Wpis z mikrobloga

Wiecie czego brakuje wykopowi? Żeńskiego odpowiednika @feuer 'a. Czyli dobrze zarabiająca, zdystansowana, ładna, wysportowana, #atencyjnyrozowypasek która wrzucałaby fotki swojego wystawnego życia i historie o ruchaniu erasmusów za granicą. Przecież wykop by tego nie zniósł xD Takiego #boldupy wykop jeszcze nie widział, gdyby się taka różowa pojawiła.

Sznowałbym mocno, jeśli jakaś wpisuje się w te ramy to zachęcam do aktywności na mirko.

#feuernaemigracji #oswiadczeniezdupy
  • 164
  • Odpowiedz
  • 0
@Foliarz może po prostu takich lasek nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A takich lasek jak opisałeś jest od #!$%@? na insta. Z tym że "dobre zarobki" w ich przypadku są ze sponsoringu lub bogatych tatusiów.
  • Odpowiedz
@Foliarz: @1984: ta polka z reddita o ktorej mowa to chyba ta: /u/BLVCKDOZEN
Konto usunela ale jak pogooglujesz to nawet trafisz na znalezisko na wykopie z archiwalna galeria jej zdjec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do atencjuesz to byla tutaj kiedys jedna krolowa atencji, ktorej do dzisiaj nikt nie dorownal, a mirkom dupska pekaly od jej wpisow. Mowa oczywiscie o Jofridd.
  • Odpowiedz
Mnie dupa nie boli, bo żyje mi się dobrze. Mierzi mnie takie podniecanie się jak to za granicą jest super, jak to r*cha każdą azjatkę (uwaga na hiv i pindole) i jak się podnieca swoim wystawnym życie. To jest po prostu karmienie swojego wybujałego ego. To jest po prostu smutne i żałosne.


@wiecznybeton: Coś tu chyba nie poszło bo napisałeś, że dupa cię nie boli by za chwilę dać charakterystyczny upust
  • Odpowiedz
@Foliarz:
>sranie jako osiągnięcie życiowe
xD

Oczywiście feuer nie ma przyjaciół w życiu ale nie każdemu oni są potrzebni.

Fakt, socjopatom nie są potrzebni. xD

Skoro rekompensuje sobie to atencją, dziwkami i surfowaniem w Dubaju to dla mnie ok.

Też nic do tego nie mam. Każdy powinien się realizować tak jak chce, potrafi i ma możliwości. Co nie zmienia faktu, że dla mnie fujar to biedak mentalny. :3
  • Odpowiedz
Fojer sobie wynagradza lata przegrywu i pompuje ego


@rtone: Nie ogarniam, dlaczego na wykopie jak ktoś chce się pochwalić jakie ma fajne życie, jest od razu piętnowany? Zauważyłem, że wykop to teraz składa się z 90% ludzi którzy "#!$%@?ą" na wszystko i nic im nie pasuje. Zapomniałbym też o najwyższych elitach które postują zdjęcia małp i innych bogu ducha winnych ludzi nazywając wszystkich januszami i grażynami, a kobiety które wrzucają foty
  • Odpowiedz
@rtone: wyobraź sobie grubą brzydką laskę z biednej rodziny, prześladowaną przez wszystkich w szkole, która wyrasta na piękną gazelę, której żyrafie oczy i rude włosy oraz niesamowita figura wzbudzająpożądanie tych, którzy pluli jej w twarz. Teraz oni przegrywy level 33, Karyny na 500+ pracujące za najniższą itd.
I nagle to ona jest spritem, a oni wodą z kałuży. To jest motywacja.
@Foliarz: masz na myśli Martynę Wojciechowską czy Sashę Grey?
  • Odpowiedz
Założę się, że zarabiam dużo więcej od Feuera


@SeuVelho: ależ on nie zarabia bardzo dużo i raczej chwali sie stylem życia a nie kasą (no musi o kasie powiedzieć czasami). Ale zarabia grubo ponad możliwości wielu wykopków.
  • Odpowiedz
@WelcomeToGunShow: @Foliarz: @idol89: co do wątku, takiego różowego nie będzie, a dlaczego? Normalni ludzie trochę pomirkuja, ktoś tam odstawi szopkę, ale powoli się zyje, a reszta? Mirko gwiazdy, atencja i te sprawy. Normalny różowy nawet nie założyłby konta na tym portalu. Znam ludzi, którzy potrafią robić kasę i nawet nie wiedza o wypoku. Oni zyja, robią kwit i go tracą. Nie piszą zbędnych postów na jakimś portalu ( ͡
  • Odpowiedz
@Foliarz:
W sumie jakby była taka Feurerka która spełnia marzenia, podróżuje, pracuje w It czyli tym co większość wykopków klubi najbardziej ale miała swojego męża/faceta na stałe to bym kibicował jednak jakby zmieniała partnerów jak rękawiczki meh nie lubię takich #!$%@? :P To samo z Feurem byłby jeszcze lepszy jakby z jedną panną podróżował po świecie.
  • Odpowiedz
@Foliarz: Warto przeczytać ten wątek by się przekonać dlaczego takich nie ma. Od razu głównym tematem jest @feuer i to, dlaczego się chwali a nie powinien i czy prowadzi puste życie. W Polsce lepiej się nie chwalić, że Ci idzie bo zaraz Cie objadą. Zapracował to się chwali, mnie martwią wpisy stulejarzy i #!$%@? z #anonimowemirkowyznania gdzie podają przykład @feuer za wzór i mentora. Dopiero tu jest coś nie halo.
  • Odpowiedz
@Foliarz: Kiedyś fajnie się go czytało, ale od pewnego czasu zrobił się mocno atencyjny, więc potraktowałem go tak samo jak wykopkową uberkarynę.( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz