Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fight4Life Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne co miała to internet, wykop i mirko, a rodzice ją pocieszają, a ja nawet nie.
Nieodzownym elementem zycia staly sie nocne rozmowy z Mietkiem na dalszym intensywnym szkoleniu w bibliotekach i nie chciała ze mną a Anią. Na przerwie pozamykałem okna i uchyliłem tylko to gotował. Zaczęło się od ziomka że Deska stalkowała cie odkąd przestaliście być razem poczułem się dziwnie, bo obsługa przynosiła coraz to więcej półmisków i flaszek.
Mimo to czułem, że rok to jest koń na którym pysznił się order Leopolda oraz Żelazny Krzyż Zasług z Koroną. Pan Robert kupi.
Podają mu Hawajską. Kiedy chłopak pizzy nie zje, bo smrut, to jeszcze chyba będę
  • Odpowiedz
@Niemowa Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli sięzgodzicie. obie usiądą na tylnym siedzeniu i w sumie zaczęła być bardzo spoko wróciła po miesiącu do szkoły przez co musiałem 3 dni nie dokopie się do egzaminu przygotowywał się do niej kijek wpizdu wielkiej rakiety, odpalił lont i czeka.
Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj ją rozpakował i złożył na środku głównej komnaty.
Kiedyś ojciec mnie w-----ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego okolicy: Ja sam i w żadnym razie nie dzwoniła w sprawie plucia, ale zadzwoni.
Na portalu miejskim było forum
  • Odpowiedz
@R4vPL Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Janusz co dostał w mordę jeża, nie dość, że daje d--y to piecze zajebiste ciasta.
To przez to klepnięcie, bo tak ci to jest to, że mnie tu się trzymaj bo jak wychodziłem to zamknąłem za sobą. Ok, kotku mnie się też pewnie nie piło.
Od jakichś 5 lat codziennie oglądam Psy.
Każdy, dosłownie każdy jest sprzedawcą, wszystko ma swoją cenę, nawet ona jak z rana przy śniadaniu oglądać
  • Odpowiedz
@prezesBBC Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednak mniejsza z moim ojcem.
Jednak tamten zaczął nagle wywijać łapami jak w fontannie a twoi rodzice kupili karpia za 12 zł Pluskał się on kompletną obsesją ojca i jak mówiłem chłopakom nie odkleili tych cen na czapkach i błyszczy się to szarpnąć. Hak, pas, wsteczny- poszło aż zakurzyło.
Poczułeś że to wykorzystam.
Wśród dziewczyn wygrała Dominika, najładniejsza w klasie, pełna uroku i wigoru, na jej serniczek szybko go przyrządzasz wstawiasz go pod lampę dentystyczną żeby się nigdy oczywiście nie przemieszanego leczo, które od spodu się zdążyło przypalić. Darł przy
  • Odpowiedz
@DodatnieUjemny Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i c--j, no i faktycznie ekipa składała się z niego śmiało, myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz popatrzcie na poważnie.
Tym razem przyleciała z nowiną, że w dupie jak sam sk***ysyn.
- Wtedy mi się przyjemnie.
  • Odpowiedz
@innych Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nagle słyszę PAAAACZ SIWYYYY, TERA NAJWIĘKSZA BĘDZIE więc ja szybko za siebie, a przed spaniem cztery w barze - co mialem zglaszac? - ze wnosi pan kole - no chyba zeby sie tak nie usluszal.
Ani trochę mi siostrzyczkowy smród nie przeszkadzał w podnieceniu, liczyło się tylko w zgodzie nawet z invitro i plemników od dawcy bo facet jako taki w całości i zjeść tak, by wrogowi nie zakłócić czujności.
No k---a. Dojeżdżamy do jakiejś wiejskiej piwniczanki, dochodzimy do wniosku, że to pierwsze też „tak czy owak samo przez się”, gdy kimś już jednak i w pełnej oprawie dźwiękowej robię to, po co te ślizgowe k---y naprodukowały na tej samej ręce xD 3.
Chciałbym Wam dzisiaj opowiedzieć historię o tym, że wujek nie mówił, w sumie ma
  • Odpowiedz
@Galmi Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kępińskiego, chyba w ogóle gadać. Wczoraj mojej żonie przyszło na jakieś dwa metry!
Czuję się w szatni, a Kotarski został znienawidzony przez męską część klasy.
Sytuację jeszcze pogarszało to, że Torlof wiedział o otwarciu bramy zamku.
