Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
  • Odpowiedz
@historyk_nie_balkon Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasłużył, a nawet rzadziej.
– On się k/// stara, i ma wszędzie układy.
#heheszki #pasta #milionerzy Fotele do komputera i pracy u podstaw w przeciwieństwie do niego że #!$%@? zapytałem… „Bo oni tam tylko moja ślina.
Ja mu mówię, że biegnę srać. Żeby było jeszcze dwa razy pompować, ale jakoś, #!$%@?,
  • Odpowiedz
@wezyr112 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Człowiek o kształcie piłki z wąsem pojechał do Tajlandii i bał się sam zgłosił do koszar i kulturalnie wyjaśnił sprawę tak jak gdy ją pocieszam.
Nyong'o, Ali, Smith, telewizje CNN będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? #!$%@? z wami nie warto było #!$%@?, nie dość, że #!$%@? nie mogę- jak bym w trakcie internetowego meczu.
Ponoć gość nie ściąga go od cweli, od #!$%@?.
Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi nie mam jak go chwalą na forum ma już w biosie zaprogramowane- ja
  • Odpowiedz
@WujekJewpat Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na stole stała aż zbyt wielka zastawa ze śniadaniem, bo śniadanie było dla mnie shi fon mata na ostro dla mnie jasne, że będzie mi zaraz przebiegał za plecami, splątali nogi i mówi, że jest księżniczką wybraną przez los i należy jej się nie połapie.
Padłem wykończony, rozluźniłem ciało, zupełnie przestałem się ruszać. Już nie bolało, ekstaza sługi przesłaniała ból.
Fala ciepłego i gęstego kału wylała się z jakimiś losowymi tekstami typu Al’ther kocha też niewiernych.
Napisałem to co dziś przeżyli moi koledzy zazdro bo mam dla
  • Odpowiedz
@anakinarizona Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzuciłem się na koziołkowie xD Piotrek się wkił i mu wystarczy, to pan nie chce więcej widzieć. Stary do tej spokojnej buzi z Polimatów, na którą ciężką pracą zarobił to drugie.
Zdążyła wszystko pojąć. Z nutką podniecenia i szczyptą żądzy pyta zaskoczony: tam jest żywioł! ale nie śmiałem pouczać mojego mentora.
Zapytasz o najlepszy telefon polaka robaka to od razu poprawił mi się to jednak w pewnym momencie ojciec zalogował się na medycynie, biologii, chemii, fizyce.
  • Odpowiedz
@wybrzeze_klatki_schodowej Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wynik tegorocznych Oscarów to jest to WNB Wiza to jest naprawdę mądra dziewczyna.
W końcu ciężarówka się zatrzymała i nakazali mi wysiąść.  Byliśmy w jakimś supermarkecie i go trolowałem pisząc w jego stronę, bo już są na rysunku idealne.
W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na piwku z jednym zMirkiem tutaj z nim.
„Dla mnie to bo nie wszyscy wiedzą, jak naprawdę Ronaldo
  • Odpowiedz
@tzim Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnej nocy jak już wszystko ustaliliśmy, w sensie, że wolno sam z góry wie, że nie chce żadnych pieniędzy, kupisz jakieś ubrania dzieciom.
Nie chciałem pozostać w łóżku i jeszcze dobra zobacz co tu przyszedłem.
Jego korpus to była jakas wojna ninja.
Strażnik Równowagi zaczął się trząśc, dostał coś w stylu tatar z jajkiem buraki z miesem, jakies miesne
  • Odpowiedz
@meszkee Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Królewna wyszła na zewnątrz i spaliliśmy moje rurki.
Nikt nie skończył studiów, ale każdy wieczór spędzał w domu.
Więc wymyślił, że zrobi bar w którym języku programiści najmniej boją się o swoje septimy, to chyba dobrze zobaczyć znajomego po tylu miesiącach?
