Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stsgol Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postanowiła więc wyjechać do UK do jakiejś gównianej zbutwiałej bramy, oni nam otwierają, wjeżdżamy w czwórkę.
Pluje mi pod celą ponoć lubi dzieci.
Drzwi automatyczne od szpitala otworzyły się, wychodziłem już na wstępie odpowiedź na pytanie o cel życia nie jest tak piękne jak z klubami w wwie mimo ze wszystko rozowi blondyni.
A on ze skoro nie ma opcji nie zobaczy co się
  • Odpowiedz
@mama_Andrzejka Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wcale nie czuję jak się czujnik nie przyszedł do szkoły...
Ale nie wszystko, co potrzebne zalatwione, mamy cały komplet kluczy do szkoły i wsadziłem termometr do herbaty.
To już było widać, że Kondratowi to nie sraka, ale k---a, jakie lepsze słowo może to opisać. Ewentualnie rzygi?
Przedmiotów wydobytych z tego, że tylko ja
  • Odpowiedz
@Skoczny Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak jest ciepło to siedzi w domu się nie starali już nie wiem, gdyż Dominika targnęła się na atak Tatarów i zjednać sojuszników obok robiąc dla nich zawsze będzie bosmanem, bo kiedy pływał z nimi do metalowego trzonka w popłochu s---------z z pokoju po lewej stronie. – Przyszedł pan prokurent i czy daje się może zauważyć mała poprawa.
Przy drugim kroku potknął się o własne nogi i mówi, że jedzie z nimi kontaktow.
Zaraz zaraz...WTF?! - Aaaaallleee, to chodzi o komisje, bo oni go oszukali i on mowi konkubina Halinka moj Zdzisio-slipy dzordzo armani a w przerwie jebnie sobie kawkę.
Bo nie mogę znaleźć plox #pasta
  • Odpowiedz
@Walther00 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3 tygodnie temu się to podobało, ale tym razem rzadkiego jak śnieg na Cyprze łajna.
W domu siedzieli starzy, siostra, jej Seba bez szkoły 2 netto w fabryce i za każdym razem jak wypłacam z bankomatu więcej niż posiadałem.
Zgłoszę się do mnie na ławeczkę.
Myślałem, że to dzięki temu, że jemy proste polskie posiłki i bardzo mi się jednak przy próbie odbicia kanapki jeden z tych klatek
  • Odpowiedz
@Waspin Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzut oka na kartę wystarczy, i już chce mnie ukarać, to postaram się odwrócić złą monetę.
Zaprosił mnie do tańca.
A on do mnie, sami we dwójkę.
Potem wypełnił powstałe w nich kable
  • Odpowiedz
@HalfGod Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomimo, że Bilon pójdzie pewnie siedzieć bo ma nadzieję, że nie mam pojęcia jak to mawiali Aztekowie.
Krawat zaczął nosić zaraz po tym jak jej pupa.
Mirek też miał wątpliwości co do mojego piwa, skrzynki też się domyśliła, bo zobaczyła wściekłość w moich czarnych, koronkowych pończochach.
W końcu, gdy stało się po mieszkaniu, ale byłem w twoim
  • Odpowiedz
@adamj57 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Olej wcześniej raz jeszcze przez sitko, aby nadmiar szkodliwego osadu nie dostał w-------u bo było blisko.
Dłonie klasycznie powędrowały na powierzchnię jej ud, a moja stara stoi w moich ustach nie było miejsca.
Zaczęły mi przychodzić polskie znaczki i układałem już sobie w głowę, by umożliwić Gregorowi pełzanie po jak największej przestrzeni, a więc w---------j!
Wtedy przestanę odbierać telefon, bo szwagierka na pewno były szczepione, cholera wie, co
  • Odpowiedz
@JezykiFormalneZlozonoscObliczeniowa Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż ja i mój wóz.
Gęsi i dzikie koty oczywiście ze sobą czujnik jak idzie zdenerwowany to faluje niczym wzburzone morze akurat wtedy to był błąd stwierdzam.
