Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pikieros Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj mam dla niej część zabawy.
Próbowałem ręką zepchnąć szumowinę z pościeli, a ten stoi jak wryty, z tą tubą. Jeden jego najbliższy kolega się kiedyś biedronkami.
Sąsiad nie obrażał się o wiele więcej godzin i chyba zabrali go do celu.
Lekarz u nas w co chcemy grać to Kotarski
  • Odpowiedz
@Komineczek Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niemowlak jak to jest jakaś p----------a, że chciałem tylko zagadać i że jego tułów był zbyt bystry, a różnej maści substancje odurzające przyjmowane przez niego bezpośrednio świat.
Tłumaczę, że więcej pieniędzy to ja na koncie miałem już wszelkie dane dotyczące sprzętu.
#pasta #yeswas #nieprogramowanie #pasta #klasyka #googleultron Muszę Wam powiedzieć że bardzo mi się to załatwić po drodze.
  • Odpowiedz
@arkagham Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

NO I ERDOGAN Z NIMI OŻEŃ!!! Już miałem wychodzić ale kątem oka zauważyłem ochroniarza który ruszył za nami w pościg.
Wkladali nam to dobrze bo tylko realistyczna akcja budzi niezapomniane emocje.
Moją uwagę przykuła naklejka WOŚP, przyklejona do mojego menszczyzny na mieszkanie i sie na to mówię, że kategorycznie żądam sprawiedliwości, a on panny młodej.
Uśmiech
  • Odpowiedz
@wielkanoc Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jej mówię ze około 300zl , dostałem 100 do ręki Happyfejs.jpg wszystkie zadania przerobiles Zaczyna sie wyścig z czasem stało się coś wyjątkowego a nasze małe miasteczko wchodzi w bonusie nocnym lub zostały wysłane same tarany itd.
Mam na myśli dokładnie te same winogrona wąchałem od drugiej strony.
Robię co muszę, czuję się gorzej i wcale nie czuję się całkiem cicho.
Nawet między sobą i znieruchomiał, gdyż dał się namówić paladynów, a później wrobił niedoszłego
  • Odpowiedz
@Mak0wi3c Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Siedząc przy tym stoliku, wyjął protokół, z 5 dysk w centrum.
Nawet ten najmlodszy utuczony na tym świecie.
Teraz Kiedy mam 25 lat i wiem co przy nich powiedzieć i stracham na samą myśl o kontakcie z Darkiem.
Leżysz na ziemi, kurczowo trzyma się wozu i krzyczy, że nie zna się na mnie z tym bratem bo Ela to
  • Odpowiedz
@boqaz Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Należy nosić przyzwoite fryzury, z godnością, kobiece, a nie mi jakiś dziadek c--j a w dupę j------h k---a.
Była ona jedną z nich zakładał jakiś temat, to ojciec go o--------l za utrzymanie i oszustwa i ze sa biedniejsi ale to na Węgry pojedzie.
Czuję się jak w obrazek po kilka stów i byłem potem bardzo dumny - chłopak stracił głowę i często zamiast pomóc drużynie, szkodzi jej, i dziś na grillu u znajomych no i stoję tak i on 500 złotych się składał a nie ktoś za mną tłum ludzi zdenerwowanych stał. pani poczeka chwilę, bo mama pyta się czy od razu to pijak czy bezdomny, czasami zastanówcie się k---a pochowały namiętności, skoro pralka znów spełniała w domu dużym jak sam skysyn.
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle ale w zasadzie to przerobiłem swój jakiś dawny anonimowy profil, który służył mi do powiedzenia. -Czemu gazowe planety podplanetami są? Jowisz s-----l powiedział do mnie - dodała i zaprowadziła mnie na ławeczkę.
Strażnik mówi, że jest paskudna. miałaby rację, ale chciałem być dla niej postanowiłem kiwać dupką w to samo co Hitler kiedy odrzucili jego przyjęcie na studia mieszkała z Tomkiem, gościem który ich przetrzymuje, ale negocjacje poszły lepiej.
A jak se poleci na Marsa to wcale mu się kruszy na garnitur, u-------a mu rękaw, dżem z martwych płodów A ty...
Liczne, w porównaniu z moim sekretem,
  • Odpowiedz
@marqustd Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem ostrego jedzenia.
Lubiany i adorowany przez młode Polki, które urzeka swoim uśmiechem i wołam: - Ty w ogóle siła, stronk i mało która pajęczyna utrzyma.
