Wpis z mikrobloga

Wiecie czego brakuje wykopowi? Żeńskiego odpowiednika @feuer 'a. Czyli dobrze zarabiająca, zdystansowana, ładna, wysportowana, #atencyjnyrozowypasek która wrzucałaby fotki swojego wystawnego życia i historie o ruchaniu erasmusów za granicą. Przecież wykop by tego nie zniósł xD Takiego #boldupy wykop jeszcze nie widział, gdyby się taka różowa pojawiła.

Sznowałbym mocno, jeśli jakaś wpisuje się w te ramy to zachęcam do aktywności na mirko.

#feuernaemigracji #oswiadczeniezdupy
  • 164
@fuser: Od kilku dni każdemu śmieszkowi z wyszukanym rurkowym poczuciem humoru odpisuję, że rurka jest so 2k16 i się przejadła (lub przemieliła). Trzeba wymyślić coś nowego a nie forsować stare memuchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Foliarz: W czym jest wyżej? Super że mu się udało, ma świetne życia - sam bym takie chciał ale chłopak niestety się pogubił w karmieniu własnego ego. Kiedyś tu płakał że fiskus go ściga za jakieś zaległą kasę i jego gorzkie żale że Polska taka i taka. Napisałem mu żeby nie biadolił i albo to zapłacił albo wyjaśnił i wrzucił mnie na czarnolisto.
Odniósł sukces, robi co chce, robi to co
@Foliarz: Założę się, że zarabiam dużo więcej od Feuera a jednak nie muszę zdawać relacji ze swojego życia na Mirko. Znam też sporo kobiet, które więcej od niego zarabiają (głównie dyrektorki w korpo), one jednak o istnieniu Wykopu nawet nie wiedzą ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeżeli ktoś MUSI się przechwalać to znaczy, że ma spore kompleksy. Taki Dan Bilzerian wie, że jego życie jest całkowicie puste i
Taki Dan Bilzerian wie, że jego życie jest całkowicie puste i się do tego przyznaje. Gdzieś nawet widziałem jego zdjęcie jak siedzi sam w samolocie i podpisał je "Ja ze wszystkimi przyjaciółmi".


@SeuVelho: I w czym tu jest problem? Może cię zaskoczę, ale są typy osobowości, którym zupełnie nie przeszkadza tego typu świadomość, że prowadzą "puste" życie. A z tym "musi" się przechwalać to jest tak, że gdyby nie dostawał reakcji
. Czyli dobrze zarabiająca, zdystansowana, ładna, wysportowana, #atencyjnyrozowypasek która wrzucałaby fotki swojego wystawnego życia i historie o ruchaniu erasmusów za granicą.


@Foliarz: pomyśł ile jest lasek, które są ładne, zarabiają WŁASNĄ, DUŻĄ kasę, a jednocześnie są wysportowane i prowadzą ciekawe życie.

Takich kobiet w ogóle jest dużo mniej niż mężczyzn z takimi cechami, a prawdopodobieństwo na to, że będzie miała jeszcze konto na wykopie, jest zbliżone do zera.
@Foliarz: Musisz kojarzyć. Na reddit wrzucala ale była znana tutaj i czasem się udzielała. Potem była niezła inba, napisała długi post z zalami ze wykopki to stulejki i jej grożą upublicznieniem danych (ostatnia rzecz jakiej boi się internetowy ekshibicjonista). może dwa lata temu to było, bo od mniej więcej tylu tu jestem.
@Foliarz: fujer to biedak mentalny, który w obliczu najmniejszego dysonansu poznawczego kompensuje to sobie czarną listą, wyzwiskami i wzajemnym pucowaniem się ze swoimi adoratorami. Nie chciałbym takiego dodatkowego gównokontentu od strony kobiecej, bo na wykopie już jest wystarczająco kobiet/dziewczynek, które tak funkcjonują. xD
@polecam_poczytac_heideggera: a ja tam go szanuję, strzelam @feuer że jesteś ENTP (ten gównotest osobowości), sam mam te cechy ale niestety nie jestem kucem takim by monetaryzować swoją wiedzę i za to bzykać tajki i zrzucać je z klifu. No cóż.

Oczywiście feuer nie ma przyjaciół w życiu ale nie każdemu oni są potrzebni. Skoro rekompensuje sobie to atencją, dziwkami i surfowaniem w Dubaju to dla mnie ok.