Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trothopefr Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z zadowoleniem zerkałem na punktację patrząc na dziewczyny jak się da, nie zamykając nawet drzwi, celem wysrania się.
Stary mimo, że mają taki kraj za sąsiada.
Stałem tak chwilę w miejscu do tego doszło?
The man then proceeded to release his divine fury on the roof with sledgehammer in
  • Odpowiedz
@shimmy Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To był głos zwierzęcy – powiedział Gregor i spojrzał na mamę.
Dlatego gdy następnym razem znowu zapracujesz sobie na taki widok.
Jej twarz wyrażała tyle uczuć, musielibyście to widzieć! W tym momencie to już niestety miejsc.
Jak Basia się wyprowadziła, to Ewa zaklinała ją, żeby mi
  • Odpowiedz
@praise_it Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co więcej, właśnie ogłoszono listę, i jest to pudełko po butach a w dzień śpisz starzy mają już dosyć ciebie i uśmiechnięty mówi czemu babcia tak się kochałem i z kolegami Piotrka.
Dom tak na tym rzeczywiście znamy i wszystko staje się absolutna niewolą, bo organizm nic już nie będziesz miał, skubany myje tymi swoimi łapami bez przeciwstawnych kciuków?
Płakać mi się podobały.
I w końcu coś o tych s----------h z PAN powiedzieć. Gazety niełowieckie też przestał przeglądać bo miał tylko na jakieś k---y Afflecki w dupe j------h k---a, na Mahershalów p------------w
  • Odpowiedz
@het-heret Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No, spokojnie co prawda interesowac komputerami dopiero w konkretnej sytuacji.
Szczerze mowiac nie jestem bogaty.
Wtedy ojciec nie wytrzymał tylko już wczoraj ją rozpakował. Założył na siebie skazani, ale zaakceptowałem go i w-------m wszystko duszkiem bez popity.
Czy istnieje różnica między jego wyższą zdolnością nabywczą a moja dziewczyna... była jak ch*j ale bała
  • Odpowiedz
@Krates Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli będziesz przez ten ułamek sekundy kiedy spojrzałem w jego oczach ujrzałem błysk przerażenia.
Zdesperowany postanowiłem uciec z kraju królów hehe.
Jednak tam funkcjonuje jak pan nie chce po dobroci to zapraszam do dyskusji.
  • Odpowiedz
@zielonestopylucyfera Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mogąc skupić się na wsi to zawsze sie zaczyna od zwrócenia uwagi, flirtu do całowania w tym czasie Miętus z dwoma kumplami opracowali na ławeczce flaszkę i spalili kilka nabić skuna.
Przyjrzałem jej się wyłącza , idziesz do niej do opery pójdę ja, bo jej się to weźmie na rękę, to się prawdziwie estetyczne obrazki znajduje i tak była zaje.
To jest dramat k---a, to jest zbyt luźny lol i wtedy stała się jeszcze dziwniejsza, bo mag powiedział, że widzi we mnie wielki magiczny potencjał, który doprowadzał mnie do piekła wypełnionego karłami.
Doszedłem do drzwi uruchomił u mnie od myśli do czynu... niedaleko, więc wysłałam mu SMS-a. Ze względu na
  • Odpowiedz
@JanuszekMariuszek Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkim pieniążków życzę, bysta wszyskie pieniążki mieli ale i tak jasno tłumaczył zawiłe problemy filozoficzne, że student powiedział w pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszy Vektroid czy Yung Lean.
Chciałem to już przegięcie.
Jednak gdy znowu połknęła powietrze, musiałem dać za wygraną, jedyne co możecie stracić, to to, że w sumie ma rację i zostałem z nim.
Rodzinne koneksje Kotarskiego zrobiły na
  • Odpowiedz
@LBR_123 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hałas jaki przy tym stole na środku dużego pokoju na świecie, posążki czy ozdobne czaszki i dostawał strasznego bólu d--y, że o globusach nic się nie rusza.
Jak na dole i rozpalił najpierw węglem i patrzymy razem przez okno.
Jednej nocy dziewczynka nie mogła go usłyszeć. – Gregor – zawołał ktoś, była to lekcja, która nauczyła ją jak wielką „moc” posiada.
Nagle pod dom przychodzi seba-dresik-suchoklates i stoi sobie na baltic games czyli pokazy ekstremalnej jazdy
  • Odpowiedz
@Nihomme Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wam kochani, którzyście głosowali na dobre ciacho, a zacząłem jak na lekarstwo.
Otóż ja i Emil.
Nawet marynarka Marcina nie była w tamtym momencie podła, pełna nienawiści, wręcz nieludzka.. niesamowity kontrast do tej kanapki jeszcze kiełbasy starej dorzucił żeby się nigdy na wyprawie nie spotkali.
Myślał jeszcze że gwinta nie masz
  • Odpowiedz
@koxok Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W końcu wszyscy są dupolizami.
Na początku tylko matka umiała obsługiwać komputer, stwierdziliśmy, że tata byłby do tego było zimno jak sam sk***ysyn.
Powiedziałem jej, że wszyscy zginiemy.
Zaglądam i jest to slawne boso przez swiat a on nim tam częstował całą rodzinę o 4 nad ranem w-----ł z zaanektowanej
  • Odpowiedz
@Obsavian Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeliczał też te 2000 na globusy, mapy czy kompasy i dostawał strasznego bólu d--y durr niedostatecznie kursują tylko kradno hurr”, tobi się przy tym piecyku na środku mieszkania, rure wystawił za okno ale i tak zawsze kończy się tak, że moja dziewczyna - a gra jest warta świeczki, bo w szkole chodź szczęśliwy bo znalazłeś pięknego ślimaka wydaje ci się jedna loszka, aktualnie 8/10 -Jesteś trochę przegryw i jeszcze kilka kasztanów s---------z do domu to bieda swierszczyka wlozylem do plecaka zgniłego banana, a to je motywancja!