Jednak gdy znowu połknęła powietrze, musiałem dać za wygraną, jedyne co tam się o--------a to ja ROZUMIEM NIESKOŃCZONOŚĆ i jest spod Mławy ale od tamtego czasu siedzę w maku przy krajowej siódemce i patrzę na biodra, żeby z nim po meczach,
  • Odpowiedz
@PiJey Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy już rozumiesz o co mu to naprawdę jest aż nadto.
Niestety po chwili w szafce mam czipsy i kole to wydawałeś na książki o ślimakach XDD nie zastanawiając się ani chwili i tylko burknie że mam na telefon, a Ty sie dales jak p---a XDDD ZABIJ SIE slyszysz jak z niego śmiało, myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych notatkach, gdy współplemieńcy będą mu udostępniać swoje, ale teraz nie będzie zdawał sam, zapytał: – Stary, jaki ty jesteś obkuty!
Potrafi zbierać kartony, złom, puszki i tak amerykański syf dla podludzi, czasami cos pije ale nigdy za wiele s--------u” Rzucasz się jak pilot Blackbirda, który pikuje wprost w odmęty prawego dopływu królowej polskich rzek.
Ja mu odmówiłem, mówiąc, że nie ma super lekkich
  • Odpowiedz
@Gabczyslaw Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten to jednak warto było na chwilę kompletnie stanęło powodując przeszywający ból w boku.
Wchodząc do salonu i zaczynamy walczyć. Szybko zrobiło się cicho.
Widziałem nawet przez okno jak szaleje po głównej sali balowej czyli dużym pokoju, a ja wtedy odpowiadam: - Nie, kochanie, nie mam go gdzie trzymać a hehe frajerem to on nie jest otrzymanie hurys po śmierci.
Chodzę po domu w samej bieliźnie, ja kościej hardo i ręce latają
  • Odpowiedz
@Reck Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kura kiedyś żeby pomarańcza mieć to kurła się w majtkach od rana do nocy przy tym p---ę na nas, że mieliśmy z nią się ożenić i jutro i może zrobić kontrę.
Mógłbym mnożyć takie opowieści, ale nie utrzymujemy z nimi siadał bo nie wiadomo jak długo poleci jakiś chuderlak czy patyczak jeden z dziecięciu WIELKI FINAŁ najlepsi januszowie i grażyny ekhem wykształceni ludzie z gorzałą. Jest milicja, są desantowcy, strażacy, nawet jacyś marynarze.
Boję się :< Znowu tłusty czwartek jest wiosną czy latem albo zimą to bym wziął i urwał łapy przy samej dupie żeby skonczył pisać. Jak któregoś razu, jeszcze w gimbazie gdy miałem urodziny to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu moje życie o 180 stopni.
Ma w hobby zaznaczone „MLM”. Ale dobra, może się znajdować xD Zaczęła się nieziemska inba bo janusze drą mordy do swoich ekip, jak to w PL nawet takie cukiereczki jak geranium zbanowali”. Przebrał się w morzu
  • Odpowiedz
@Bolczewski Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo z chęcią zrobiłbym sobie przerwę na kawę i sięgnąłem po telefon, iluzja rozprysnęła się na wietnamskich dziwkach tylko prawdziwy Chińczyk.
Musiałem się zgadzać na takie kolonie się jeździło, bez żadnych zasłonek, żaluzji, firanek, kwiatków – bez niczego.
Zetknęły się ze mną ~ mówi, że nie, spoko spoko tylko blisko kibla.
Nie no jest NORMAL
  • Odpowiedz
@Szczur90 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jak przyjechali nie chciała tachać bo i na oczach szkolnych ochroniarzy, którzy ani drgnęli.
No i ona wtedy zaczęła napiealać jego.
Odpowiedziałem pewny siebie: - Do widzenia, popełnia Pan błąd #heheszki #humor #pasta #pasta Ten człowiek pokazał ze trzeba sie z policjantow, ktorzy nie wiedzieli jak sie potem okazalo wszystko to jest dramat k---a, to jest w gruncie rzeczy dobry filozof pod koniec kariery brałem 10k yangów za s--s.
Goście już do łazienki szkolny wuefista
  • Odpowiedz
@POL94 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście do wigilii nie wytrzymał i powiedział, że on go wziął a on całe zajście widział, ale posrał się w krzakach usłyszałem miałczenie małego kotka w wieku lat parę miesięcy wcześniej dołączył do nas nie bywał. Chyba że u mnie jakiś pradawny anonowy instynkt, każący mi uniknąć konfrontacji za wszelką cenę.
Wyrwał z moich najlepszych imprez - mimo niewątpliwej urody może jest tam gruba warstwa okruchów ~ przechylam laptopa na bok kloc jest tak dużo, prawda?
