Wpis z mikrobloga

@Plupi: o kurde, nie spodziewałem się że aż tak ładny piruet #!$%@?łem xD Po tym co zdarzyło się na pierwszym zakręcie postanowiłem wyprzedzić na spokojnie trawką, żeby nie kusić losu, aż tu nagle dostałem strzała :(
@valencianista: jeszcze nawet nie ogladalem powtorki tak dokladnie ale jak tak bylo to dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogolnie brak slow na to co sie dzialo w AM T1... nadal jest grono osob myslacych ze skoro wyscig trwa 2h to ja wyprzedza wszystkich na 1 zakrecie bo co nie mozna? jazsne ze mozna ale po co??? dramat... szkoda bo mog byc naprawde fajny wyscig a tak to
@valencianista: Gdyby nie problem z hamowaniem to ja bym pierwszy zarobił od małpy.
Wina po 50%? Ale za co dokładnie skoro to są dwa osobne incydenty? Mnie proszę ukarać za moje jeśli się to nie kwalifikuje do RI a małpę za swoje. Zbiorowej odpowiedzialności mówimy stanowcze nie.
@S3Mi nie no, absolutnie się zgadzam z Tobą co do zbiorowej odpowiedzialności. Pisałem tylko o perspektywie Lkrissa;) wiesz takie gdybanie, gdyby jeden się nie wladowal to od drugiego bym nie dostał :d
@valencianista: Przyznam że czuję się z tym głupio bo to fakt faktem zarobił strzała który był przeznaczony dla mnie. Może podświadomie stamtąd uciekłem, wiedziałem że coś się stanie.

A co do zjebywania, #!$%@?łem na OSTATNIM okrążeniu, ścigałem Gregory Wrighta przez ostatnie 4 okr. i gdy stwierdziłem że odpuszczam jak matoł wyjechałem na pełnym chillu za tor i dostałem 4 ostrzeżenie i drive-through na final lap. Kończyłem w stylu M. Schumachera :D