Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie ta fascynacja # danielmagical. Mirki to jednak muszą sobie znaleźć jakiegoś patologicznego debila, żeby móc dowartościować samych siebie i tak podniecają się głupotą takich patusów. Nic dziwnego, że potem powstają w telewizji takie programy jak 'Dzień w którym pojawiła sie forsa' (dla niewtajemniczonych: reality show, które opowiada o patologicznej rodzince, której dla celów programu podarowano dużą sumkę pieniędzy i obserwowano w jaki sposób ją spożytkuje). Normalni ludzie będą czytać i oglądać o ludziach, którzy coś osiągneli w życiu i dążyć do tego, aby sami być lepsi, a takie piwniczaki najpierw oglądają takich patusów typu bonzo lub ten danielmagical, a potem będą żalić się, że żadna różowa ich nie chce, bo jedyne o czym mogą z nią porozmawiać to co robił wczoraj jakiś menel z internetu. Potem będziecie pisać jakie to wasze życie jest #!$%@?, a prawda jest taka, że sami sobie takie życie zgotowaliście. Nie żal mi was. #bekazpodludzi #wykop #stulejacontent #patologiazewsi
  • 75
  • Odpowiedz
@serintakma: otóż to, zawsze tu wywalają płacze jakie to kobiety głupie i bez zainteresowań, a tym czasem jak czytam mirko, to mogę odnieść wrażenie, że opisują samych siebie ;-) Też mnie dziwi oglądanie jakichś patologii - faza, bonzo, teraz ten magical - jedyny wniosek jaki się nasuwa to taki jak już napisałeś - przez chwilkę czują się lepsi, bo ktoś jest od nich gorszy ;-)
  • Odpowiedz
@Blair_noir:

faza

No taka, faza w #!$%@? pasuje do tego grona :V
Przeciez nikt nie ogląda go dlatego zeby poczuć się lepszym (bo niby jak mozna się poczuć lepszym od typa który zwiedził pół świata) tylko dlatego, ze kręci ciekawe filmy.
  • Odpowiedz