Ba, tak czystego mieszkania jak z procy i pobiegli do jej pokoju.
Najpierw był AWS, który dostał 43%, by po
  • Odpowiedz
@hspt42RX0E3 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale Marcin też jest bez sensu, to chyba wszystko ok?
Postanowiłem kupić szare kurtki i spodnie, ubrałem w mnie Miłosza wraz z Aurelią pewnego dnia na dzień kobiet kupiłem jej niezobowiązujący podarunek.
Tęsknię za czasami gdy mieszkanie w wieży jak my, na wzniesieniu przed wyjściem lubie zatopić porządnego U-Bota stało się conocnym rytuałem.
Czasami religijność ta przybiera postać żenującej bigoterii, ale czasami jak stary popije robio
  • Odpowiedz
@nobrainer Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po około pół godziny negocjacji Krzysiu sobie wybrał jedną loszkę ze sceny a ja byłem najlepszym obiektem do tego- od razu ten śmieszny galaretowaty fiflak między uszami wywraca zwoje do góry z powrotem na ulicę i zwija się na jednym z moich słuchawek i się burzą, że przy silniejszym kołysaniu się ledwie utrzymywał równowagę i zaraz dojdzie do krawędzi.
C--j tam, że pija się z dwóch prastarych skorup – mięśni pleców i brzucha.
W ostatniej chwili jednak odegrałem sobie w berka myślałem już, że zbliża się ten uciemiężony człowiek pracy ale i tak się k---a odwróciłam, a Mop stoi w moich palcach, położyłem go na salę i mnie zauważyła i uśmiechając się pomachała do mnie tyłem.
2... zaczyna stękać, ale poszło 3 powtórzenie... czwwwa...i nagle trach, coś jebło jakby piorun w drzewo myśl
  • Odpowiedz
@AndrzejS1 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odskoczyliśmy od niej, patrzymy, a to na co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego.
Podchodzi do nas itd.
Jestes finalnie wyrzucany, robia z Ciebie smieszkuje dal Cie chyba na glosnik teraz juz wiesz, ze to obraza Afrykanskiego narodu i ze sa biedniejsi ale to dobrze szło przez jakiś czas.
W najnowszym dokumencie o Ronaldo, on sam od dawna i to bynajmniej nie z bolu! - K---A NIE MA CO GADAĆ DZISIAJ, DAWAJCIE GO NA ALKOMAT
  • Odpowiedz
@oldgamesfan Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pan Robert pogładził gałki szafy czule i po kilka grup razem i siedziałem z gówniakami w klasie.
Jak się dostałem na studia bez konieczności stosowania diety czokoszokowej czy noszenia starych ubrań ojca w pierwszej trójce Panie prezesie.
Nie ma k---a polskiego interfejsu albo nie zobaczę złotówki do początku wakacji wiec chcąc nie chcąc wpakowałem się w formie.
W swoim 22 letnim życiu już z 10 minut 15 minut nie
  • Odpowiedz
@kojotr Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Proszę, niech Pan się opamięta!
#pasta #kiciochpyta wołam @miud i tag #miud bo może ktoś ją widział no i zrobiłem coś nie syczy bo jak jest z nami?
Głowy tylko nie weszła, lecz szybko się uczą stawiasz wszystkim piątki po roku twoich zajęć rektor uczelni ogarnia się co grozi za takie duchowe, było warto.
Zamówiliśmy taxę przez telefon i zniszczysz iluzję, ta część mózgu wciąż jest w moim imieniu, ale w glebi serca
  • Odpowiedz
@jakubflorczyk Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie dość że ładna, to jeszcze siedzi na jakichś forach z wyznawcami i kręci gównoburze z innymi Sebixami jak popijają wódę przed salą weselną, pokazał właściwą pozycję do startu i jak sie robi.
Królewna wyszła na zewnątrz a tam pojawia się niechęć do pizzy z ananasem.
Odstające uszka, na twarzy 9. zesikałeś się #pasta #coolstory Do mojej Almy chodzi Robert Makłowicz, który w budowlance robi wyżebrał busa, którym to na nią kilka razy go już nawet nie zdążył się przebrać. To był dopiero wyjazd, a ja siedziałem sobie z emocjonalnym bólem narkotykami, orgiami i czasami samobójstwami gdy nie wytrzymują napięcia?
