Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Założyłem fake konto na #tinder używając zdjęć jakiejś dziewczyny zza granicy. Średnia dziewczyna, taka 5/10. Byłem ciekawy z jaką atencją spotka się to konto. Nie trolluję i nie zamierzam nikogo trollować na tinder, nawet nie odpisuję na wiadomości,po prostu tylko byłem ciekawy jak zaczynają faceci podryw na tym tinder i jak wygląda zainteresowanie taką dziewczyną.
Powiem wam tak:
J A P I E R D O L E
Wiedziałem że kobiety mają latwiej w życiu i dużo atencji, ale nie wiedziałem że AŻ TYLE.

Po 10 minutach i dania każdemu serduszka w prawo jak leci miałem na tym koncie ponad 47 par i 21 wiadomości. PO 10 MINUTACH OD ZAŁOŻENIA KONTA. Od razu propozycje wyjścia są, głębszego poznania, mimo że ja nawet nie mam żadnego opisu na tinderze więc sebixy sugerują się tylko wyglądem.

NIKT MI NIE WMÓWI ŻE ISTNIEJE DAMSKIE #!$%@? I DAMSKA STULEJA. Kobieta nie może być niedowartościowana. Wystarczy być w miarę zadbaną i umalowaną a wtedy atencji macie na całe pęczki. Ogólnie #!$%@? here i pamiętam jak kiedyś z koleżanką atrakcyjną wyszedłem na miasto to niektórzy faceci autentycznie się nawet do niej uśmiechali.

Nie dziwię się feministkom które krzyczą że żyjemy w opresyjnej kulturze xDDDDDDDDD przecież faceci tyle atencji dają kobietom że to jest bania mała.

Tam taka #!$%@? jak ja, mirek z piwnicy, nie ma szans. #!$%@?ę, nawet nie próbuję, bo utonę w morzu przystojniaków, sebixów, zawodowych ruchaczy i bogaczy.

#podrywajzwykopem #tinder #badoo #randki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz
źródło: comment_rraRW0gMl3FFkqbdjLiqKGq8sGO1QUrO.jpg
  • 50
@Vasili25: To fakt. Latwo sie mowi, że "moglby pojść ns siłkę, zaczac czytac ksiazki, doksztalcac sie, rozwijac pasje " itd a prawda jest taka, że będąc w jakis stanach poddepresyjnych, dolkach itp, czesto niesamowitym wysilkiem jest nawet wstać z łóżka. Nie mowiac juz o posiadaniu zainteresowann, gdzie czlowiek nie zna samego siebie. Wiem to z wlasnego doswiadczenia i obserwacji, jak bardzo to jest wyczerpujace oraz czesto, nie zależne od nas.

Zauwazylem,
@ediz4 Tak z ciekawości, a myślisz, że fajne cało robi się samo, czy się spędza nad tym godziny na siłowni?
Już pomijam, że przystojny facet też się może ustawić z bogatą babką.

@alfka przeciez to sie wyklucza xD taki facet ma z powodu wygladu tyle kompleksow ze nie ma szans wyrobic bajery ani okazji do pokazania charakteru bo zadna nie chce z takim gadac


Znam osobiście plus spotykam się z facetem, który
@alfka:

Tak z ciekawości, a myślisz, że fajne cało robi się samo, czy się spędza nad tym godziny na siłowni?...

Ja mówię o urodzie a nie wysportowanym ciele. Żeby być atrakcyjną w oczach facetów to na siłownie chodzić nie musisz. Wystarczy się nie objadać i wygrać w loterii genetycznej.

Już pomijam, że przystojny facet też się może ustawić z bogatą babką...

I jak często jest spotykana taka sytuacja a jak często
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale wiesz o tym, że coś takiego właśnie ją spotyka, bo to internet? Nie trzeba przełamywać barier, nie trzeba mieć jaj itp. Popytaj się jak często coś takiego dziewczyny spotyka, ale w realu. U większości ktoś od czasu do czasu zagada i tyle. Zdecydowana część zainteresowania na spojrzeniu się kończy. Żeby dziewczyna w realu miała taką atencję jak w necie, to musi być modelką Victoria's Secret. Ale to, że im
No powiedz mi gdzie masz 20 latki z taką samą pozycją finansową co 40 latkowie?


@kaszkai: Ty tak serio ? Przecież tak młoda laska jak dobrze upoluje faceta to załatwi jej pracę, by być blisko siebie itp. A na co może liczyć facet w takim wieku ? No na nic, tylko przyjaźń i ewentualny seks jak jest zadbany (czytaj: chodzi na siłownię, zdrowo je, wydaje na to kupe kasy, a laska
SamotnaBaba: @Instynkt: @kaszkai: @kaszkai: @Haneul: @Mocniejpliss: @Eskimos_Stanislaw: @Eskimos_Stanislaw: @AnonimoweMirkoWyznania: @Eskimos_Stanislaw: @pollyanna: @Mocniejpliss: @Haneul: @kaszkai: @Instynkt: No może faktycznie taka atencja jest gówno warta, jednak to pokazuje pewną różnicę. Nie sądzę by nawet przystojni faceci mieli tyle atencji na Tinder. Ja ze swoim ryjem szału na tinder nie robiłem, w tydzień miałem może z 10 matchy, żadna nie