Wpis z mikrobloga

  • 6
@#!$%@? ah pamiętam te czasy, lecz wszystko w 2k13 sprzedalem i dobrze mi z tym. Dużo pieniazkow dostałem za postaci...
Pierwsza postać body na Elares... :) okradli mi ją kilkukrotnie i stanąłem na 42 lvu. Stwierdziłem.


zrobię nową postać której mi nie ukradną..
Tak też zrobiłem bodego następnego którym wbiłem 69 lv i założyłem stalke +6 i nimfe +9 i byłem koksem, lecz po czasie kolega zaproponował mi wymianę za bm 75, zgodziłem się w #!$%@?, skile na g... wysokie m... mniam...
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Pierwsza postać woj body, staty Full inteligencja bo myślałem że przez to opanuje jakies nowe skille i ogólnie będzie "Mądrzejszy", pamiętam jak pierwszy raz spotkałem metka 25lvl u ziomka na chacie, byliśmy pewni że król metinów, 2 tygodnie później odkryliśmy m2 XD
  • Odpowiedz
  • 23
@#!$%@? najsłynniejsze teksty to:
- podexpisz?
- da ktoś 500 yangów na dozorce?
- party na BO, poluruje
- mam przyjść wojem?
Ach, nostalgia. #!$%@?ące się serwery, haxy z niemieckiego forum, ksucie metków i #!$%@? kowal. Tego pięknego czasu gimbazy nie odbierze mi nikt ()
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Nie mogłam tego mieć na kompie chyba (Linux here), lecz pamiętam jak na przerwach albo gapiłam się jak inni grają albo sama grałam - ale w CS
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Smutłem :c

Pamiętam te bicie medali na małpkach, "Zostaw spota", "Weź nie ksuj (XD)", szukanie party na robienie bojowca. Pamiętam też te taktyki na to by kowal ulepszył, że trzeba było jak miał rękę podniesioną :C

  • Odpowiedz
@#!$%@?: Pozdrawiam ziomków z Monastyra :D ile godzin w to przegralem.
Jeszcze do dzis pamietam jak bylem w gildi Phoenix i tam bylo czasem 50 osob na Veturilo ( taki program do rozmow)
  • Odpowiedz