Wpis z mikrobloga

@#!$%@? Feniks jinno mental here ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba 53lvl bo od 54 chyba była łuska i nigdy jej nie założyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Byłem w gildii która była przez jakiś czas w top 10 (ʘʘ) skończyłem grać w okresie gry weszła ta złota moneta kręcąca się w lewym dolnym rogu (is) ile ja czasu na niej straciłem
  • Odpowiedz
  • 0
Monastyr 4ever. Metal i ta przyjemność kiedy się zaczęło samemu ogarniać całe dt ()
  • Odpowiedz
@#!$%@?: i ten sensowny zarobek czyli dropienie medali na małpach, kilka na godzine i po pewnym czasie byłeś milionerem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a teraz? szkaty blasku po 800 sztuk łupią w v3
  • Odpowiedz
Pamiętam jak przeszedłem przez teleport z m1 do m2 będąc noobkiem i nie potrafiłem wrócić, waliłem zaprzysiężone łuczniki na 4 lvlu ( ) Miła koleżanka napisała że mnie odprowadzi za 5k yang
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Nigdy nie wbiłem powyżej 30lvl xD A i to boostowany. Sam do max 22 chyba doszedłem i dostawałem #!$%@? od expienia. Ale moja była to #!$%@?ła jak #!$%@? i hajs sprzedawała na allegro XD
  • Odpowiedz
  • 1
@#!$%@?: Pamiętam na jakimś privie grałem przez całe wakacje i sprzedawałem sztabki yangów na Allegro, miałem wtedy z 13 lat a zarobiłem ze 300zł ( ͜͡ʖ ͡€).
Szaman na privach był OP na solo bo 90% ludzi nie miało na niego eq i wygrywałem większość pvp. Ahh to były czasy
  • Odpowiedz