetu. Potem będziecie pisać jakie to wasze życie jest #!$%@?, a prawda jest taka, że sami sobie takie życie zgotowaliście. Nie żal mi was. #bekazpodludzi #wykop #stulejacontent #patologiazewsi
  • 75
@serintakma wrzuć na czarną i daj ludziom cieszyć się rzeczami. I tagujcie jakoś porządnie te swoje gorzkie żale, bo do tej pory trafiłem na więcej bólu dupy o tag, niż wpisów spod tego tagu. Wrzuciłem na czarno i zapomniałem o nim, dopóki mi o nim nie przypomnieliście, inkwizytorzy moralności.

#danielmagicalboldupy - proszę, używajcie go mądrze, jest cały wasz.
@serintakma z ciekawości włączyłem na chwilę wczoraj wieczorem i muszę przyznać, że przyjemnie się to oglądało. Widać, że chłopaki mają radość z tego co robią, nie widać, że to jakaś patola, każdy chyba ma takie momenty w swoim życiu, że lubi #!$%@?ć. Jakby mi ludzie dawali hajs za to, że siedzę przed kompem i od czasu do czasu coś #!$%@? to też mógłbym tak strimować. Jest zabawa, chłopaki są szczęśliwi, ludzie mają