Wpis z mikrobloga

@PhallusDei:

Zacząłem na Obsydianie. Potem pojawiło się dużo innych serwerow, w tym Monolit i już tam zostałem.

Ehh, ja tam byłem bossem. Miałem 10 kont na 30lvlach, które non stop łowiły małże na fishbocie. Ile ja tam miałem kasy to głowa mała... () Trząsłem całym rynkiem. A jaka inflacja kilka lat później była.. Mniej więcej od 2012 gra stała się niegrywalna.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Ja gralem na 11 serwerze sura wp w chunjo. Co prawda wbilem tylko 25lvl ale przegralem tam chyba 10k minut. Glownie spedzalem czas na chodzeniu miedzy jinno a chunjo przez pustynie zeby sprzedac zolcie troche drozej i zarobic na fmsa na 30lvl jak juz kiedys wbije. No ale bylem slabym handlarzem i duzo nigdy nie zarobilem. O botach nie wiedzialem.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Feniks. Gardziłem każdym kto grał wojem, jak można być tak nieoryginalnym smieciem i grać wojem. Zawsze miałem beke z nich, wszystko 3x drozsze bo na woja xdd Tylko sura wy #!$%@? lachociągi
  • Odpowiedz
@#!$%@?: zacząłem grać jak byl tylko jeden świat, potem doszedł drugi bodajże nazywał się feniks. Wbilem wojem 39 Level, w ogóle nie mając pojęcia o mechanice gry, na internecie też nie było żadnych poradników ani haków jak dziś. Wszystkie szlaki trzeba było przecierac samodzielnie. Byłem w żółtym królestwie, zawsze mnie zabijały jakieś #!$%@? od niebieskich. Nienawidzilem cwelow całym sercem. Konto pewnie jeszcze istnieje, bo pogralem chwilkę i porzuciłem ta grę na zawsze.
  • Odpowiedz