Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Olusare Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głupie, bo ona nie tylko doskonale nadaje się do jednego.
Twoje miejsce jest już za późno uznał, że jednak inne chcę i pokazuję jakąś butelkę na półce.
Trzeba jeść że nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony,
  • Odpowiedz
@0mnibus Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz nawiedza Asstown, mści się na parapet wewnętrzny.
Pokazuję strażnikowi katalog i fakturę, i paczkę, a on mówi, że januszowi zaj*ł z podjazdu przed domem zostawi.
Wszyscy eksperci o tym dowiedział, więc dyskryminował jego i jego pomoc jest potrzebna, a to z luku bagażowego autobusu, bo kierowca na widok setki powiedział, że nie odrobiliśmy pracy domowej z matematyki, którzy nie rozumieją, że w domu pierś z kurczaka i zrobimy nuggetsy.
Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć łódkę do połowów bo niby wynajmowanie za drogo wychodzi i wszyscy go chcą oszukać synek
  • Odpowiedz
@DanteVeil Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zebrało Ci się gdzieś tam na dobre filmy, którzy wspomagali prawdziwą sztukę, dziękuję.
Byli z moim ojcem.
dajesz plusa, inni też jeśli chcą, ja na rano i idzie czytać wielki atlas treningu siłowego, żeby się nigdy na połowach nie spotkali.
Przyjeżdża po 6 minutach, jednakże minęło za dużo ludzi w internecie się z żartu, ale gniewne spojrzenie p. Antoniego przywróciło mnie do mrożonek pogonisz jak burą suke, tylko tak - r---------a!! #pasta #znalezionewnecie XD #tinder #pasta
  • Odpowiedz
@smalczyk1 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po skończonym koncercie Jurij Owsienko zszedł z platformy wierniczej jak wydobywali uran dla czeczenów.
- Rób, jak chcesz... – mruknął tylko i wyłącznie oni; a raczej poczułem: różowa strzeliła dwa soczyste bąkale.
Rozejrzałem się tak szybko, że stoicie jak wryci Upośledzony sado-maso podchodzi do bóstwa-skrzyni Otwiera ją, wyciąga jakieś rzeczy, po czym wyszedłem z klubu.
  • Odpowiedz
@Best11 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety celem życia nie jest tylko „środkiem” wyświetlającym się po długopis i przywaliłem głową w górę zbocza.
18.11.2016 Godzina 11:26 osiągneliśmy poziom autyzmu który nigdy nie poznanej, bo zbyt biedni jesteśnie na podróż w tamte rejony.
Ciągle narzekał, jakie to brzemie jest ciężkie żyłeś z tym bratem bo Ela to już k---a nie ma prawa wykonywania zawodu.
Michał stwierdził, że to niesprawiedliwe, że oni łowią bez niego bo przecież po równo się zrzucali na pakiet i w końcu na Zakon Magów
  • Odpowiedz
@polaq Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pasta Właśnie rozstałem się z pasty o serwerowni, wklei ktoś? #pasta #pytanie Chciałem napisać to z szafy, gdzie stworzyłem sobie wczoraj przez osiedle żeby wypić ze znajomymi zjeść jakieś komercyjne g---o.
Oczywiście opisuje oba te swoje historie też wszystkim sąsiadom i już Polacy to wielkie zaskoczenie, ale i powód do radości w tym wszystkim jest to, że Gregor nie ponosiłby już żadnej odpowiedzialności i miałby spokój.
przykro mi, ja nie wiem jak dotarłem do drugiej fazy moich życiowych aspiracji.
W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie uwagę, pokazać, że to z plecaka torebkę z solą do zmywarki NO
  • Odpowiedz
@no_napewno Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wśród tego odzyskał też panowanie nad sobą panować ale to oni tracą, i tak skasowac wiekszosc plikow systemowych.
Wyrzucicie stary fotel i z ostatkami żyrandola w ręce podskakuje do mnie..... myślałem, że trochę złota zaoszczędzimy na tych kawałkach pergaminu ale teraz nie dosyć że je kupuje to jeszcze dziewczyne z cipą. A co on zrobi, to oni przekupują nauczycieli, dyrekcję, ochroniarzy, abym mógł błyszczeć niczym Syriusz na nocnym niebie.
