Wpis z mikrobloga

@mirek_januszy: Butland, shaw, reid, ogbonna, Valencia, matic, fernandinho, Henderson/ gueye, eriksen, vardy, musa. Nie wiem jak to wyjdzie cenowo, ale uprgady: Za reida i ogbonne - smalling, koscielny/bailly/(o ile ogarniasz obronę) kompany, za Valencie - walker, matica można właściwie zostawić, ale kiedyś próbowałem toure i pomimo pracowitości sprawdził się świetnie, za śp - rooney i pogba/dembele, za eriksena - najlepiej jego ify, za napastników - martial na LN/jak lubisz to sturridge/
  • Odpowiedz
@mirek_januszy: I najważniejsze formacja 41212(2) o ile lubisz wygrywać, jeśli nie lubisz to bierz jakieś 4-2-2 z dwoma śpd. Jakbyś chciał i lubił to możn remiego wcisnąć na atak,ja go nie lubie ale polecany jest. Z resztą jakby nie było pieniędzy na vardyego to bierzesz origiego i spokój do 3 ligi
  • Odpowiedz
@Phajdywan: sam gram 4222 i gra mi sie o wiele lepiej niz poprzednią która miałem właśnie 41212(2) wszystko zależy od odpowiednich zawodników na danych pozycjach i wytycznych dla nich
  • Odpowiedz
@kett47: No u mnie właściwie wszystkie ustawienia które miały stosunek piłkarzy ofensywnych do defensywnych 4:6 źle wyglądały. Jakimi pomocnikami i napastnikami grasz?
  • Odpowiedz
@kett47: Ahaaa to się lekko nie zrozumieliśmy bo mi chodziło o 4-2-2 (2), czyli z dwoma śpd i bocznymi pomocnikami, bo tym się da grać, a z dobrymi wytycznymi nawet da się grać bardzo dobrze
  • Odpowiedz