Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie ta fascynacja # danielmagical. Mirki to jednak muszą sobie znaleźć jakiegoś patologicznego debila, żeby móc dowartościować samych siebie i tak podniecają się głupotą takich patusów. Nic dziwnego, że potem powstają w telewizji takie programy jak 'Dzień w którym pojawiła sie forsa' (dla niewtajemniczonych: reality show, które opowiada o patologicznej rodzince, której dla celów programu podarowano dużą sumkę pieniędzy i obserwowano w jaki sposób ją spożytkuje). Normalni ludzie będą czytać i oglądać o ludziach, którzy coś osiągneli w życiu i dążyć do tego, aby sami być lepsi, a takie piwniczaki najpierw oglądają takich patusów typu bonzo lub ten danielmagical, a potem będą żalić się, że żadna różowa ich nie chce, bo jedyne o czym mogą z nią porozmawiać to co robił wczoraj jakiś menel z internetu. Potem będziecie pisać jakie to wasze życie jest #!$%@?, a prawda jest taka, że sami sobie takie życie zgotowaliście. Nie żal mi was. #bekazpodludzi #wykop #stulejacontent #patologiazewsi
  • 75
  • Odpowiedz
@serintakma zauwazylem ze smieja sie lub gardza tak jak ty tylko ludzie ktorzy noe ogladaja chlopak ma dobre serce proboje szczescia streamujac od lat generalnie rodzinka mimo ze patologiczna to sie kocha i wspiera. wykopki noe tylko ogladaja ale i wplacaja pieniadze milo popatrzyc jak komus wychodzi slonce po butzy
  • Odpowiedz
@serintakma: ej, ale nie po to wrzuciłem to na czarną, aby jednak o tym czytać, mkey? Nie ważne czy to oglądasz, popierasz czy krytykujesz - używaj mireczku poprawnie tagów bo na prawdę na ten pato serial mam uczulenie
  • Odpowiedz
'Dzień w którym pojawiła sie forsa' (dla niewtajemniczonych: reality show, które opowiada o patologicznej rodzince, której dla celów programu podarowano dużą sumkę pieniędzy i obserwowano w jaki sposób ją spożytkuje


@serintakma: Ja trochę offtopem polecę. To co piszesz to jest mało powiedziane. Ludzie nie wiedzą, że to jest reżyserowane.
  • Odpowiedz