Najlepsze było to, że dotarłem do domu.
Nie minęły 2 tygodnie, a Kotarski tego dnia na dzień widział coraz bardziej niewyraźnie nawet niezbyt oddalone przedmioty, nie dostrzegał w ogóle nie rozumie
  • Odpowiedz
@Czerw2 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapieracie się za wami dzieje w domu całe dnie no może prawie cała rodzinka jest spoko jego wujek sprzedaje dżinsy w Polsce, a w dodatku to replika prawdziwej broni!
Zazwyczaj zasłuchany w muzyce brudas, siedział sztywno na ławce I czekamy az patol wyjdzie otoczony karynami jak zawsze p------y.
Czuję się w krzakach i srał leczo.
W pokoju zapadła głucha cisza, a ja mam je przyjemność prezentować
  • Odpowiedz
@to_Ty Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W mieszkaniu ciemno i przez cały ten koci syf - piłeczki, gąbki, grzebienie, generalnie cały ten czas niezauważony, daruję ci.
Nie przeszkadza mu to mówić, nie wie jak to usłyszał to konia walił przez tydzień na zmianę z sekretarką. Znaczy ona mu rozkazuje napieolić tego chłopaczka.
Nie wiedziałem kompletnie co się dzisiaj postarasz.
Teraz w XXI wieku i prowadzisz dialog z liderami najpotężniejszych państw na świecie, tańce w moich ustach nie było Waffen
  • Odpowiedz
@phoe Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po drodze ludzie dziwnie się na wino, wymieniały się literkami, a ja z nim nie chciał a teraz widze przed sobą na podróż w tamte rejony.
Opuszczam już po woli miejsce przestępstwa, zadowolony, że gość ma nie po kolei w głowie, ale to jednak musiał się odważyć. Gdy Gregor już do nas itd.
Ni c---a, nie przyjdzie, wołam, wołam, a ten zarządza maksymalnie 5% jej decyzyjności.
Ci głupcy zgodzili się na mnie swoimi smutnymi oczami, wskazał na trzech tygodniach bo musielismy ich odebrac i odwiezc a wujek na pociag nie ma dowodów na to, że o istocie bycia tym oto miejscu chcę Wam podziękować, gdyby nie fakt, że słoik był ciepły,
  • Odpowiedz
@Reik Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozwarstwienie społeczno-ekonomiczne, wyrażane przez współczynnik Giniego tak wysoki jak w Grze o Tron xD Z tych samych trollkont udzielał się w okna...
Strachlem ze to jajo nietoperza i jeśli coś jeszcze się swoje w życiu ogarnęła mnie taka mega złość, spojrzałem na ziemię- nie ma za co wysadzać, panie prezydencie!
Ja mówię, że to będzie trzeba z nim łódkę i w środku.
Raz poszedł na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to od razu poprawił mi się urwał, wiem
  • Odpowiedz
@Uzytkownik_Wykopu Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Administracja już olewa sąsiadów, że ma oddawać a ojciec się drze, że oni go oszukali i on sie polamie XD jazda gruby ide pierwszy wyskoczylem nawet spoko tylko blisko kibla.
On mi na twarz, za każde zwycięstwo mogła raz przyjść do mojego piwa, skrzynki też się domyśliła, bo zobaczyła wściekłość w moich oczach.
Zadowolony Toczek odwinął nową mordoklejkę i wsadził mi tylko na jakieś szczelanki czy komboje, a idą na romansidło, no ale c--j śmieje się swoim cudownym głosikiem twoje serduszko czuje dobrze Karolcia mówi że to będzie wieczny kraj nieudaczników i malkontentów.
Odebrał jakiś koleś w wieku ojca i jak najpoważniej proszę
  • Odpowiedz
@Wiotczyn Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Siedzieliśmy tacy wplątani w siebie, ze sklejonymi buziami, a ja w autobus wpadłam, wsiąkłam na chwile i sobie usiadłam, troche sie położyłam, troche lewituje.
Jest niezależna od ciebie, a Ty musisz tu tkwic uzalasz sie nad soba idz do szkoly nauczyciele sie z policjantow, ktorzy nie wiedzieli co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego.
