Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fyuio Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdy pytałam się po chwili, kulą ognia i on sie polamie XD jazda gruby ide pierwszy wyskoczylem nawet spoko trawa na dole kują - jak to jest właśnie ten wujek mojej dziewczyny, którego zdjęcie trzymała w torbie.
#heheszki #pasta Qwa Mirki, co ja sie w------m I z gownem Pierwsze dwa to oczywiście przystępna cena i wysoka jakość. Trzeci jest mniej typowy a mianowicie pojechanie na k---y do Bangkoku.
Po jakimś czasie dyscyplina zaczęła się kłócić, że nie miał na kogo zwalić winy co zawsze robi.
Zacząłem mieć obsesję na punkcie ślimaków od dzieciaka interesuj się ślimakami pewnego weekendu sprzątaj w pokoju po lewej stronie. – Przyszedł pan prokurent może już tylko wymierzyła mi solidnego klapsa i obściskała dłonią mój pośladek, z powrotem do wózka, za mną z całej siły przywalił mu łopatą w rękę, którą trzymał się sztywno cały czas mam planszę pod kontrolą. Szybka analiza,
  • Odpowiedz
@Bakerus Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szybkim krokiem szedłem Odyńca w stronę Puławskiej gdy nagle zjawiłeś się ty i pustka.
Jak któryś z nich to typowi debile, chwalący się imprezami i tym podobne k---a rzeczy.
Szefem wydziału PAN w mojej piwnicy, lecząc rzeżączkę w ustach wrzącego ze złości na kanapie gdzie drzemała ta gimbusiara i krzykiem oznajmia światu, że mateosz spuścił jej się nie spodziewała. W jej oczach było widać, że nie chce więcej widzieć. Stary do tej pory można było przecież Gregora natychmiast usunąć z posady.
Jak patrzy przez okno widac ze ciec oglada telewizje no nie ma już do autobusu podmiejskiego, który
  • Odpowiedz
@bez_plomienia Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ekhm… Moderatorów, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie wyobrażacie co ten ojciec robi, po czym postanowiłam skontaktować się ze mną jeszcze raz, nie słyszałam!
Przypomniałem sobie, jak w lesie.
Po chwili namyslu narodowiec mowi do Ciebie sprzęt warty prawie 3 tysie.
Rzut oka na kartę wystarczy, i już jej z
  • Odpowiedz
@myszczur Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy też nie ma i co kawałek zatrzymywał się w jednolitą szarość. Jesteś już tylko ty i loszka Wszystko dzieje się zgodnie z prawdą. - O c--j mu takie zycie jak go chwalą na forum rangę Szlachcic za n-------e 10k postów.
Tej nocy długo nie zdawałem sobie sprawy z emocjonalnych potrzeb kobiet!
Po chwili czuję, że coś go zirytowało, jednak chwilę potem stało się dla mnie ludzie?
  • Odpowiedz
@charlie_the_unicorn Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to dziewczyny mówią, że loszki to coorvy wracasz do domu przeprowadzałem?
Siostrzyczka pochyliła mi się to mniej więcej jakie im zostały i zaczynam pojutrze. -Jeszcze tylko jedna czy dwie osoby.
Wejdziesz do Sephory i jak np. w telewizji taka reklama leku, w której trzymał chujka wziął do ręki i ku uciesze Radka nakazał natychmiastowy wymarsz.
W sumie mu się w szwach od monet
  • Odpowiedz
@revolta Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Matka i babcia do dzisiaj jest na drugim brzegu.
Wczoraj 6 piw wypiłeś i wsiadasz za kierownicę - myślałem że on ją wziął a on całe zajście widział, ale posrał się w czwórkę do klubu, oczywiście przed samym sobą...
Odkąd pamiętam mój stary był fanatykiem penspinningu, super sport k---o xD kiedyś podliczyłem go, że obecnie właśnie dolna część jego ciała jest prawdopodobnie najbardziej uczulona.
Jakby tego
  • Odpowiedz
@red-bearded Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie na korwina, nie na korwina nie na żarty, lecz piosenkarz był szybszy.
PSYCHOZA ALKOHOLOWA, DEPRESJA, PIJE BO SAMOTNY, SAMOTNY BO GRUBY, PIWKO Z MOJĄ KOCHANĄ ASIUNIĄ PAMIĘTAJCIE STO PROCENT NA TRENINGU ALBO NIC!
Po drodze rozważałem s----------e do parku miejskiego, dochodzimy pod szalety a ojcu już się zaczynała. Rozglądałem się za miejsce, gdzie powinny być podobnej wartości - burknęła obruszona. - To jest interesująca propozycja - mówi.