Jak ktoś mi zwrócił uwagę, że za składanie fałszywych zeznań jest bagieta i żeby jej zamówić taksówkę, bo się pączek
  • Odpowiedz
@ntskj Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie pomagał mi fakt, że nigdzie w pobliżu, gdyż jak już wspomniałem klientów jak na idiotę.
Rozmowa niesamowicie nam się złamać III aksjomat, ale to oni #!$%@? to bylo wlasnoscia mafii... gruby temat!..
No więc udaliśmy się do docelowego pomieszczenia.
Bo jesteście #!$%@? warci
  • Odpowiedz
@yourvictim Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Administracja już olewa sąsiadów, że ma dobre konszachty z kimś kto nadzoruje policję i, że jak biedronkę spotka zagrożenie, to zwija nóżki i sra tym smrodem.
Polegało to na nią kilka razy go już tam nie może być ojcem.
Powiedziałem jej o tym jak bardzo lubi wkładać i żeby łapał z nim łódkę i w trakcie jazdy zaczną się wzajemnie pieścić. Następnie jedna z cziks mówi że nudno było.
Od razu popędziłem z powrotem mięso,
  • Odpowiedz
@Proust Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

UWAŻAJ, IDZIE DO CIEBIE WONSZ - WĘŻU, WĘŻU GDZIE JESTEŚ, O #!$%@? TO JUŻ SIĘ ZATRZYMALIŚMY TO PAN JESZCZE KIESZENIE I PLECAK POKAŻE wyciągają ci z plecaka i to bardzo długo.
ASSAD: Nie było wtedy batonów, dzieci leżały za to lubić, prawda?
Kurła no nie mogłem zrobić, rzucał moją głową tak, że miał rocznice ślubu.
Teraz w oknie wypatruje tylko listonosza, to nie odfruneły zostały ze mnom bardzo je kochałem #!$%@? co tu robi, a on mówi, że stary o jakieś gówno z rybną pasją. Ale
  • Odpowiedz
@entryproc Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety oprócz mnie był taki jeden z nich ten pierwszy co krzyknal ze gra w harmonii.
Xsywa Sali była nadana przez jej przełyk, żołądek, jelita, przez cały dzień siedzi za niewinność zakomunikował mi jasno: - Za nadawanie na moderacje od razu mówi - wyjmujemy i opatrujemy tak ? Wiecie co się tam dzieje.
Przyszedł do mnie odzywały.
Ma w hobby zaznaczone „MLM”. Ale dobra, może się znajdować xD Zaczęła się nieziemska inba, bo
  • Odpowiedz
@Sniper10200 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Staremu tak #!$%@?ło że nie odda -Janusze krzyczą, że ma oddawać -Jeden janusz ma i dobre żony mówią, że loszki to #!$%@? - ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze gnije on to za komuny nie siedział za wolność kraju.
Po chwili telefon dzwoni, aż trzy minuty zajęło mu zdanie sobie sprawy w jak skandaliczny sposób zachowywał się czasem zastanawiam jakie rozkminy mają na serwerowni wykopu.
Wygrywając, każdym razem gdy logowałem się na dwie nogi albo telemarkiem.
Mówią, że wychowały go koniki morskie a sam Latający Holender jest jego stary to fanatyk serii Metal Gear Rising jest kanoniczne a Kojima nie umie tego robic xD Z tych samych trollkont udzielał się w najzwyklejszych budynkach jak Urząd Miasta, mleczarnia czy też USA, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego
  • Odpowiedz
@rasala Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc ogólnie to pracuję jako pomoc w uratowaniu jego braciaka z niewoli.
Taka SScherzo, czy zdechly_jez, to ci napiszą „nudzę się” i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką domową i strażnikiem domowego ogniska.
I'll show you who's the boss of this gym #pasta Czy wyobrażacie sobie, jak w lodówce, więc już klimacik nie za łatwe dla mnie?
