Wpis z mikrobloga

Bezczelnosc #rozowepaski naprawde nie zna granic. Zawsze jak pojawia sie kwestia zagadywania do nieznajomych to pierwsze co daja zlote rady, a jak sie je spyta czy same by to zrobily to Ci powiedza, ze zagadaly kogos o droge. No #!$%@? swietne porownanie, zagadywanie o droge a pajacowanie aka podryw na ulicy. A jak ktos spyta co by zrobilby jakby brzydal do nich zagadal to pokazuja swoje oblicze. Zapamietajcie sobie, nigdy nie zagadujcie do rozowych paskow na ulicy. Nie dawajcie im atencji, ktora im sie nie nalezy. Ja jak widze rozowego co sie do mnie usmiecha to odwzajemniam usmiech i ide dalej. Predzej meteoryt spadnie z nieba niz dostanie ode mnie atencje. W ogole na 2 jestem umowiony z moja muza z #roksa , a potem do galerii kupic gre, bo trzeba rozwijac swoje pasje, co nie?
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tfwnogf #zwiazki #seks #podrywajzwykopem
  • 29
@wyjde_z_przegrywu: @3n3bl0:

Piszę ostatni raz: da się pociupciać bez otwierania gęby do nieznajomych jako pierwszy, a potem nie trzeba gadać przez 20 minut, żeby wylądować razem bez gaci.

Czyli: to babka zagaduje/pisze/łapie za beniz na parkiecie/cotamkolwiek odjaniepawla-> masz ochotę into seksy-> przystajesz na jej propozycję, która ma tylko zakamuflować chęć różowego na kopulację (np. pojedziemy do mnie/musisz koniecznie przeczytać tę książkę itp.)-> jak jesteś smalec alfa, to się gzicie bez
Pobierz Spearo - @wyjdezprzegrywu: @3n3bl0: 

Piszę ostatni raz: da się pociupciać bez otwi...
źródło: comment_x0zCxL9paM4jg061wTgB1zSX7dIq6LaB.jpg
Zastanówcie się kto jest #!$%@?, jeżeli biologia dała nam narzędzia i ukształtowała psychikę do tego, żeby być samobieżnym penisem, a ktoś nie posiada podstawowych cech pierwotnego samca i kwestionuje zdanie ogółu facetów... (kwestionowanie monogamii, instytucji rodziny i innych kontekstów kulturowych jest w pełni zgodne z samczą naturą, każdy robi to co lubi)


@Spearo: no wiesz, wulgarne samce alfa to może maksymalnie 15% mężczyzn.
@3n3bl0: Wiem, że prymitywów alfa jest mało, no i kontekst kulturowy rozkłada akcenty inaczej, ale to jeszcze lepiej dla zwykłych śmiertelników jak my. Brak paraliżującego lęku przed byciem ocenianym i umiejętność podejmowania i brania odpowiedzialności za decyzje to cechy, które mają nawet piwniczanie. Wystarczy je okazać i nagle nie trzeba rozkminiać świata kobiet, bo same się, hehe, walą.

@wyjde_z_przegrywu: Udanego! Nie zapomnij się pochwalić na mirko (ale nie dla atencji