Wpis z mikrobloga

No a Ty właśnie zjebem jesteś

@Notomozemalaanegdotka: nie dość, że tłumok to jeszcze mnie obraża...

Popieram dżentelmeńską wymianę, chcesz tyle, tyle Ci daje.

No do dawaj, kto Ci k---a broni XD ale odjeb się od ludzi, którzy widząc okazję do zrobienia lepszego interesu - próbują go
  • Odpowiedz
@TrueSlav: dokładnie.
Nie dość że obrazek p----------ł to zrobił to źle.
A wracając do tematu.
Ostatnio komuś opuściłem 30% z ceny bo w cholerę chciałem tylko gotówkę odzyskać.
I pretensje były. Mimo że wszystko było opisane w ogłoszeniu każdy szczegół.
Sprzęt używany, sprawny, oryginalny
  • Odpowiedz
@PanJanKochany: Co do obrażania, to pierwszy sprowadziłeś rozmowę na napięty ton a po drugie nie myl państwowych regulacji cen z niezależną wyceną przedmiotu przez sprzedającego, bo trochę popłynąłeś.

Nie mam do nikogo pretensji, że podoba mu się taka forma handlu, jeżeli sprawia mu przyjemność urwanie 50 zł, a dzięki temu jego wąs bardziej zakręci się ku górze to czemu nie?
Przedstawiłem moją wizję handlu idealnego, nie chcę nikogo do niej
  • Odpowiedz
Uważam, że 400zl to można negocjować przy samochodzie za 10k. Tutaj to jest trochę przegięcie.


@CoYoT: lol. A przy mieszkaniu za 300k ile można? :D
  • Odpowiedz
To tak działa tylko jak sprzedajesz nowy produkt w sklepie.


@Radiativ: E, w sklepie też można :) Na rowerze utargowałem koło 2000zł. W sklepie, nowy. Wiatrak kupując utargowałem 50zł bo pudełka nie było. ;)
  • Odpowiedz
Szanujmy się


@Notomozemalaanegdotka: nono. Właśnie dlatego, że szanuje siebie, to czasem negocjuje i tu oszczędzę 50zł, tam 150, gdzie indziej 2000. Jeśli próba negocjacji z podaniem argumentów to dla Ciebie brak szacunku, to nie mam pytań.
Oczywiście mówię o negocjacji normalnej, nie o przykładzie mirabelki, że facet przyjeżdża i w płacz, że nie ma 30zł.
  • Odpowiedz
@nipanimaju: mnie najbardziej wzruszyła historia gościa co kupował od nas samochód. Auto wystawione na olx za 6k. Dzwoni koleś spod Łodzi i mówi że za 5,5k przyjedzie i kupi bo mu matka właśnie umarła i nie ma czym rodziny na pogrzeb zawieść.
  • Odpowiedz
@nipanimaju: I dobrze nie ma litosci w interesach. Jak ktos chce miec miekkie serce to musi miec twarda dupe niestety. Janusz, jakby dostal go od ciebie za te 350 to pewnie tego samego dnia za 400 by komus o--------l.
  • Odpowiedz
Nie ma to jak wrzucić pierwszy obrazek w swojej historii mirkowania, a po dwóch dniach znowu zobaczyć go na wykopie ^^
  • Odpowiedz