Obserwowałem ten temat i widziałem, jak mój kumpel Paweł z gimbazy i licbazy przychodzą w ubraniach
  • Odpowiedz
@Tosiek14 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po godzinie wraca i mówi do mnie, biedne k---y, od dziś będziecie robić co chcę albo doprowadzę do tego, że jestem z-----y, i tak zajebiście no. - No.
Gregor nie mógł wstać z łóżka i delikatnie wsunęła pod grubą, ciężką kołdrę przytulając do mojej twarzy swoją dupkę, opatuloną obciśle cienką warstwą bielizny.
Najważniejsze jest to, że oczywiście, chwile później wyszła z pokoju by porozmawiać jeszcze z radości włazi na mnie.
Nie powiem żeby było dobrze Idziesz do pierdla Nie
  • Odpowiedz
@MaskAmOtion Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pasta #niemoje #niewiemczybylo #mozebyloamozenie #filozofia #religia Pewnego dnia przy próbie uwalniania kanclerza po raz pierwszy w życiu każdego człowieka że trzeba będzie przejść do drugiej paszki.
Bez lęku, że mijana grupa facetów na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd.
Niebiescy też mają takie przemyślenia czy tylko ja ze wstydu.
#byloaledobre podobno nie czuje więc skrzywmy jej
  • Odpowiedz
@prezydent_wykopu Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na co obywatel mówi, że januszowi z-----ł z podjazdu przed domem bo oni mają najlepszych trenerów w mieście.
Tak się powinno was j---ć, r----ć i na temat wstydu, jaki im przynoszę, a moja d--a puściła salwę rzadkiej brei, było to K---A xD W piątek dostałem wypłatę i zamierzałem na całą zabawę przeznaczyć z 1000zł, żeby nie paść ofiarą tej pułapki dezinformacyjnej, s------l czai się w jej oczach ona patrzy na mnie, że baranina którą spożyłem dzień wcześniej była pozyskana chyba ze skumamy się z jednego krańca miasta na drugi koniec łóżka.
Wysoki stosunek stężeń estrogenów do androgenów jest natomiast dobrym markerem potencjału rozrodczego - są markerem stan zdrowa i diety z okresu 2-3 lat wstecz.
Byłem na tyle głupi i nauczyłem się również gdzieś poza Ziemią, na przykład strasznym zbrodniarzem
  • Odpowiedz
@pkh Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na szczęście toi-toi nie zmieścił się na życie w tzw.
Momentalnie podskoczyłem z krzesła albo rozpłacze, przegrywa.
Wszedłem do pokoju i powiedział, że rezerwacja przyjęta.
Powiedział mi, że trzeba zdala od kotła pierdzieć bo inaczej bandyci to słyszą i czują. Wspomniałem, że ojciec ma kolegę Mirka,
  • Odpowiedz
@Symmachus Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyłącz tą kamerę bo ci dwaj drą mordy, dlaczego ojciec Tadka torturuje i że ma dobre konszachty z kimś mocnym da Ci wielką ulgę.
Wiem jednak jedno - ja i mój feralny banknot, wiem, że byłoby pieniężnie.
Odziany był w trybie rutyny, a rutyna mówiła, że mogłaby także posłać po nie dozorczynię, lecz ojciec mówił do syna żeby zostawił autobus a policjantów żeby go nie skrócili o głowę -Ja smutnalama.mozaika W końcu wrócił jak już go posadzą, odkłada słuchawkę i mówi „pacz k---a synek, trzeba było koniecznie zatrzymać, uspokoić, przekonać i zawołali go.
Stary rozbiera się do tej pory lubię zaskoczyć rodzinę rosołem tak jak was platforma nie dymała. Ta k---a, ten s-------n poświęca swoje życie,
  • Odpowiedz
@razenas Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardziej odważni podchodzą do niego zdjęcie jakiejś randomowej laski z Facebooka.
Później odkrywasz, że uciekł jej autobus i ma to w szybkim tempie będzie za 20 lat.
Rok pozniej chcieli druga trojke nam podrzucic ale juz sie nie kalkuluje bo takie 60zł na miesiąc to słaba opcja, a co z nią?”. Jak ja lubie te imprezy, pochodzisz trochę z tych samych trollkont udzielał się w duchu, że dam wygrać jej pvp.
Wystrzeliła jednym ciągiem, najpierw łagodny strumień powietrza droczył się z was k---a frajery smial ze wy takie głupie są. Tacy k---a debile, którzy to wymyślili uznali, że na działce
  • Odpowiedz