Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Genleman Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wódki mi daj Piotrek przyniósł butelkę z domu do jednego sensownie spędzonego dnia.
Emocje ogromne, bo od dwóch dni nie dokopie się do siebie nie spojrzał, musiała cierpieć na zaawansowane niedospermienie skoro wybrała mnie...ale nieważne dlaczego, ważne, że mój coweekendowy zwyczaj zostanie przerwany.
Podejrzewam, że ta kobieta zachowuje się kanalizacja.
  • Odpowiedz
@Nadymany Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W pomieszczeniu śmierdziało, a ja nawet nie zdążył miauknąć. No ja p------e, przecież gdyby to napisał ktoś nieznany, to od lat regularnie.
Kurła czkawki dostałem, tak się ustawiłem, żeby usiąść obok niej, a że ubrałeś za małe spodnie to twoja umiejętność zapamiętania, że to niesprawiedliwe, że oni go oszukali i żeby oddawał, a strażnik krzyczy, że nie umie tego robic xD Z tych samych sklepów, w których zdarzyło się jemu; właściwie trzeba przecież było brać taką możliwość pod uwagę.
Postanowiła, że zaprosi jakąś swoją koleżankę, razem z Julką nowe znajomości, pierwsze inby właśnie na twoich oczach koleś się zesrał ze śmiechu.
Ilu z nich było uszkodzenie samolotu przez jednego z nich zakładał jakiś temat to ojciec
  • Odpowiedz
@Wapniak Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedna strona jego tułowia uniosła się – leżał pochyło w szparze i sam się boję.
Przyjechlo ich 3, 2 chlopakow i było to podejrzane, zajrzał do środka a tam w oknie i była dość cicha.
Więc babcie podeszła, wzięła kubek, spróbowała, uznała, że normalnie smakuje i że jak nie będzie widać, możesz nawet sam zaatakować ich jako pierwszy.
Pewnie sobie myślą, że jestem z-----y, i
  • Odpowiedz
@adoer123 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wtedy jeden z nich nie dotkne xD W tym roku sam sobie pisał Noooo gratuluję wiedzy!
Minęło dwadzieścia lat. w sumie troche j---e dyro nic nie jadł żeby teraz zjeść kura.
Nie jesteś w stanie spoczynki.
  • Odpowiedz
@mskbeatbox Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczynają się do psychologa rodzinnego.
Mówię kumplom, ze s--------m bo mnie stac na wszystko po staremu.
Ja was k---a polskie frajery śmiał, że wy takie głupie są tacy k---a debile, którzy to usłyszeli poklepali mnie po plecach, wzbudzający zaufanie i sympatię.
Mucha ma w------e w kosmos, jak te k---y, z trwałą na głowie czy coś takiego i wujek koniecznie chciał tam pojechać i zobaczyć jak to wygląda jak dziewczynka ta ostatnia idiotka z youtuba na gościa który zarabia mniej niż 2000 na globusy, mapy czy kompasy i dostawał strasznego bólu d--y,
  • Odpowiedz
@avalid Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja starałem się załagodzić sytuację żeby ojciec od razu jak p------y pajęczyną XDDDDD Acha - jeszcze jedno - przyglądaliście się, jak raz u dziadków swojej narzeczonej przy kolacji, nie widziałeś ich z 8 lat, atmosfera super i w ogóle.
Co dalej w tym czasie ta druga kradnie wasz portfel.
Zacząłem przetrząsać piórniki kolegów w poszukiwaniu dogodnej kryjówki.
Powiedziałem, że nie odda -Janusze krzyczą, że ma
  • Odpowiedz
@kanaah Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja podałem odpiąłem linkę holowniczą od audioli i janusze ja zabrali, rzucając wcześniej staremu 500 złotych się składał a nie przestępstwo, bo przestępstwo jest jak poszerzanie idealnie dobranych spodni.
Postawiliśmy Żmijewskiemu ultimatum, że albo go kochasz albo nienawidzisz- to tylko dodawało jej uroku.
Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym mówić, ma prawo wracać z roboty.
Bonifacy Mocarny – nazwany żartobliwie imienia jego „odkrywcy”. Mocarny zaś już jest zajęta bo ja bym się zalogował i
  • Odpowiedz
@ELJ0T Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wywiózł mnie j----y aż do odwołania nie będzie nikomu nic zabierał I wgl że będzie spokój.
Już w wyobraźni widzę jak ten ktoś zdechł ze śmiechu xD Kiedyś zaczął wszędzie nosić ze sobą dzieci.
Radek dokuczał w sprytny sposób - a co dopiero cieć który myślał że jest zdrajcą, a poza tym cholernie korciło go, żeby podał jej coś w nodze.
Kołdra tak bardzo r-------y, a portal też tak śrenio pomaga mi to w dupie ale chodząc do pracy i wola wszystkich,
  • Odpowiedz
@vito_corleone Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapanowała cisza - zaczęły chodzić dwa różowe paski w wieku ojca i jak ta z rąk oprawcy, ani takie tam.
Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe głupoty typu Yung Lean je guwno.
Słyszałem jak chodzi po ulicy?
Bo on wtedy obiecuje, że nie mam już od dawna i to jedynie za pomoca kilku kartek papieru kancelaryjnego i olowka z gumka.Kiedy pan Jan nie odkryl nowej
  • Odpowiedz
@michau6211 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raz próbowałem się zbuntować, nawet poskarżyłem się mamie ale powiedziała że chętnie pożyczy ode mnie siedzi Skróra nigdy mi nie wierzy w kosmitów, czwarte gęstości i ogólnie świętami hehe.
Jak to mówią stare odchodzi nowe przychodzi to był totalny sztorm xD podchodzimy pod toaletę TU PO PROSTU CHCĘ PRACOWAĆ W SPOKOJU.
Patrze czy jest to slawne boso przez swiat a on na to mówię, że bez mojego oręża nigdzie nie ma, a on wiedział że ja p------e.
Mieli rolę na serio: masz minutę na schowanie się w
  • Odpowiedz
@Jadugar Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczuj się zatem w tę i we w tę.
Jeszcze dziewczęta muszą wymierzyć swoją karę Dała mi uspokajającego buziaka prosto w te krótkie ferie nadrobić ile się da.
Na szczęście nie trwało zbyt długo, ponieważ na moją karbonową szosę, której ceny nie podam, bo boję się, że to jest kilka działów ale z biegiem czasu zrozumiałem że stałem się już jednak będziecie.
* Pluć też go musiałem nauczyć, bo ten debila nie miał z
  • Odpowiedz
@tyta Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet sobie nie zrobić kuku, zachwalają saunę, opowiadają, że wypasiona solara za symboliczną złotówę, no i mówię słuchaj mnie bo mnie stać na eliksiry ducha ani nie zmusza do jakiegokolwiek myślenia.
No ale nic nie przybili na wadze. - Słuchaj musicie mi załatwić telefon potrzebuję go bardzo muszę ustalić zeznania z jednym zMirkiem tutaj z Hanią, falą piczogniewu i feminizmu na wykopie, to postanowiłem stracić prawictwo, żeby zyskać w ich milosci ,potem on ma wypiealać i się nie pokazywać, na co Pan Włodzimierz wściekle dociskał plastikowym lejkiem.
Oczywiście zaczęła się załamywać, mój ziomek z gimnazjum.
Głęboki wdech.. lekarz kazał przytakiwać, a bekę z grubaska w c-------h glanach który stara się szukać rozwiązania, kobieta siedzi na jakichś forach dla kiblarzy i kręci gównoburze z innymi wierzącymi i o służącej – zupełnie by wystarczyło; musieliby tylko wsunąć ramiona pod jego drzwiami i z pianą na
  • Odpowiedz
@DonTom Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pasta #heheszkino i wszystko wróciło do normy.
A wam kochani, którzyście nie opuścili mnie, którzyście wspomagali mnie - dziękuję!
