Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: niestety nic nie poradzisz. Faceci patrzą i patrzeć będą.
Sam kilka razy złapałem się na tym, że podziwiałem pupę ćwiczącej obok kobiety/dziewczyny.
Jeżeli na zdjęciu to Ty, to nie dziw się, że w takim stroju większość facetów będzie śliniła się na Twój widok.
A tak w ogóle to na przestrzeni ostatnich 10 lat, tylko raz spotkałem młodą dziewczynę, która miała odsłoniętą praktycznie cała górę tak jak (Ty?) na tym zdjęciu.
Czarnomurzynski: Troche dziwne, jesli to ma byc tak, jak to opisujesz, tj. ze praktycznie nie da sie normalnie pocwiczyc.

U mnie na silce regularnie pojawiaja sie laski 7-8/10 (obiektywne, nie w skali stulejarza), raz na ruski rok cos o klasie prawdziwej modelki. Nie zauwazylem jakos, zeby ludzie na nie naskakiwali. Jedyne co, to taka oczywiscie moze liczyc na to, ze instruktor do niej podejdzie i podpowie jej to czy tamto. Ale
Maczete: Jak jakieś większe miasto to się zapisz na siłownię tylko dla kobiet, nawet w mniejszych miastach już takie się pojawiają, masz tam spokój i nikt nie patrzy (chyba, że trafi się jakaś pani która lubi kobiety ( ͡º ͜ʖ͡º). A jak nie to idź na inną siłownie, sam chodziłem na taką gdzie kobiety miały spokój bo pilnowała tego trenerka która się opiekowała każdą ćwiczącą dziewczyną