Wpis z mikrobloga

@ofczy: Jeśli szukasz kogoś sensownego to nie licz że z ogłoszenia ktoś taki przyjdzie. Nie jestem programistą 15k (trochę mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale od kiedy zacząłem pracować to nie pamiętam abym sam szukał po ogłoszeniach pracy. To raczej do mnie przysyłano propozycje. Więc odpal linkedin czy coś w tym stylu i szukaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ofczy: ja planuję być takim programistą, zrobiłem większość kursów online ze strony unity3d. ale minie z kilka lat jak będę mógł robić samodzielnie robić gry.
@ofczy: I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.

Bullshit
@ofczy: ogloszenie moze odstraszac tym, ze szukacie idealu: "Writing super-clean code in C#", "Strong working knowledge...", "Writing high-quality code". Duzo fraz, a na rozmowie zweryfikujesz czy ma strong working knowledge. Pozatym brak prywatnej opieki medycznej, multisport oraz kawy z automatu no i widelek przede wszystkim. Napisz tez konkretnie jakie formy zatrudeninia akceptujecie i widelki konkretnie netto dla uop i b2b. Pozdr
dokładnie, zbyt dużo wyśrubowanych wymagań w stosunku do tego co otrzymuje się w zamian.

Analizując:
- Working on multiple game development projects - standard w ogłoszeniach, zlewane. Jakie projekty? Na jakie platformy? Ile projektow? Czy mozna sobie wybierac?
- Professional environment full of qualified and passionate people ready to share their knowledge and experience - standard w ogłoszeniach, zlewane.
- Stable job with many different projects in different states of development -