Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: Napiszę krótko - w pełni popieram słowa OP.

Samemu zdarzy mi się obczaić na siłowni raz czy dwa ładną, zdrową kobitkę, ale potem skupiam się na swoim treningu. Siłownia jest od rzeźbienia formy, podrywać można po zakończeniu treningu, a wszelkie gorylskie podrywanie jest poniżej minimum wymaganej kultury. A komentarze typu "Sama jesteś sobie winna, bo się tak ubierasz / tak ćwiczysz / tak wyglądasz" upodabniają autorów bandy dzikusów, którzy nie
@AnonimoweMirkoWyznania: ...ciekawe czy suka psa ma takie rozkminy jak sie na nia gapia inne psy na spacerze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie w 2017r zupelnie nie nadaja sie do zycia i zadaja dziecinne pytania jakby byli z jakiegos kosmosu czy innego korpo xD

nastepnym razem jak sie beda gapic to krzyknij do nich

a sram niom

to w koncu moze zobacza w ciebie asexualnego podludzia ktorym tak
Pobierz B.....d - @AnonimoweMirkoWyznania: ...ciekawe czy suka psa ma takie rozkminy jak sie ...
źródło: comment_CtsB9nCNKVC32tTlFqPuzqQcXxJjA9au.jpg
Osobiście uważam takie ostentacyjne gapienie się na obce kobiety za prostactwo i przedmiotowe traktowanie.


@xSQr: a ja osobiscie uwazam ze ci swietojebliwi to najwiekszy rak i zaraza i najlepiej bym ich wyslal na marsa z banda zakonnic - niech sobie tam odmawiaja pacierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) do usranej smierci
@AnonimoweMirkoWyznania: Ok jest to odpowiedź na na wpis mirka bajkopisarza, zdjęcie oczywiście też z internetów, zarzutka na zarzutkę. W sumie ta walka niebieskich z różowymi jest popularna. A debile plusują...

PS: To mirek odpowiedział na Twoją zarzutkę... Szkoda gadać
@AnonimoweMirkoWyznania:
A) Nie ćwicz na siłowni
B) Musisz to przeboleć
C) Zgrubnij i przestań ćwiczyć jak nie chcesz żeby Ci się na duspko patrzyli
D) usuń konto
Wybieraj.
Bardzo fajne leginsy z prześwitem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1.O nie, ktoś zrobił mi zdjęcie
2.Zgłoś
3. nie, jeszcze to ktoś zobaczy!
4.Arsenal
5.Wstaw na wykop?
@weirdfish: Naprawdę chcesz mi powiedzieć, że powinienem skrupulatnie przeczytać wszystkie posty zanim wypowiem się względem HP ? Chyba nie tak działa wypok. Jeżeli zdjęcie nie jest wizualizacją sposobu w jaki się ubiera, to po jakiego wafla je dodała ;D ? Napiszę na mirko, ze pojawiło mi się przebarwienie na dłoni a potem dodam pobrane z neta zdjęcie czerniaka w finalnej fazie rozwojowej - niech specjaliści ocenią bo trochę przypomina mój problem.