Wpis z mikrobloga

Wiecie czego brakuje wykopowi? Żeńskiego odpowiednika @feuer 'a. Czyli dobrze zarabiająca, zdystansowana, ładna, wysportowana, #atencyjnyrozowypasek która wrzucałaby fotki swojego wystawnego życia i historie o ruchaniu erasmusów za granicą. Przecież wykop by tego nie zniósł xD Takiego #boldupy wykop jeszcze nie widział, gdyby się taka różowa pojawiła.

Sznowałbym mocno, jeśli jakaś wpisuje się w te ramy to zachęcam do aktywności na mirko.

#feuernaemigracji #oswiadczeniezdupy
  • 164
@Foliarz: nie stanie się bo jaką ona miałaby mieć motywacje? Fojer sobie wynagradza lata przegrywu i pompuje ego, ale po co laska która ma fajne życie miałaby się prężyć przed pryszczatymi przegrywami którymi gardzi lub w najlepszym wypadku patrzy na nich z politowaniem? Ty byś się popisywał przed przedszkolakiem że umiesz czytać, albo niepełnosprawnym, że masz dwie nogi i możesz biegać?
@Foliarz: Mówisz o bólu dupy. Mnie dupa nie boli, bo żyje mi się dobrze. Mierzi mnie takie podniecanie się jak to za granicą jest super, jak to r*cha każdą azjatkę (uwaga na hiv i pindole) i jak się podnieca swoim wystawnym życie. To jest po prostu karmienie swojego wybujałego ego. To jest po prostu smutne i żałosne.

BTW. a jak się go skrytykuje to leci ban. Mały, śmieszny człowiek.
To jest po prostu karmienie swojego wybujałego ego. To jest po prostu smutne i żałosne.

BTW. a jak się go skrytykuje to leci ban. Mały, śmieszny człowiek.


@wiecznybeton: Trochę dystansu mirku. Każdy wie, że feuer sobie karmi ego ale robi to w zabawny sposób i gdy faktycznie u kogoś spowoduje prawdziwy ból dupy to raczej jest to problem tej osoby, która daje #!$%@? o mirka z wykopu, który kucuje w Azji
@Foliarz: Nie przypomnę niestety nicka, a nie miałem zapisane w notatkach. Była jakaś różowa - moim zdaniem - chociaż trochę aspirująca do tego. Z tego co pamiętam to mieszkała gdzieś na Śląsku czy w okolicach (no jeszcze nie Bali), chwaliła się, że zmienia samochód, miała jakąś ekstra robotę chyba w korpo? bo świetnie ogarniała język(i), mieszkała sama i wydaje mi się, że jej rodzice siedzą za granicą, gdzie wyjechali jak miała
No tak średnio aspirującą był powiedział.

@idol89:

Z tego co pamiętam to mieszkała gdzieś na Śląsku czy w okolicach


xDD no prawie Bali, prawie, sam jestem z GOP więc potwierdzam

miała jakąś ekstra robotę chyba w korpo?


xDD

Aha #narkotykizawszespoko były jej mocną stroną.


Zupełnie nie kojarzę.

Wiesz, alpaka też mieszka sama, w STOLYCY (prawie Bali, zresztą wielu wietnamców siedzi w Warszawie), jest #narkotykizawszespoko, zmienia niebieskich i atencję uprawia na
Przecież nie chodziło o to, że to są niezmierzone osiągnięcia ("33 poziomy wyżej"), ale wymieniałem co pamiętam.

No tak średnio aspirującą był powiedział.

@Foliarz: Ale i tak sam lepszej nie kojarzysz.

sam jestem z GOP

Mało kto tutaj o tym nie wie.
@Foliarz: Już sobie wyobrażam jak ją stulejki stalkują, piszą na fejsie do niej, do jej rodziny, przyjaciół. Wynajdują adres starych i wysyłają jakieś gówno. Pozycjonują treści typu "Maria Banaszek ma HIV". Pod tagiem oczywiście syf o tym, że ma grube kostki i prawe żebro za bardzo wystaje i by jej nawet kijem nie tknęli, a jej podróz do Dubaju jest oczywiście sponsorowana przez ciapaków którzy jej srają do mordy (#pdk).
@LR300: Specjalnie ładny nie jest ale i tak powyżej przeciętnej no i jak schudł i zaczął uprawiać sport to ma dobrą sylwetkę. A twój post pokazuje właśnie, że jego działalność na mirko ma sens.
Czy rucha za kasę czy nie to nie wiem, z tego co pisał to nie. Nie wiem, aż takim fanem jego nie jestem, widzę tylko wpisy które lądują w gorących, np. ten:
http://www.wykop.pl/wpis/21222215/4-dni-mnie-nie-ma-w-azji-juz-kryzys-%C2%BA-%CA%96-%C2%BA/

nie powiesz mi, że