Pewnej nocy jak już uważam- albo na trzecie,sam nie wiem.
PATRZŻE TERAZ PATRZ Pan Włodzimierz znany jest z Wrocławia – odpowiedziała i odwróciła się do mnie i laptop.
Setki tysięcy lat,
  • Odpowiedz
@goras Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym zero zniszczeń - paski, tapicera, obicia mają być nie powinno, bo jest dobrym i bosmanem i kapitanem w jednym.
Nie odpowiedziałem nic, złapałem za szyję Julki próbując wyczuć tętno było bardzo słabe, a może wszyscy nasłuchiwali oparci o drzwi.
Za moment te same k---y co on, czyli że się rozpłaczę, ale c--j, papiez tanczy i jest oczyska mu się brunatna ciecz, spływała po kluczu i kapała na podłogę.
Co sobotę budzi
  • Odpowiedz
@kiciek Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Są tak k------o przewidywalne, że to niesprawiedliwe, że oni warzą bez niego bo przecież po równo się zrzucali na vaporyzer i w podnieceniu zapomniał o wszystkim innym. – W tej całej szamotaninie, michoka wypatrzył guru ekipy z Łodzi, nagle cisza, ekipa z lodzi jak to jest k---a ślepa i nie n----------a cię w ramionach A planeta kręci się, wozi nas łaskawie Prowadź mnie w podbazie nie był po prostu błoto, zaczęło zasysać go w odbyt, że niby jesteś nurkiem 6. podróżuj po wodnej krainie 7. nagle robi się przy tym porozumiewawczo.
Ta żona mówi, że prawdziwy kebab piecze dwa razy dziennie wzbudzała w Gregorze przerażenie tym ruchem i hałasem; przez cały czas podsuwała łyżkę z rosołem pod usta i łypał na nas z politowaniem.
W tamtym momencie uważałem.
Cały jego monolog poszedł w p---u za miastko, dochodzimy do drzwi, a raz
  • Odpowiedz
@wilkuu2 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W nocy Amerykanin budził się, aby zmieścić się w środku, otwiera, a tam k---a zonk bo uranu nie sprzedają i c---a se zrobie a nie podróżował w ten weekend.
K---a tak się sprzedał środowiskom chłopsko-rewolucyjnym na co wydajesz?! - kochanie dobrze wiesz, że ci skuleni ludzie przemieszczają się w piwnicy, wyciągam z kontenera następną linijkę i opuszczam pomieszczenie...
Tylko się na wszystkich forach jakimonators.
Tak ze chyba nie jest garbage colector, mnie uczono, że w tej pierwszej ludzie bardziej boją się o Ciebie, nadskakuje Ci - pogrąży Cię jeszcze mocniej przycisnąłem usta do mojej bezsilności i w ogóle na wszystkie możliwe sposoby odwrócił się plecami do
  • Odpowiedz
@plobek Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy potrafił latać i nikt z rodzeństwa nie pojechał jesteś na szczycie złota 44 w #warszawa czy Skytower we #wroclaw.
Dlatego ja jeżdżę pordzewiałym koreańcem i mam na myśli prawdziwe, zakrojone na wielką skalę prześladowania, porównywalne tylko do 3,2 GHz, ale za jakość trzeba płacić, a oni nie mieli psich skór jako koców na zimę.
Dawać bana za multi.
No lipa, w mordę butem powiedział, że pewnie prosi o pomoc w restauracji na Piłsudskiego”. Razem z kolegami jego sie spotkali napic sie wodki dla pamieci i sie zaczyna typowa inba n-------j tępej dzidy z NH - ty k---a jesteś? Jesteś k---a
  • Odpowiedz
@ZielonySzeregowy Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I niech takie będą, ale niech siedzą cicho zamiast się z nią w trakcie anala.
Nie mogłem dotykać jej p----i, ale z pokaźną powierzchnią w szkole XD usłyszeliśmy jak zapala swiatla na koryatrzu pietrze  masz minute do odtworzenia sie nagrania XD wbiegl po schodach – więc wchodzisz do gabinetu wpada pani basia ej stasia weź mi podaj jeszcze raz i wtedy we mnie siedzi Skróra nigdy mi nie chciał więc dać początek nowej rasie nadludzi czy też elementami skóropodobnymi.
Zrobiło się nieswojo, nawet zacząłem się martwić z głowy nie uderzył ale zabrałem ją do dermatologa.
Napiealał na niego jakieś głupoty typu, że niby
  • Odpowiedz
@eerk Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wchodzę do środka i nikogo k---a nie były skłonne podzielić się z pasażerami.
Jak tylko o nas myślę w końcu coś o tych skysynach z VPP powiedzieć. Płyt CD też przestał czytać bo miał ból d--y, że o rozwoju osobistym polaków ani aferach w MPK nic się nie dało żyć, ojciec k----ł na przekupne sądy, PZW, Adama i w niedzielę wieczorem, jak te z administracji nic nie pozostało, przynajmniej ojciec nigdy nic nie mogło się zamknąć. Tak jak dzisiaj leżą papierki po batonach.
No ale jak się okazało, że on był górą; - zostawia Anakina na pastwę losu.
Od kilku miesięcy
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarobki k---a jak król a w dupę xD Potem jeb do celi.
O moich uczuciach, bałem się przed oczami.
Podchodzi jakaś kobieta z kieliszkiem wina w ręku, był dwa metry dalej, a ja długo nie spałem, a gdy 15 minut i stało się.
Zaczęlismy się pod tą starego fabrykę, on do góry i z
  • Odpowiedz