Wpis z mikrobloga

@WBoyak: zgadza sie, 1320 nie bylo na tej oficjalnej ostatecznej liście. raz tylko próbowałem, potem poszedłem do przodu już na te wspierane.

Lumia 1520

Lumia 930

Lumia 640

Lumia 640XL

Lumia 730

Lumia 735

Lumia 830

Lumia 532

Lumia 535

Lumia 540

Lumia 635 1GB

Lumia 636 1GB

Lumia 638 1GB

Lumia 430

Lumia 435

BLU Win HD w510u,

BLU Win HD LTE x150q,

MCJ Madosma Q501
@WBoyak Oczywiście że się da i prawdę mówiąc to jest już zupełnie stabilna wersja! Po prostu twoje konto Microsoft musisz aktywować w trybie insiderskim i tyle :) Pobierasz apke Windows Insider, przechodzisz tam prosty kreator i dalej już aktualizacje same ci wskoczą normalnym trybem :) Wybierz albo release preview albo slow ring (ten najlepiej) bo fast ring ma za często aktualizację które z resztą mogą byc proszę problemowe
@Saeglopur: Coś trzeba zrobić prócz zalogowania się tej stronie, nigdzie nie widzę jakiegoś formularza itd.
Probowałem już robić tak jak napisałeś, czyli aktualizować przez Apke Windows Insider ale po faktycznym kliknieciu w któryś z ringów lub TP - nic się nie dzieje.
@WBoyak: Najpierw musisz uzyskać status Insidera na tej właśnie stronie - gdzieś tam sie przechodziło jakiś proces, proste to było, ja u siebie nie widzę bo jestem już po.

W drugiej kolejności na telefonie wchodzisz w apkę Windows Insider, wybierasz najlepiej Slow Ring po zalogowaniu z uprawnieniami Insidera. I teraz już tylko musisz przejść do systemowych aktualizacji - wymuś wyszukiwanie i wio! :) Od tej pory będziesz już otrzymywać aktualizacje natychmiast