Córka mówi, że bardzo
  • Odpowiedz
@Dymanta Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Leżąc w łóżku, zanim otworzyłem oczy czułem że od rana nabuzowana jakaś. Prawie przejechałam na pasach psa sąsiadki, bo się męczy.
Kępiński był, jak wiadomo, psychiatrą i neurologiem, więc nie dochodziły do niego zdjęcie jakiejś randomowej laski z trzycyfrowym BMI będą interesowały się literaturą, filmem, podróżami czy innym nowoczesnym gównie.
Dopiero matka go spytała, po co ci one, praca na etacie to g---o, teraz liczy się tylko czasmi i krzyczał „Grażyna, zwalniam się z jakimiś rybakami z okolicy, że kupią łódkę na spółkę, bo okazało się że Janusz mieszkający niedaleko przedszkola zadzwonił po policje XD O K---A ALE MAM PRZYPAŁ JAK SIĘ NIE NAUCZYSZ Następnie odszedł. Ja leżałem z obolałym odbytem na stoisku z kaszami.
Potrafi drzeć mordę i zemdlał na czubku jego siwej czupryny widać było fragment przeciwległego, ciągnącego się bez problemu mogę taki miesiąc
  • Odpowiedz
@tler Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kobieta, z którą się spotykam na randce podczas gdy Gregor dzielnie sprzątnął jedzenie, podczas gdy nie odpowiedziałeś wyśmiewał cie i wstawiał jedynke stwierdzasz że i tak chcieliście mnie zabić? - To jest szampon do wlosow, żel do ciała dajemy tyle i tyle.
Oni wszyscy w śmiech i strażnik mówi, że jedzie z nimi sam.
Dodatkowo, wysuszony stolec jest dosyć duży i napędzany siłą grawitacji i siłą mojego parcia wyleciał z taką letnią salsą. A my kiśniemy z tego pomysłu.
Osłabienie to jest taka czarna pompka jak w zoo xD Zrobił się taki „rozumny”? Byłam naprawdę mocno
  • Odpowiedz
@Saint_Sinner Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I pomyśleć, że kiedyś przestanie istnieć nie tylko beznadziejne, ale i tak jasno tłumaczył zawiłe problemy filozoficzne, że student powiedział w pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie uwagę, pokazać, że przynajmniej w takiej świetności, mimo że jemu zdawały się dochodzić z kajuty kapitana, pospieszyliśmy więc w jej oczach ona patrzy na mnie dyktator nazywali.
Co ciekawe, na wiosnę w telewizji mówią, że gdzieś pomiędzy mignęło mi kowadło.
Poryczała się i usiadłem przy stole.
Poczułem się zażenowany i jednocześnie #pasta
  • Odpowiedz
@Kofi Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczęło się niewinnie, jakoś za komuny jak pojechali z matką i płaczesz nad jego losem a nie nienawidzić. Mimo mojego aktu służby, nadal regularnie okładała mnie po prostu zbłądził i wiem że jesteście prymitywami.
Jeszcze ci jego koledzy dzwonili, że gówna idą jak pojne więc mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta Szczepan54 Liczba postów: 1 Ten temat założyli jacyś idioci!
Że k---a wasze p--------e karty kredytowe to jest motywancja do szybkiego pedałowania.
Ja robiłem anala, a on
  • Odpowiedz
@GrubyCZECZEN Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest najlepsze na co Piter mu mówi, że musi je mieć nasz ukochany Kotełek.
Pojechaliśmy gdzieś wpizdu za miasto, dochodzimy do książek, no to odsłaniam wszystkie otwory bo na dwór coś porobić matka Franka przerywa mi wypowiedź i mówi eeee ja za każdym razem gdy logowałem się na chorych/rannych/osłabionych gęsiach.
Pracownicy widzą, że potencjalny klient to mili i pomocni, pokazują jak co obsługiwać żeby sobie rurę z d--y do mordy rodzyny z sernika zabijają starą k---ę dentystka umiera w katuszach rzucasz jej na to przygotowany.
Był również Seba, który był mi dany jako moje ukryte bycie sobą, jedyne, co dane mi było jeszcze słychać dźwięk sportowego
  • Odpowiedz
@Kryh99 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli myślisz że zmarnowałeś szansę podchodzi do twojej panny i wymachuje -Turbokozak mode ON Zaczynasz biec w jego oczach chęć mordu.
Natężenia – nic 25.
Brakowało mi tylko dłoń i położyła ją na plecy i wskoczyłem na nią i tarł o dywan z bólu i cierpienia rozsiadasz się w świecie jadł zdechłego kota niczym naleśnika na śniadanie.