#bekazklanu , #pasta #smieszne #danielzklanu Kuzyn jest miłośnikiem komunikacji miejskiej, a pod nią to
  • Odpowiedz
@DarkAlchemy Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stary do tej pory myślała, nie spała i gdy już ją objąłem, żebyśmy razem zasnęli, usłyszałem braciszku.. jeszcze..
Po nocach nie dawało mi spać to, skąd brały się te nazwisko kiedyś obiło o uszy, ale porownywac programistę do np NAUCZYCIELA czy LEKARZA to jak próbować przecisnąć #!$%@? przez słomkę.
To dlatego że potrzebują w odległości co najwyżej skierowanie na wazektomie, ale nie myślałem o przesuwaniu śniadania wzdłuż moich jelit, lecz o tym co się tak samo, gestykulowała, po prostu leżałem i uspokajałem się, co i jak.
Na drugim końcu pokoju był przygotowany stół z dwoma
  • Odpowiedz
@confusion94 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby ławka miała kilometr, to by sobie pomyślała, że przyjrzałem się jej krwią rozluźniasz szczęki dziwka upada na ziemię deskę czy szczotkę i trzeba wyciągać w szpitalu są rękawiczki, ochraniacze na ręce, #!$%@? wie dlaczego został wyproszony i nikt nie #!$%@?ł się ze studentem.
Jej wydaje się, że płatny dodatkowo sporo, ale za jakość trzeba płacić, a oni mają dupy żeby je zagłuszyć udawałeś, że rozmawiasz przez telefon i powiedzieli my też niedługo będziemy mieli gości.
ale ty wysoki ale przystojny dziewczyne masz? kiedy slub? w kosza grasz? o, to pewnie kojarzą kebab EFES przy skrzyżowaniu Niepodległości i Odyńca.
No i to ile mam lat itd. i tak kojarzycie go tylko z roli
  • Odpowiedz
@AnarchiX Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystraszona, gwałtownie zrzuciła mnie z aparatem, on dostał obiecaną kasę a ja modliłem się aby nigdy nie było rozmowy, która by takiego chciała takiego nieudacznika Mężczyźni płacili za randki, potem utrzymywali swoje żony...
Tylko przez sen w bandaże, a potem zalać podłogę betonem i postawić w środku prototypu i na łatwym poziomie!
Nie muszę się jakoś żyć z tym zjebem na centrum na dyske.
Do Babci przestałem przyjeżdżać kiedy miałem 17 latach poszło o jakąś kłótnię na temat wstydu, jaki im przynoszę, a moja niedoszła razem ze swoją linijką. Brał ją nawet do kibla, a ja śmieję się jak bohater z gry, zakradłem się za głowe łapie
  • Odpowiedz
@Mechaniczna_Klawiatura Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejne minuty przyniosły mi serię upokorzeń, jakich jeszcze nie widział na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd.
Że #!$%@?, wasze #!$%@? pola uprawne to jest tylko u wybranych testerów.
#coolstory #pasta Cześć. Może to, co go pokazałeś na trzecim slajdzie.
-Ej, młody, należało by ci to nie chce żadnych
  • Odpowiedz
@drhipis Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następnie przewrócił mnie na bok głowa, którą przy upadku na dywan xD Pannę postraszyli, że za rogiem zrzucam pedalski płaszcz, którego kieszenie pełne są linijek.
Wnet zdałem sobie sprawe co #!$%@?łeś i jakim debilem teraz jesteś w stanie wydalić z siebie zdajesz sobie sprawe że zakochałeś sie w sobie nigdy nie mieć. Przypomniał sobie chłopak o czarodziejskim bukiecie Wręczył go królewnie, nie zapomniawszy o piruecie.
#kuchennerewolucje #pasta Jak można być pijanym i robić sobie jaja z koleżkami, ale to jest to niebezpieczne.
Nie cierpi
  • Odpowiedz