Wpis z mikrobloga

Witam i pozdrawiam

Kilka dni temu było słońce więc trochę pojeździłem dookoła miasteczka i nauka zmiany biegów coraz lepiej idzie. Nie spodziewałem się, że taka więź się tworzy z motocyklem. Jak go odbierałem i na niego wsiadłem to miałem fajne uczucie w stylu "jestem w domu". Nadmienię, że wcześniej przez 2 tyg srałem po gaciach, że go rozbiję bo się naczytałem internetowych specjalistów

! JAK TO TAKI SILNIK WIDLASTY NA PIERWSZY MOTOCKL OPONA SIE BLOKUJE I LEŻYSZ JAK TYLKO O MILIMETR PUSCISZ MANETKE

No może nie taki pierwszy bo sezon jeździłem na Kymco Xciting 500. Załowałem, że kupiłem Maxi Skuter chociaż był pakowny i wygodny, za to miał modelowe bolączki i był ciężką krową. Wspominam tylko dobrze gang który wydobywał z siebie wydech Leo Vince i 1 cylindrowy silnik. Dużo głośniej od SV która ma akcesoryjny tłumik bez DB killera.

Jestem mega zadowolony z zakupu i myślę, że mogę polecić sv650s jako pierwszy motocykl. Bardzo możliwe, że to jeszcze za wcześnie na taki werdykt bo raz go zdążyłem zatankować. Grzanie manetek mnie denerwuje bo się wyłącza po chwili na postoju i raczej nic z tym nie zrobie, trzeba trzymać 2k obrotów.

Pozdrawiam mirka @miguelsanchez666 który wysłał mi kurierem swój niepotrzebny namiot na motor. Niestety paczka została zgubiona i broker ani kurier sie nie odzywa od 5 dni. Mają tydzień na znalezienie lub ewentualnie dostane 60f odszkodowania na pocieszenie. Nie polecam #parcelforce #parcelmonkey.

Dziś byliśmy z dziewczyną przymierzać kaski i jedyna firma która się wyróżniała tym jak kask jej dobrze leżał to był Arai. Polecacie? Będę licytował Arai Quantum bo akurat ktos wystawił. 2 modele które moja dziewczyna przymierzyła pasowały idealnie a innych producentów zawsze gdzieś uwierały czy to poliki czy to na górze głowy. Pamiętam jak ja kupowałem swojego Airoha to kazali mi brać ciasny kask który się dopasuje i faktycznie bo kilku próbach było lepiej.
Sugerujecie się testami SHARP? Mój kask ma tylko 2 gwiazdki i mnie to trochę męczy. Jest to jeden z powodów dla którego będę się rozglądał za czymś nowym dla siebie, ale raczej będzie to kolejny szczękowiec.

#sv650 #arai #pokazmotor #svlepszeodkobiety #motocykle
Pobierz princecas - Witam i pozdrawiam

Kilka dni temu było słońce więc trochę pojeździłem ...
źródło: comment_UahMo3kfEqlxUphNCzHidR9CA47Aq5Dd.jpg
  • 32
@Stitch: jeżeli już dowartościowałeś swoje połechtane, anonimowe ego to ja będę nadal obstawał przy swoim :) idąc Twoim tokiem myślenia nic bym do moto na allegro nie znalazł, wszyscy są w błędzie. Tak samo oznaczenia części katalogów intercars etc. Na pewno jak będę miał okazję rozmawiać z przedstawicielami yamahy będę pamiętał te wywody
@blant: Jeśli zaciekawiła Cię kwestia Ski, to oficjalnie nie było żadnej S1. Oznaczenie powstało wskutek wprowadzenia modelu po lifcie S2 (oficjalne), przez co słabsza wersja na pierwotnych gratach (czasza, wahacz itd.), która była produkowana równolegle jest określana jako S1 (stage1). Jest też słabsza, jak już Stitch napisał. Nazywając S1 model między 2004-2006 powoduje mały zamęt, bo tu moc jest wyższa i koniec końców tylko ci, co się orientują w roku modelowym
@Stitch: Przez Ciebie zrobiłem z siebie idiote przed sprzedającym i chciałem mu udowadniać, ze ten motocykl jest z max 2008 roku bo potem nie produkowali ( ͡ ͜ʖ ͡) Potem mu kupiłem flaszkę za tą akcje.