Wpis z mikrobloga

@romboramba: znanie każdego języka świata jest nic nie warte. byłbyś zwykłym bezrobotnym śmieciem. wiem, bo uczę się chińskiego i japońskiego i różnych języków programowania a i tak nikt mnie nie przyjmie do pracy mimo chęci poświęcenia życia programowaniu.
Korwin dostaje 60% poparcia w sumie powoduje, że i tak dostaniesz te 10k na dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba pomyśleć jeszcze o tym, że może być inflacja i twoje 10k okaże się gowno warte
@rowka: 200lat bez podania warunków życia (np. zdrowie) jest tak samo mylące jak 10k. Oczywiście teraz, 300k na miesiąc to dużo, ale przed denominacją już nie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wybrałbym raczej wszystkie języki(jeden wspólny język wydaje mi się mało prawdopodobny) i przy minimalnym wysiłku zarabiałbym dobrze, w prawie każdych warunkach.
@janeeyrie: Jako dodatek do posiadanego fachu o zasięgu międzynarodowym, awaryjny tłumacz mało znanych języków (dla rządu, korporacji itp. itd.).

Oczywiście wysokość zarobków to kwestia indywidualna, ale na brak chleba taka osoba nigdy by nie narzekała.
@wjtk123: Osób znających rzadkie języki jest sporo. Żeby się wkręcić w prace o jakich piszesz trzeba mieć multum znajomości, ew. latami piąć się po szczeblach kariery. Owszem, można znaleźć z miejsca dobrze płatne zajęcie, ale na pewno nie 10k za dzień.
@Soju: to pozostaje mi samobójstwo ;/ mam nadzieję, że w najbliższe 10 lat uda mi się zdobyć jakąś pracę . po prostu dopiero teraz pojąłem, że w interesie każdego jest robić krzywdę innym i wprowadzać ich w błąd. praca informatyka jest nic nie warta jak i szkoły są nic nie warte. to była kradzież ze strony osób uważających się za lepsze. gdy uda mi się przeżyć najbliższe lata to wypuszczę w
@rowka: Forsa.
200 lat - bez sensu, wszyscy by umierali a ja bym musiał na to patrzyć.
Języki - niczego nie zapewniają, wystarczy być introwertykiem by nie mieć gdzie tego wykorzystać.
Korwin - no niby spoko, ale to też by niczego nie zapewniało, Korwin to ideolog, a nie polityk.
Prosta sprawa. Korwin u władzy to
-Uwolnienie zarobków od podatków (10k na dzień już po roku średnią płacą)
-Prywatyzacja służby zdrowia i konkurencja na rynku powoduje rozwój medycyny, ludzie żyją po 500 lat
-Nie trzeba znać języków, wszyscy mówią po polsku
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rowka: Niebieska, bo jak się ją weźmie to będzie się tyle zarabiać co przy złotej. Do tego będzie stać na lekarzy, więc nie dwieście lat jak we fiolotwej, ale dużo więcej niż normalnie. A języki znać wszystkie po co.