Wpis z mikrobloga

właśnie na #tvn w #dziendobrytvn odbyła się debata dotycząca strzelania do zwierząt przez myśliwych, po jednej stronie byli Piotr Kraśko i Kinga Rusin jako osoby, które martwią się o los zwierząt a po drugiej obrońcy praw zwierząt

ustalono, że nie ma powodu by w obecnych czasach strzelać do zwierząt i myśliwi robią to tylko po to by się dowartościować i czerpać z tego chorą przyjemność, poza tym na tym polu w Polsce jest gorzej niż w Afryce, bo tam walczą z odstrzałem zwierząt

#zwierzeta #myslistwo #polowanie
  • 54
@mangusta_zlotousta:

dlaczego obrażasz tych, którym po prostu przeszkadza zabijanie


Bo są debilami oderwanymi od rzeczywistości, żyjącymi w jakimś świecie fantasy

odstrzał... dlaczego nie nazwiesz zabijania po imieniu?


Odstrzał, zabijanie, eksterminacja, #!$%@?, rzeź. Pasuje?

czujesz sie przez to lepiej?


No ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

usprawiedliwiasz swoj brak sumienia nazywajac gorszymi tych, ktorych to obchodzi?


Nie brak sumienia, tylko dbanie o własny byt finansowy,
Będąc kimś, kto ma 10 arów pola przy domu na wsi i np uprawia tam ziemniaki i inne warzywa na swoje potrzeby jak rozumiem powinienem wydać naprawdę dużo kasy i mieszkać otoczony murem, albo kupić siatkę trochę taniej nie mając 100% pewności, że nic się nie przedostanie? Oczywiście to mi się nie zwróci, bo produkcja na własny użytek jest droższa niż warzywa w markecie. Ale muszę, bo dziki nie wiedzo.
Może by
@mangusta_zlotousta: więc jak dzik wejdzie na moje pole, to go odstrzelę, po odgrodzeniu działki, powiedzmy 100ha dogadam się z innymi rolnikami, i twoja mąka będzie kosztować tylko 20zł, chlebek 15zł, kilogram mięcha 100zł, mleko 20zł za litr. A co bawmy się ( ͡° ͜ʖ ͡°)