Wpis z mikrobloga

Bezczelnosc #rozowepaski naprawde nie zna granic. Zawsze jak pojawia sie kwestia zagadywania do nieznajomych to pierwsze co daja zlote rady, a jak sie je spyta czy same by to zrobily to Ci powiedza, ze zagadaly kogos o droge. No k---a swietne porownanie, zagadywanie o droge a pajacowanie aka podryw na ulicy. A jak ktos spyta co by zrobilby jakby brzydal do nich zagadal to pokazuja swoje oblicze. Zapamietajcie sobie, nigdy nie zagadujcie do rozowych paskow na ulicy. Nie dawajcie im atencji, ktora im sie nie nalezy. Ja jak widze rozowego co sie do mnie usmiecha to odwzajemniam usmiech i ide dalej. Predzej meteoryt spadnie z nieba niz dostanie ode mnie atencje. W ogole na 2 jestem umowiony z moja muza z #roksa , a potem do galerii kupic gre, bo trzeba rozwijac swoje pasje, co nie?
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tfwnogf #zwiazki #s--s #podrywajzwykopem
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyjde_z_przegrywu: twoja ścieżka do wyjścia z przegrywu musi być baaardzo kręta, jeśli codziennie n----------z posty o twoim fajnym nastawieniu do seksuf, kobiet itp. Do tej pory myślałem, że wewnętrzny spokój i szczęście nie potrzebują afirmacji z zewnątrz... Ale to nie ja jestem doradcą w wychodzeniu z przegrywu ( )
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu:

ale mi j---e co ludzie o mnie mysla, wiec co ma afirmacja z zewnatrz do tematu?

I właśnie to w-------e w opinie innych ludzi powoduje, że mam wewnętrzną potrzebę dzielenia się swoimi alfa-przemyśleniami na portalu ze śmiesznymi obrazkami, c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu k---a czlowieku w jakim ty swiecie zyjesz? Nadzieja niebieskichpaskow? Wtf! JesteS idealnym przykladem jak faceci nie powinni sie zachowywac. Ogolnie to uwazam Cie za jakiegos p------------o czlowieka i nie chce Cie bardzo obrazic;)
  • Odpowiedz
@zsewaq: jestem przykladem jak wlasnie powinni sie zachowywac, same kobiety mowia, ze chca byc zdobywane. Ja mysle jak zdobywca, a gogus zagadujacy na ulicy to nie jest zdobywca, to cyrk. Sytuacja w ktorej zdobywca moze np. zostac wysmiany ciezko nazwac zdobywaniem. Myslisz, ze jak Anglicy kolonizowali Indie to mogliby zostac wysmiani? Zapamietaj sobie, zdobywa sie falszem, przemoca i gwaltem, i pogarda, a nie robieniem z siebie pajaca. Jak rozowe chca
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: napisałbym, że mając 'w------e' w różowe też można je zdobywać, nie ograniczając siebie i nie kupując ich atencji (da się nawet tak zrobić, że ryzyko wyśmiania itp. nie istnieje), ale i tak nie uwierzysz, bo ego za cientkie.
  • Odpowiedz
@Spearo: natura mezczyzny skonczyla sie juz dawno temu, jedyne naturalne bylo branie kobiety sila. Podryw nie ma nic zwiazanego z meskoscia, to regres cywilizacyjny. A dziwki to najtansza opcja, nie bede marnowac czasu na niepewne inwestycje. Bo czas to pieniadz.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Gdzie ty widzisz, żebym napisał coś o podrywaniu?

Nie trzeba podrywać, ale Karynki muszą wiedzieć, że na rejonie grasuje posiadacz knagi. Jak nie ma wizualnej lub mentalnej etykietki 'samiec', to uznają, że to kolejny cipeusz i nawet nie robio loda. Stary, w dobie stulejarstwa to facet selekcjonuje partnerki. Owszem, ruchanie byleczego zdecydowanie łatwiej przychodzi kobietom, ale chyba nie o to chodzi, żeby o--------ć po kimś resztki ze stołu.

Jakie
  • Odpowiedz
@Spearo: ja nie mam zamiaru w ogole pajacowac, a tekst o Tazo pod to podchodzi. I gowno prawda, ze facet cos selekcjonuje bo kobieta ma ostateczny glos. Nie mozna powiedziec, ze zdobylo sie kobiete, bo zdobywany nie ma prawa glosu. Robicie k---e z logiki i wmawiacie sobie, ze jest to jakis symbol mestwa. Nie, nie jest. Robicie za p---------e petentow, nie mezczyzn, nie zdobywcow, ale petentow, jestescie jak akwizytor co
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Ale u prostytutki też ostatnie słowo należy do baby... To, że baaardzo rzadko komuś odmawiają wynika z przyczyny, dla której uprawiają s--s ($$$). Wierz mi, że z zaganiaczem niemytym od miesiąca i ostrą grzybicą skóry raczej nie zostaniesz obsłużony. Jakie zdobywanie widzisz w daniu babie tego, na co czeka (czyli u k---w hajsy), żeby potem łaskawie dopuściła cię do piczy?
  • Odpowiedz
@Spearo: u kazdej praktycznie divy bierze sie prysznic. Ja nie udaje zdobywcy, ide zaplacic za dobry s--s. I tyle. Nie udaje c--j wie kogo, nie mowie, ze to meskie, a prawda jest taka, ze bardziej meskim jest zaplacic niz zagadywac do nieznajomych.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: A jak nie masz ochoty na prysznic, a chcesz podać do papy, to też 'zdobędziesz', czy d----a pokaże drzwi?

Dlaczego ciągle zestawiasz 'męskość' dziwkarstwa z podchodzeniem i zagadywaniem do nieznajomych? Spokojnie można zaliczać nie inicjując kontaktów i nie bawiąc się w jakieś pantoflarskie randki z '50 twarzy Greja'.

W opozycji do płatnego seksu
  • Odpowiedz