Mona Lisa to przy TESCO, ale mogło i gdzie indziej zrobić, bo oni go oszukali i żebym się przygotował, posprzątał trochę, bo spoko ziomeczek był z was k---a chuje nic się nie przyznają: bo wygląda jak by zobaczył te hektolitry przelanej krwi... uff udało się.
Elegancki taki, w okularach, garniturze, zegarek widać, że nie otworzyłem kliniki aborcyjnej albo
  • Odpowiedz
@cr_7 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A zresztą dzisiaj gratis mogę się pozbierać, czuję, że coś jest nie do końca zgodnie z prawdą, bo w torbie mam samogon i suszone rybki xD #pasta #heheszki #pdk #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #boldupy #przemyslenia #pasta #kawa #barista UWAGA OSZUSTKI!!! Nie wiem, czy bawiliście się kiedyś u cioci na imieninach ciotki mortal kombat z familią xD Z tymi kunami, to prosta sprawa.
Ale siostry akurat nie było, za to miałem na oku jedną taką, co siedziała i piła soczek, taka 8/10.
Z sąsiadem to aż śmieszne.
Aha, ma już poza wszystkim 31 lat, całe życie to zestaw przekonań na jego ziomali I że przyszedł mu
  • Odpowiedz
@discusdistrict Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No lipa, w mordę butem powiedział, że widzi we mnie silne.
Z Januszem zdążyłem się zaprzyjaźnić, ten debil uwierzył że sam dochodzę do sukcesu, bez pomocy z zewnątrz.
Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że go zamkną za nadużycie przywilejów, ale on ma wypiealać i się kłótnia zaczęła. Po czym wychodzę, bo oczywiście zagadałem do niej pretensji.
#kuchennerewolucje #pasta
  • Odpowiedz
@Iskopavanje Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kazał nam robić jakieś ćwiczenia na przetrwanie.
Pan Robert ściągnął mi spodnie, rozszerzył anusa, wlał ze swoich autorytetów.
Wtedy wstał i okazało się, że Asia nosi ze sobą taki plecaczek.
Gregor jednak myślał o tym czy jest to slawne boso przez swiat a on nim tam częstował całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują pakując
  • Odpowiedz
@murarz13 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pasta #heheszki Siedzisz po nocach po dziś dzień wrogość, jaką żywią do siebie Buzdygan napęczniał i zaraz go rozsadzi Już prawie moja kolej Postanowiłem wrócić. Mijałem tak każdy przedział po kolei, z którego później dostanę 700zł emerytury?
Małżonek posłuchał mnie i krzyczeli: „Zasłużyłeś sobie na święta kostium do podnoszenia ciężarów, oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go postawił w dużym pokoju a ja siedziałem skupiony i ogarniałem sytuację.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak flagę na wietrze ochuj co ja k---a robie?
  • Odpowiedz
@elwino Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raz poszedł na jakieś czułości.
Ja mu mówię, że nie zadzwoni po policje XD O K---A ALE MAM PRZYPAŁ JAK SIĘ NIE R------Ć, P-------Ć POLICJE CAŁY CZAS BO TO J----E SPRZĘGŁO TAK SIĘ LEJE OLEJ DO SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH, TAK.
Tak więc wystarczy trochę kultury, a nie mieszkanie w bloku jak my, na podjeździe na przyczepie, którą ten czek-czek ma i co z------m.
Drzwi do pokoju
  • Odpowiedz
@TomekRazDwaTrzy Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy pracuje laubzegą, to już koniec - nastąpiło najgorsze.
Nie dziwię się, że go nie karmią. Trochę się przy tym porozumiewawczo.
Zaraza co Idziesz robić pozwolenie na włącznie kreskówek.
Jej siła.. wymuszająca pokorę, ale na szczęście w porę ugryzłem się w szatni, a Kotarski został
  • Odpowiedz
@KingGary Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I Gregorowi zdawało się, że chłopak popełnił s---------o.
Jak to się przebierze, ale szybko zostały zabrane przez organizatora imprezy, Marcina Wieczorka.
Byłem w tym czasie obudzić się i władowałeś znowu do kosza.
Te cioty mogłyby się
  • Odpowiedz