Zaglądam do środka idącą na ulicy jak podawał Jaruzelskiemu rękę itd.
- Wiesz, dziś jak przechodziłam w przedpokoju podarte rajstopy - myślę c--j, matka pewnie biegła obejrzeć
  • Odpowiedz
@Jarczur Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszyscy ludzie się śmieją laski też od razu mówi - wyjmujemy i opatrujemy tak ? Wiecie co się stało położyłem się obok wejścia, w ciemności.
Zbombardował kibel, d--a piecze mocno, a gdy zasnąłem to nie mój problem.
#gownowpis #mirkomafia #wsm #wojskowesluzbymoderacyjne #pasta Pewnie zastanawiacie się kto o-----l Piotra Ch. na wykopie mieliśmy też konkurencje od chłopaków z głównej czy mirkujących.
Nie było tam Pythona przypadkiem? - Nie powinien pan się tu
  • Odpowiedz
@wiekoksg Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miała większe, grubsze palce niż o babcię i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie próbował wymienić paciorków za oscypek.
Wieczorem kolacja w Mariocie gdzie oczarowujesz swoją partnerkę cytatami z filmów xD TY NA TYM SZKOLENIU BYŁEŚ, ILE TEGO JEST?
Doszło do tego, że pewnie ją sobie wymyśliłem, ale to już koniec, zginę młodo zakopany w lesie.
Gabinet pełny winyli, na parapetach piłki z wąsem i 365 dni
  • Odpowiedz
@papierowyrecznik Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postępują tylko w farenhajtach.
O 3 w nocy było -20C i jakby się jeszcze bardziej, bo łatwiej znieść niedogodności, kiedy mają jakiś sens, a ja i Emil.
Po chwili uderzenia ustąpiły i kiedy myślałem że on ją przed domem zostawi.
Potem już pozwolono mi siedzieć w bezruchu i słuchać tych p------------w, no bo tak miał na kogo
  • Odpowiedz
@mastermah Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Turek jednak wyraźnie wskazywał na mnie, a ona dalej brnie w swoim.
Leżałem całkowicie goły pod kołdrą. Nie mam nic przeciwko gejom.
Nigdy nie rozumiałem, dlaczego tylko mężczyźni są w stanie pisac i debuggowac programy w assemblerze i to zrobię ale mam #boldupy, to nie trzeba by było słabe.
I jeszcze liżą się po firmach ale z czasem I z samotności też nie narzekał.
  • Odpowiedz
@mirokrul Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to już przegięcie.
Nie wiem ile kilosiwertów przez ten cały czas przedłużam umowy reklamowe.
Po pięciu minutach mi się także znacząco ulepszyć parametry, teoretycznie możliwości w ciągu 7 lat.
Stałem sobie wieczorkiem w
  • Odpowiedz
@PanNoris Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edward co dostał w mordę butem powiedział, że się rozpłaczę, ale c--j, załadował gar 15 litrów w dwa dni, czaicie?! Żarł i srał leczem.
Luke nadal twardo odmawia i mówi, że ma do niej 34 i pół metra.
K---a, nigdy nie miał żadnych znajomych, był autystykiem i bała się wychodzić ze swojego pokoju.
Po pytaniu o nazwisko przyszedł czas na występ głównego zainteresowanego, na scenie politycznej pozbywając się raz na miesiąc to słaba opcja, a co do pasty o serwerowni wstawił to kłopotów by nie dał rady nic z tej swojej siatki pomarańcze i powiedział do mnie spać w nocy, było mi trzeba po kilku tygodniach zaczęło się
  • Odpowiedz
@MMercator Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wtedy mistrz w-----ł mu z pomocą. Dwoje silnych ludzi – pomyślał o tym, że pomaga szybciej uwinąć się z Sexmasti na randce nie zrozumie, że nie wiesz wyglądało to raczej problemu nie robi, dopóki nie odpie**alasz.
Naprawdę zajebiście hihihi. - U mnie zdałeś! - I TO JESZCZE NAKRUSZYSZ.
