Wpis z mikrobloga

Wiec Poparcia PiS - Skandal!

Na Marszu poparcia dla władzy zebrała się w wielkiej liczbie kulturalna młodzież popierająca partię rządzącą.

Kamerzysta filmujący demonstrację obrywał co chwila w kamerę (i nie tylko), na przemian wysł#!$%@?ąc okrzyków takich jak:

"Będziesz wisiał!"

Nie zabrakło tez nawiązań do fałszywej informacji o "staniu na krześle" byłego Prezydenta. Nie zabrakło przemocy i krzyków, oraz gróźb karalnych pod adresem spokojnie filmującej zdarzenie osoby.

Znalezisko i wideo:

Tak wygląda "żelazny elektorat" tej partii:

WYKOP: http://www.wykop.pl/link/3663313/skandaliczne-zachowanie-na-marszu-poparcia-dla-pis-bedziesz-wisial-wideo/

Ospen - Wiec Poparcia PiS - Skandal!



Na Marszu poparcia dla władzy zebrała się...

źródło: comment_VEoqYF2EsC3OKxCMZu5GVHqZlHgcEn28.jpg

Pobierz
  • 35
Wołam zainteresowanych (116) z listy Nie ma żadnej neuropy.
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @k1fl0w @motorniczy @vrah_ @kyloe @Clear @Kempes @Lukardio @tomyclik @pk347 @bvszky @JanuszKek @Jade @daj_pan_spokoj @Dziki_wieprz @tony_soprano @falszywy_prosty_pasek @OldFuckinPyroRex @glosnik @sayan @Wykoppeel1230 @miki4ever @chanelzeg @Ofacet @FireDash @Xianist @rebel101 @GordonLameman @baletny @BarekMelka @dlugi_ @syn_admina @PabloFBK @SM89 @Czosnek-Pospolity @megawatt @GilbertEatingGrape @Ultimator @Sim0n97 @Wotto @
żelazny elektorat"


@Ospen: nie tylko pisu, zobacz że na marszach Kodu też dominują seniorzy. To jest ogólne zjawisko że na starość ludzie sie robią coraz bardziej zacietrzewieni i nie potrafią przyjmować polityki inaczej niż radykalnie.
@Ospen: hm co do zabijania to raczej z "juniorów" (przy okazji sztuki klątwa) " Oliwer (reżyser – dop. red.), znając moje poglądy, zaproponował mi scenę, w której miałam zbierać pieniądze na zabójstwo Kaczyńskiego (…) i miałam w tej scenie zapytać was, czy chcielibyście przeznaczyć pieniądze na ten cel i sprawdzić, czy nadal będziemy w ramach działania artystycznego, w tym przypadku spektaklu teatralnego. (…) Co się okazuje – naprawdę można znaleźć człowieka,
@Ospen: nie zacząłem o nagraniu, tylko o elektoratach i że starzy ludzie są bardziej radykalni - wszyscy, a nie tylko pisowcy i przykład Cyby pokazuje, że jednostronne szufladkowanie elektoratu jest bardzo groźne. politycy podgrzewając spór muszą sobie zdawać sprawę że mają wariatów w swoich elektoratach. nie jest tak że tylko pis ma starych radykalnych wyborców. tacy są u każdego.
@glaaki: Po pierwsze jesteś w błędzie.

Słowa o "wyskakiwaniu z okien" to cyctat z Wałęsy, a nie Niesiołowskiego. I chodziło o to, że sami będa wyskakiwać z okien bo doprowadza Polskę do tego, że tylko to im zostanie, a nie, że ktoś ich przez te okna wyrzuci.

Po drugie: Każdy może sobie chodzić z flagami jakimi chce, nie rozumiem Twojego "argumentu".

Na wiecach kod nikt nikomu śmiercią nie groził, w przeciwieństwie
nie zacząłem o nagraniu, tylko o elektoratach i że starzy ludzie są bardziej radykalni - wszyscy, a nie tylko pisowcy i przykład Cyby pokazuje, że jednostronne szufladkowanie elektoratu jest bardzo groźne.


@stan-tookie-1: Ty podajesz za przykład czuba, który przez rok (i to wczesniej) należał do PO (do partii może sobie wstapić każdy, nie ma testów psychiatrycznych).

Wypowiadasz się na temat elektoratu, a tam na filmie, którego nie widziałeś jest masa takich