Wpis z mikrobloga

@mart3112 możesz mi powiedzieć czy Twoja kamerka nagrywa Fhd w 60 fps i ma funkcje inteligentne? Bo widzę że moja nie ma. U mnie tego nie ma. To jest jakaś okrojoną wersja? Kupiłem w tym sklepie tomtop czy jak on tam.
@jmyung: Moja też tych funkcji nie ma. Najwidoczniej jak ja masz wersję na chiński rynek na której nie zmienisz języka. Z tego co pamiętam różni się ona od globalnej procesorem i minimalnie optyką.
Witam. nie chcę zakładać nowego tematu a problem mam zbliżony.
Dostałem yi dashcam i nie wiem jak zmienić język.
na kamerce widnieje v.2.1 i SN zaczynający się od CABAC (C zamiast A na końcu). Czy jest kompatybilny z CABAA?
Nie chciałbym jej zbrickować. macie jakieś sugestie który firmware wgrać / z której instrukcji skorzystać Z góry dzięki za pomoc :)
Ktoś mi natomiast powie jaki kabel kupić aby podłączyć ją do akumulatora bezpośrednio? Kumpel ma w ten sposób podłączone przy swojej kamerce.
@decepol: Zwyczajnie ściągasz plik z mojego postu, zmieniasz nazwę na firmware.bin ,wrzucasz na kartę max 32GB ,format Fat32. Wkładasz do kam, podpinasz pod zasilanie / np ładowarka z telefonu i czekasz aż się odezwie kamerka po angielsku, bo sama się włączy po jakimś czasie. Potem albo od razu formatujesz kartę w kamerce, albo odłączasz zasilanie i wyciągasz kartę, by usunąć plik z aktualizacją.
Podkusiło mnie zmieniać język mam ver 2.1 i teraz napis " system language adaptation failed access denied" wgrywanie chińskiego nie pomaga.Panowie jakieś pomysły
@wk26t: Hej, hej ;)
Też mam problem, podczas aktualizacji kamerka mi siadła, teraz świeci się tylko kontrolka, ekran się nie włącza, zarówno bez jak i z kartą z softem. Na kamerce napis v2.1 serial: CABAAA
Korzystałem z tego poradnika: https://dashcamtalk.com/forum/threads/how-to-change-firmware-chinese-language-to-english-language-on-yi-dash-camera-version-cabaa-or-ca31a.26533/

Po włożeniu karty z 3 plikami wyświetliło(w SN I AAA.. wpisałem pierwsze 14 cyfr serialu ze zmianą CN-US) się info na niebieskim tle z jakimś SN.
Później gdy wrzuciłem firmeware (wersja