Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Założyłem fake konto na #tinder używając zdjęć jakiejś dziewczyny zza granicy. Średnia dziewczyna, taka 5/10. Byłem ciekawy z jaką atencją spotka się to konto. Nie trolluję i nie zamierzam nikogo trollować na tinder, nawet nie odpisuję na wiadomości,po prostu tylko byłem ciekawy jak zaczynają faceci podryw na tym tinder i jak wygląda zainteresowanie taką dziewczyną.
Powiem wam tak:
J A P I E R D O L E
Wiedziałem że kobiety mają latwiej w życiu i dużo atencji, ale nie wiedziałem że AŻ TYLE.

Po 10 minutach i dania każdemu serduszka w prawo jak leci miałem na tym koncie ponad 47 par i 21 wiadomości. PO 10 MINUTACH OD ZAŁOŻENIA KONTA. Od razu propozycje wyjścia są, głębszego poznania, mimo że ja nawet nie mam żadnego opisu na tinderze więc sebixy sugerują się tylko wyglądem.

NIKT MI NIE WMÓWI ŻE ISTNIEJE DAMSKIE #!$%@? I DAMSKA STULEJA. Kobieta nie może być niedowartościowana. Wystarczy być w miarę zadbaną i umalowaną a wtedy atencji macie na całe pęczki. Ogólnie #!$%@? here i pamiętam jak kiedyś z koleżanką atrakcyjną wyszedłem na miasto to niektórzy faceci autentycznie się nawet do niej uśmiechali.

Nie dziwię się feministkom które krzyczą że żyjemy w opresyjnej kulturze xDDDDDDDDD przecież faceci tyle atencji dają kobietom że to jest bania mała.

Tam taka #!$%@? jak ja, mirek z piwnicy, nie ma szans. #!$%@?ę, nawet nie próbuję, bo utonę w morzu przystojniaków, sebixów, zawodowych ruchaczy i bogaczy.

#podrywajzwykopem #tinder #badoo #randki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Założyłem fake konto na #tinder uży...

źródło: comment_rraRW0gMl3FFkqbdjLiqKGq8sGO1QUrO.jpg

Pobierz
  • 50
@kaszkai: Ale gość ma trochę racji. Tylko mocn przesadza i do tego ma wew. problem z tym. Przeciętna młoda dziewczyna ma lepiej niż przeciętny młody facet. Jeżeli chodzi o uzyskiwanie wszelkich rzeczy, zainteresowanie u płci przeciwnej, ilość darmowych rzeczy. I tak jest, nie ma się co z tym sprzeczać. A jeżeli ktoś ma z tym problem. Well. Niespodzianka. Tak wygląda życie. GET USED TO IT.

Drabina wygląda tak:

Bardzo atrakcyjny facet
@Vasili25 Zapominasz o jednej podstawowej rzeczy, niezbyt urodziwy facet może przezwyciężyć swój wygląd jeśli ma odpowiednie gadane i charakter. Niezbyt urodziwa kobieta - nie.

Poza tym, dla mnie to takie pierniczenie trzy po trzy, żeby jakoś swoje niepowodzenia usprawiedliwiać​. Różne są gusta i wizje 'pięknych ludzi'. Wygląd nie jest rzeczą, ktora Cię w dzisiejszym świecie gdzieś wyniesie przy zerowej pracy własnej.