Wpis z mikrobloga

@wysuszony: @vredot: Odkopie wpis, bo też mam problem z wgraniem softu. Robiłem według instrukcji: https://dashcamtalk.com/forum/threads/guide-easy-custom-firmware-release-yi-dash-cam-ca-serial-no-need-serial-change-anymore.26640/

Niestety kiedy włączam kamerkę nie ma reakcji, że na karcie jest oprogramowanie.
Karta ma 32gb Sandisk Extreme U3, przed kopiowaniem sformatowana. Numer seryjny:CCBAAACNBO (wgrywałem dla CCBAA), również xiaoyi resetowałem.

Z tego co rozumiem nie trzeba już zmieniać nr. seryjnego więc nie korzystałem już z tego poradnika: https://dashcamtalk.com/forum/threads/how-to-change-firmware-chinese-language-to-english-language-on-yi-dash-camera-version-cabaa-or-ca31a.26533/

Możecie podpowiedzieć Mireczki w czym tkwi u mnie
@vredot: Dopiero dzisiaj się zabrałem za kamerkę i wyszedł jeden problem. Mój numer seryjny zaczyna się CCBAAA przez co ta instrukcja nie działa. Wiesz może, czy mogę zmienić początek numeru seryjnego jak z CN=>US lub może jest inny sposób na nią? ;)
@awftt: Okazało się, że mam chińską wersję kamerki i nic nie mogę zrobić. Powróciłem do numeru seryjnego z CN później, pokazywała błąd chyba z numerem seryjnym i musiałem wtedy sformatować kartę pamięci.
Jaki kolor masz kamerki? Z tego co pamiętam to srebrna i złota to wersje global, a czarna typowo chińska i ją kupiłem.
@mart3112: Też mam czarną. Ja mam różowy ekran z czymś po chińsku i mailem do supportu xiaomi. Jak powróciłeś do numeru z CN? U mnie zmiana w tych plikach z US na CN skutkuje niczym...
@awftt: @mart3112: też mam ta sama wersje kamerki co Wy. Myslalem przez chwile że kamerka zamieniła się w ladny przycisk do papieru, ale na szczescie zmieniłem US -> CN i wróciła. Tzn wrzuciłem te 3 pliczki (2 txt i jeden engmode). Ale z językiem dalej nie mogę sobie poradzić.Wrzucam plik na karte FWCARC, ale to nic nie daje. Mam karty 2 gb (to pokazuje ze potrzebna jest class 10), mam
@mart3112: @jmyung: Czytałem już ten temat. Dzięki za pomoc tak czy siak.

Też wrzucałem te 3 pliki ze zmienionym na cn z powrotem, ale u mnie to skutkuje tylko tym różowym ekranem powitalnym ("Yi see different"). Pewnie dlatego, że próbowałem zmienić mu soft na ten us i zwariował na amen. No nic, trudno - mam przycisk do papieru.
@awftt ja też zmieniałem soft na różne sposoby i jednak wróciło. Pokombinuj z inną karta, sformatuj i wrzuć pliki. U mnie wróciło na stary numer z karty 2 gb.