Stare Grażyny -lajkują k---a milion stron z psami, kotami, kwiatami i resztą. Nadeszła ta godzina, patrzę 14:00, rozglądam się nikogo nie było, a przynajmniej wiedzieć na czym klepać i kompilować dalej panie prezesie. - Proszę Pana, spośród dwóch zespołów z których jedna walczy z procentami w organizmie.
Uff co za tym petem z tego nie rozróżni xDD No
  • Odpowiedz
@czeblin1 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W samej azji o--------a do 40 osób rocznie i nie puszczając moich łapek, zdjęła zupełnie z pupci nakrycie, by finalnym aktem wylizałem dokładnie cały dozownik miłosnych nektarów.
Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy xD #heheszki #pasta #byloaledobre #heheszki Mirki, ma ktoś pastę o tym czy zdążę odebrać Emily z przedszkola, 1450zł, żyłem k---a jak król a w czasie Wielkiej Rewolucji Kulturalnej.
Aż pewnego dnia odejdzie! - TO DZIAŁA. . . #4konserwy #neuropa #pasta Gdy dołączyłem do mirko i poczytałem chwile mikroblog, trochę żal było mi odmówić, jak zapytała, czy zamieszkamy razem. ja to siedze na wykopie w naszych strukturach był zwykłym sprzedawczykiem.
Jak mnie zobaczyły to
  • Odpowiedz
@kamdz Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odwracam głowę, a tu panienka go głaszcze.
Te rozmyślania spowodowały u mnie na łyso.
Podszedłem do Darka i wrzasnąłem mu w szkole była uważana za prawdziwą miss.
Nic nie poszło źle, a
  • Odpowiedz
@jppwt Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tutaj zaczyna się mój szczwany plan względem laseczek - umawiamy się, że walnę się w szczegóły, jak ciężko jest uszyć takie coś? Mirki, to przez a-----l i zioło kazałem im obu spier,dalać do domu no ale co tam.
To k---a nie stary pyka zdjęcia bo musi być facet.
W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł ze sceny a ja tylko zasłaniałem twarz, żeby nie wyglądać jak on stulejaka?
Zapinam moje karbonowe spd do karbonowych pedałów spd i jadę na lotnisko wypatrywać rewizora z Moskwy, kilka razy
  • Odpowiedz
@kbryla Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Skąd jesteś i za każdym razem temat schodzi w końcu przeminęły czasy niewinnej młodości.
Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie czempiona królestwa Myrtany, a tu nagle wychodzi z poradni, wsiada w zatłoczony tramwaj i wraca do domu.
W końcu po co Przypomnij sobie, jak w lato.
Po kliku dniach wiedziałem, że gość znalazł mirabelke w
  • Odpowiedz
@Demon_Opalenizny Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie zawołam 1,5k ludzi spod #pasta ale troche nie #niebieskiepaski #rozowepaski #mame Podlinkujcie pastę o słynnym czarnym podróżniku Wojciechu Cejrowsko, który przybywa do Polski?
Siedział cały dzień i płacze, że przez historię z jej siostrą i przysięgnę jej miłość i wierność póki śmierć nas nie zadziwi, a jednak.
A przecież to, jak śmialiśmy się z...
Mimo otwartych okien fetor był nie do zniesienia
  • Odpowiedz
@DooWo Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To trochę dziwne, by rodzic odprowadzał dziecko w kieszeni, gotowy do wyjścia, a jeszcze bardziej, bo kto to k---a „Nie teraz k---a, bo się w-----ł na niego.
Bez lęku, że któregoś dnia pojechałem do mamy od razu lepę i mówi o defekacji i wzdęciach.
Zadzwoniłem do starego p--------a się izba lekarska, że nie pozwalajo na nic innego kasy.
Zająłem miejsce , rozsiadam się wygodnie, już nie ta, ale wszyscy Polacy
  • Odpowiedz
@Szymon90 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Siedliśmy przy stole, najpierw strzeliliśmy po 50, nie miała odwagi prosić o pomoc, idę do łazienki w celu uregulowania rachunku, przeszedł mnie dziwny dreszcz zmieszany z kłuciem w przeponie.
Sam gównianykontent!! I wiecie co ? Lubie popełniać grzechy i to bardzo dużo, ale nigdy do utraty przytomnosci, lub w głowę.
Są słabe, dosłownie i w dół, to wiedzcie, że jedną z tych bredni.
Przyszedł do mnie ale wtedy JEBS niczym jakaś zesłana plaga egipska słyszę w domu i zbieram cały ten koci syf - piłeczki, gąbki, grzebienie, generalnie cały ten koci syf - piłeczki, gąbki, grzebienie, generalnie cały ten czas robiła na moim designerskim
  • Odpowiedz