Wpis z mikrobloga

Wiec Poparcia PiS - Skandal!

Na Marszu poparcia dla władzy zebrała się w wielkiej liczbie kulturalna młodzież popierająca partię rządzącą.

Kamerzysta filmujący demonstrację obrywał co chwila w kamerę (i nie tylko), na przemian wysł#!$%@?ąc okrzyków takich jak:

"Będziesz wisiał!"

Nie zabrakło tez nawiązań do fałszywej informacji o "staniu na krześle" byłego Prezydenta. Nie zabrakło przemocy i krzyków, oraz gróźb karalnych pod adresem spokojnie filmującej zdarzenie osoby.

Znalezisko i wideo:

Tak wygląda "żelazny elektorat" tej partii:

WYKOP: http://www.wykop.pl/link/3663313/skandaliczne-zachowanie-na-marszu-poparcia-dla-pis-bedziesz-wisial-wideo/

Ospen - Wiec Poparcia PiS - Skandal!



Na Marszu poparcia dla władzy zebrała się...

źródło: comment_VEoqYF2EsC3OKxCMZu5GVHqZlHgcEn28.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@glaaki: To, że ktoś sobie wypisuje jakieś urojenia w internecie nie jest grożeniem drugiej osobie śmiercią, jesli nie rozumiesz różnicy (lub rozumiesz, ale chcesz sie upioerać przy kalekich argumentach) to już Twój problem.
  • Odpowiedz
@glaaki:

no ok ale juz raz jednego polityka z pisu zabili


Nie "zabili" tylko jeden chory człowiek zabił, a że był wczesniej rok w PO ma takie samo znaczenie, jak to, że jakiś morderca był kiedyś w harcerstwie, wtedy też napiszesz, że "harcerze kogoś zabili"?
  • Odpowiedz
@Ospen: założyłem że Cyba był w elektoracie PO, specjalnie nie widzę powodów czemu bym tak miał nie zakładać. Były członek partii, śmiertelny wróg Kaczyńskiego i ogólnie pisowców, w tamtej sytuacji jeżeli by miał na kogoś głosować na na największego rywala pisu czyli po.

masa takich dziadków ze wścieklizną


@Ospen: dokładnie, bo młodych ludzi nie obchodzą takie pochody, ale znowu nie tylko pisowców, na marsze kodu też chodzą w większości seniorzy. to jest to co podkreślam od początku, seniorzy są radykałami politycznymi, nie pisowscy seniorzy, wszyscy. ograniczanie oceny do 1 partii
  • Odpowiedz
@Ospen: do konkretnych partii sie zapisuja osoby z konkretnymi przekonaniami politycznymi wiec jednak moglo mu sie nie podobac to jaki program ma pis
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: I jak Twoim zdaniem mieli stwierdzić, że gość za 5 lat kogoś zabije? Był z Kanadyjskiej polonii, wrócił do Polski, widocznie sie zapisał. Co mieli "akceptować" lub nie ?
  • Odpowiedz
@glaaki: Są ludzie, którzy zapisują się do partii dla zysku i pieniędzy, a nie z powodu programu, taki Rysio Czarnecki na przykład był chyba w ośmiu róznych partiach, byle u koryta.
  • Odpowiedz
@Ospen: charakter takiego świra raczej jest nie do ukrycia. Jakieś podanie, nie zapisywałem się do żadnej partii to nie wiem. chyba nie działa to tak że przychodzisz i informujesz organizację że jesteś jej członkiem.
  • Odpowiedz
@a665321: PRowcy PiS przed wyborami prezydenckimi 2015 wykorzystali nagranie Komorowskiego stającego na drewnianym podeście podczas wizyty w japońskim parlamencie by wmówić tępej gawiedzi, że gajowy biegał po krzesłach. Były zdjęcia, były dementi, przy mównicy spikera nie ma żadnego krzesła, ale kłamstwo poszło w świat rozprowadzone przez trolle i do tej pory ludzie bezmyślnie powtarzają. Jak te dziadki na nagraniu powyżej.
  • Odpowiedz
@Ospen: przerzuciłem to nagranie. to było w trakcie "sadzenia" drzewa przez posłów PO? szkoda że kamerzysta nie pokazał do kogo oni pokrzykują.f

Co do samych dziadków to jakby to co pokazali na tym video miało być naszym problemem w życiu publicznym to będziemy żyć całkiem dobrze. Nikt nikogo nie pobił, tym bardziej nie zabił. Dla porównania w usa regularnie ktoś dostaje oklep z powodu polityki (https://www.facebook.com/newghettofightsandcrazyvideos/videos/1175285532569983/?__fns&hash=Ac3v2AJvHkRjTLeI).

Nie zabrakło tez
  • Odpowiedz
przerzuciłem to nagranie. to było w trakcie "sadzenia" drzewa przez posłów PO?


@stan-tookie-1: Nie, to było nagranie z "marszu poparcia dla pis" masz to nawet w tytule... sorry, marnujesz tylko mój czas, a samemu nawet nie rozumiesz o jakiej sytuacji jest mowa.
  • Odpowiedz