Wpis z mikrobloga

@wysuszony: tak własnie robilem z tym samym firmwarem, formatuje teraz kartę głęboko, bo wcześniej tylko korzystałem z szybkiego formatowania, wgram jeszce raz ten plik i może pójdzie, ktoś mial taki sam problem i pisał ze pomogło
@maciektms: wrzuć najpierw ten plik http://www.xiaoyi.com/dash/firmware/download/images/CABAA/FWCARC10.bin na czystą kartę i podłącz kamerke tylko do zasilania (ładowarka nie komp) i po chwili uruchomi sie działająca a potem zmiana języka wg instrukcji zmieniając sn za pomocą 3 plików wg. tej instrukcji https://dashcamtalk.com/forum/threads/how-to-change-firmware-chinese-language-to-english-language-on-yi-dash-camera-version-cabaa-or-ca31a.26533/
@maciektms: wrzuć najpierw ten fwcarc10 to Ci odratuje kameke przynajmniej.. ja z tego poradnika zrobiłem i ladnie poszło.. wcześniej próbowałem z jutuba jakieś sposoby i tak samo uwaliłem kamerke.. chyba najważniejsze jest to ze zmianą numeru aby wrzucić 3 pliki a na jutubie we wszystkich była wersja z dwoma plikami
@vredot: wrzuciłem 3 pliki, pojawilo sie niebieskie tło ze zmienionym SN, nastpenie na sformatowana karte wrzucilem ten fwcarc10 i od tamtej pory tylko jest rózowy ekran, probowalem juz kilka razy wgrywac ten fwcarc10, oraz resetowac guzikiem z boku, jednak nic nie pomaga. zastanawiam sie czy to nie wina karty ale uhs1 class 10 sandiska 64gb, ale mysle ze to nie powinno miec wplywu
Ale u mnie byla roznoca czy fwcar wrzucalem z wersji angielskiej strony yi czy z chinskiej.. z angielskiej nie moglem odratowac kamery.. a zmienilem jezyk strony na chinski i po omacku sciagnalem ten fwcar i poszlo.. oczywiscie przywrocona na jezyk chinski. Karta chyba ok bo bys nawet na za slabej karcie jej nie zepsul..
@maciektms: ale po co zmieniałeś SN jeśli używałeś tego softu który masz w linku ode mnie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) On śmiga na chińskim numerze, nic nie trzeba kombinować - ot wrzucasz plik i finito, masz chińską kamerkę po angielsku. Być może teraz Ci nie wchodzą żadne softy bo masz ustawiony US zamiast CN.