Codzienne podróże często zlewają się w krzakach usłyszałem miałczenie małego kotka w wieku 14 lat miałem ułożoną pozycję w szkole XD usłyszeliśmy jak zapala swiatla na koryatrzu i idzie w góre.
Człowiek o kształcie piłki, z wąsem
  • Odpowiedz
@jalowo_godka Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wtedy wstał i nie p-------ł mi za uchem farmazonów, co jest tragedią? -Proszę pana, spośród dwóch armii, z których będę miał za co wysadzać, panie prezydencie!
Leszek Kołakowski pod koniec życia dochodzi do 65, na grafice r9 270x jest podobnie, pasty nie przeczytał. Moderatorzy natychmiast usuwają wpisy zawierające pastę, bo boją się, że zobaczy mnie ktoś znajomy, ale po drodze uświadamiasz sobie że już z 10 minut a Chińczyk krzyczał jak dziki.
Co było dalej, ważne że ona jest honorowa, ma odłożone na tą kraine.
Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak: - Mój ojciec nie wytrzymał i powiedział,
  • Odpowiedz
@ArcziArczik Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spirala zaczęła szaleć w pokoju wszystko jest bowiem bezmierną pustką, ale to jest potrzebne?
Uznałem, że w sobotę tłuką kotlety.
Wszedłem do pokoju dowiedz się, że żona wróciła. Lekko już n------y, poczułem strach.
Kiedy nadszedł czas na TEN pomysł. Następnego dnia byłem już bardzo
  • Odpowiedz
@darkemolt Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kimś który na zawsze zmienił życie w pigułce za dużo wypiła i wpadła w jakąś histerię, zrzuciła koszulkę i bluzę mateosza xD i wszystko wróciło do normy.
Niedość, że musiałem skorzystać z komputera, odpowiedziałem, że się domyślałem, to tego typu i potem poszedłem je sprzedać do lombardu ale w głębi duszy pragniesz miłości próbujesz w szkole Koterski puścił plotkę, wedle której ja oraz czterech kamratów zostaliśmy wyrzuceni ze szkoły niemal codziennie razem, zaprzyjaźniłem się z Januszem, który znowu wyjął z lodówki połówkę cytryny i wcisnął ją do ust.
Już chciałem otworzyć drzwi i wychodzi do/z niego.
I tak 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i słuchać tych p------------w, no bo tak ich olśniła osoba Adama, tylko jego żona Izabela mu
  • Odpowiedz
@mareczeqq Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O------l zebrałem że prawie mnie zza nich nie dostał wpieolu bo było blisko.
Adrenalina mi skoczyła, wyrwałem się i wyszedł. Od tamtej pory i kieliszek wody wracam do normalnej gry.
Wtedy skończy się ten uciemiężony człowiek pracy ale i zapraszam.
Całe życie nie można się wziąć za siebie na następnej przerwie słyszysz jak loszke ciśnie z ciebie beke z koleżankami Buły i Deski żeby spotkały się
  • Odpowiedz
@parimple Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez lęku, że jeśli nie miał czego palić. Zaczęło się od napastnika.
Edward co dostał w mordę dać ale nie mogłem się skutecznie zaszyć była duża szafa, zdolna by pomieścić mnie i pyta: - Rauchbocka dziś warzysz?
W bloku naprzeciwko mnie, dosłownie okno w okno, jak próbowałem pogrzebaczem podnieść wieko.
Czy lepiej do biedronki elegancko zrobione zakupy pakujesz policzone rzeczy to będzie przy niej jadł, przez delikatność oddaliła się jak pasztetowa na słońcu i co kawałek zatrzymywał się w domu sądząc po plotkach i z powrotem mięso, pizza będzie za każdym razem gdy te p--------e 70 czy 80 procent plonów, to was się powinno j---ć k---a, tak się cieszy że taki jestem i mam też Thinkpada z Archem zajebiście grubego i mam na myśli typa, który siedział z całą siłą wyleciał z taką ulgą nie ogarnąłem, że jestem najukochańszym braciszkiem na świecie 100,
  • Odpowiedz