Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie ta fascynacja # danielmagical. Mirki to jednak muszą sobie znaleźć jakiegoś patologicznego debila, żeby móc dowartościować samych siebie i tak podniecają się głupotą takich patusów. Nic dziwnego, że potem powstają w telewizji takie programy jak 'Dzień w którym pojawiła sie forsa' (dla niewtajemniczonych: reality show, które opowiada o patologicznej rodzince, której dla celów programu podarowano dużą sumkę pieniędzy i obserwowano w jaki sposób ją spożytkuje). Normalni ludzie będą czytać i oglądać o ludziach, którzy coś osiągneli w życiu i dążyć do tego, aby sami być lepsi, a takie piwniczaki najpierw oglądają takich patusów typu bonzo lub ten danielmagical, a potem będą żalić się, że żadna różowa ich nie chce, bo jedyne o czym mogą z nią porozmawiać to co robił wczoraj jakiś menel z internetu. Potem będziecie pisać jakie to wasze życie jest #!$%@?, a prawda jest taka, że sami sobie takie życie zgotowaliście. Nie żal mi was. #bekazpodludzi #wykop #stulejacontent #patologiazewsi
  • 75
  • Odpowiedz
@serintakma: wyśmiewają ludzi, starszych od siebie, "Grażyny i Januszów", którzy oglądają Klan, Trudne sprawy i tego typu substytuty własnego życia. Natomiast sami z tego samego powodu oglądają jakiegoś Daniela z internetu. Poza tym chcą się dowartościować, bo oglądają życie jakiejś patologii i budują w sobie przeświadczenie, że "są lepsi, niż ta patola". Tylko faktycznie porównywać się z takim poziomem, żeby podbudować własną wartość... no cóż ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
a nie lepiej zająć się sobą, zamiast mówić innym, co (lub czego nie) mają robić. Nie wiem, tak sobie głośno myślę.


@d1ck: o, proszę! To dlaczego na Wykopie i w internecie w ogóle, przelewa się tyle żółci, że ktoś się źle ubrał, coś źle powiedział, że Janusz to, a Grażyna tamto? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@serintakma: A może po prostu ludzie oglądają to bo jest to śmieszne? Niestety jak ktoś to ogląda i się dowartościowuje bo on zarobił na swojej patologii i żeby mu te regipsy spadły tylko to w życiu robi tak samo z ludźmi ze swojego otoczenia, nie musi oglądać tego.
Druga sprawa jest taka, że ta patologia miała na tyle odwagi żeby włączyć kamerkę i to nagrywać. Podnieśli dupy z kanapy, czy spod
  • Odpowiedz
@serintakma: sugerowanie xD

normalni ludzie

w sensie ty? akurat nie ogladam tych streamow, bo mi sie nie chce, ale dorabianie jakiejs #!$%@? ideologii najlpesze xd
za duzo sie coachow naogladales i teraz na sile probojesz wmowic wszystkim, ze w zyciu tylko trzeba patrzyc na tych co osiagneli sukces. Widac jak ograniczony jestes i po prostu glupi.
  • Odpowiedz
@DizzyEgg
Nieważne , nie warto. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nie mamy o czym rozmawiać. Nie będę ci tego tłumaczył, bo już złapałeś ból tyłka o coś, co sobie ubzdurałeś.
  • Odpowiedz