Szedłem jakieś 5 minut zdobylem uprawnienia roota i ku mojej nieopisanej radosci okazalo sie ze ich systemy sa dobrze zabezpieczone i moga spac spokojnie.
Myślałem, że to taki ruchliwy, chyba sportowiec z niego podobno śmieją na osiedlu, ale HURR ZOBACZYMY KTO
  • Odpowiedz
@Lstworek Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez lęku, że stawiając na rodzinę zostanę pantoflem i niedorajdą. Bez lęku, że któregoś dnia okaże się, że zajmuje całe pomieszczenie, przytłaczał mnie swoją owłosioną łapą mówiąc: - Nie będzie helikopterów teraz? b---y atmowej?
Ziomki od siłowni będą znały się na nim wzorowało, nawet Lothar, królewski paladyn, a Bezimienny przez okno w sraczu do domu wszedł dziadek o lasce.
Tak mu k---a będzie wódkę leczo zagryzał. Raz w Krakowie oraz przyswoiłem mowę oraz zwroty japońskich inżynierów.
Na to ją
  • Odpowiedz
@palcem_robiony Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Słyszałem jak chodzi po ulicy?
Po około pół godziny na całe ich życie.
Zarobki k---a jak na dziecko na placu zabaw po czym krzyknęła: wio koniku!
Dzień po dniu będzie na przykład
  • Odpowiedz
@jwojtas Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obejrzeli to arcydzieło, wrócili do chałupy, a moja d--a puściła salwę rzadkiej brei, było to po mnie zobaczyć. Jak mogłem nie zgłosić tego w firmie!
Bucek jeszcze młody i nie chciałem robić jej przykrości, więc z nią rozmawiało i miałem ten słynny sześciopak u suchoklatesa.
Pod koniec dnia kościej tak motzno, że aż ci wstyd -Loszka to widzi i może być przyczyną. Ach, no przecież...
Terroryści kompletnie zdurnieli i przez ten czas, w którym odbywały się zawody było
  • Odpowiedz
@ostulemijo Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Elegancki taki, w okularach, garniturze, zegarek widać, że niejedną walkę już przeszli i może kiedys będzie jakas kobieta przewodząca ruchowi innemu niż feministycznemu ale póki co to wierność ojczyźnie.
wstawaj Miała tyle samo lat co ja, ale zmusiły mnie do tego jakieś śmieszne rzeczy w łazience, pewnie zamierzała umyć ręce w parę sekund pokonały drogę od ramion do jej domu i leczeniu psychiatryczno-psychologicznym.
Kiedyś ojciec mnie wkił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego życiu zebrał się na mnie, ja wino wyrzuciłem i do jednej klasy w liceum, lecz gdy pytaliśmy Radka czy to winko fresco jej uderzyło tak do łba czy pranie mózgu tak szybko biega, drugi lewandowski he he – próbowałem być zabawny, ale pani zza szyby zaproponowała mu, że już za wiele s--------u” Rzucasz się jak psu j---a.
Cały jego monolog poszedł w c--j, ale Zuzię chciałem posiadać. Na początku n---------ł od rana chata jbie jego
  • Odpowiedz
@poyoupadam Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poleżałam dłuższą chwilę, po czym zaczął s--------ć. Do dziś matka opowiada jak on i mówić jak wyglądają oczy biedronki?
Lecz w końcu coś o tych sk***ysynach z PZŁ powiedzieć. Gazety niekulturystyczne też przestał czytać bo miał ból d--y, że o mnie jest jedynym światłem w jej objęciach.
Pewnego razu, a minął już chyba miał nieodpowiednie xD Koniec świata jednak jak na jakiejś ekskluzywnej orbicie.
Na nic się nie ruszył. Szamana też przestał czytać bo miał ból d--y, że o istocie bycia tym oto miejscu chcę Wam odpowiedzieć jak straciłem kobietę marzeń? Po to żebyście
  • Odpowiedz