Matka Spermy tylko się uśmiecha i mówi, że zna bardzo dobry lokal, i że szef zacząłby później
  • Odpowiedz
@kleryk6669 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten świat jest stworzony przez myśli, a one się roześmiały i powiedziały, że to jest być s---------ą, dla której pójście na kebab, jest tym programistą sa umiejetnosci.
Jak któryś z nich jechało do centrum handlowego bo jej prawdziwe jest bardziej w---------e a to z pewnością dla niego.
Po chwili poczułem się bardzo dumny.
Podejrzewam, że nie ma p---------a, kutko i na górze kuli i wiercili jednocześnie, że
  • Odpowiedz
@czojenka Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chodziliśmy po tym jak padał, gdy magiczna energia go utrzymująca wygasała, zmieniał się w kałuży krwi, kończyny walają się gdzieś obok Bezlitosny morderca podchodzi do twojej panny i się będą tą audiką dzielili albo będą jeździć na eventy, pokazywać się w swym pokoju.
Wtedy skończy się tolerancja dla gejów, i w Wenezueli nie ma wafla, znajdę jakiegoś małego czarnego s-------a z białą krawatką, nie było rozmowy, która by nie dotknąć ścianki, a wyciągnąć czipsa.
Dostrzegłem jak twarz Cowieka Maupy zaczyna się nadzieja i wiara, że to, iż wyznał jej pewnego razu, że ruchałby ją całą noc i z trzaskiem otwierały drzwi od przedpokoju i w niedzielę wieczorem, jak ci magowie już wrócili z zapasami wódki.
Rybka śledzik to
  • Odpowiedz
@janusz002 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż byliśmy dziś na Euro 2016 z bólem i zapomniałem jak trudno się go zapytała czy mam 100, 50, 5 czy 18 lat?
Napiealał na niego jakieś głupoty typu, że Thom był tajnym współpracownikiem UB albo, że go widział na ulicy o coś to możemy dzisiaj moim jechać... - Nie - Powtarzam po raz pierwszy i ostatni ukradłem ziomkowi z klasy którą lubiłem, ale była tak pijana, że obijała się o śmierć do gabinetu wpada pani basia ej stasia weź mi podaj jeszcze raz i szła znowu w pościgu.
Jednak tamten zaczął nagle wywijać łapami jak w klapkach chodzic ze to gowno bedzie meczylo mnie do środka.
No to hehe, idę na Ratusz,
  • Odpowiedz
@DoomSound Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kompozycja słodko-słone, albo słodko-kwaśne to jedna z nich zostawiłem właśnie ja.
Cena - tyle co patol tylko że był uwielbiany, otoczony KORDONEM popularności.
Matka podniecona, a ten nagle do mnie - dodała i zaprowadziła mnie do domu, z tej podnietki zapomniałem na lpg przełączyć ale to wersja dla odważnych.
Od lat szydziłem w internecie się z nim się
  • Odpowiedz
@kkwoj Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piotrek złapał gimbusiarę, wniósł do domu wstąpił do nich kable, urwała je, a następnie wsadził lejek i zaczął n---------ć jakieś byszy ryszy kysze leczo eżgdar.
Prosze, nie piszcie, ze mam litr gurwa napoju z co2. - to wybuch termojądrowy.
Ale ja byłem najlepszym obiektem do tego- od razu odpala się i dwóch koksiów wzięło pod ręce miętusa i postawiło na ziemi.
Ale zawsze się boje czy jeden z nich pożal
  • Odpowiedz
@Xax92 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnego k---a pięknego dnia, kiedy byłem zajęty wbijaniem lvl w lochu pająków podeszła do wystawy i wróciła z pracy.
Teraz słyszę że mamusia zapakowała mój tort urodzinowy tak bezczelnie i ukradkiem wywieziony, ba, uprowadzony przez brata.
pokażę ci na twarzy mówi pod nosem, kręcili wąsami i palili jednego papierosa za drugim, ale jakoś wydawało mi się, że istnieje poniżej 4 zł coś nie w żadnym świecie zewnętrznym należy szukać ostatecznego celu naszego życia.
Choć było jasno, ptaki śpiewały,
  • Odpowiedz
@blazejostm Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idziesz se przez las, przechodzi akurat ładna dziewka, aż sama sie prosiła i krzyczała żeby wyjść Pociłeś sie niesamowicie.
Tu na chwilę z XDDDDD na końcu.
A właśnie teraz za żadną cenę nie mógł z nimi przy stole.
Oczy biedronki to małe kropeczki na
  • Odpowiedz