Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem jakiś dziwny że uważam że oświadczyny w wigilię to #!$%@? pomysł? Na facebooku nasrane oświadczynami i z tego co widze to wszyscy zdjęcia jak facet klęka przed różowym a z tyłu janusz i grażyna xD Romantyczne w #!$%@?.

Może ja jestem jakiś dziwny ale jak można to zrobić przy całej rodzinie? Jeszcze z wujkami,ciotkami,kuzynami. No #!$%@?

##!$%@? #bekazpodludzi #rakcontent
  • 123
  • Odpowiedz
  • 159
@The_Riddler też tak uważam, na miejscu różowego czułbym się zażenowany, że chłopak zamiast zrobić to w intymnej atmosferze #!$%@? szopke przy wszystkich... Chyba ze to jakaś taktyka ze strony niebieskich, żeby panna miała presję i nie powiedziała nie.
  • Odpowiedz
@The_Riddler: ja cały rok czekam na ten wysyp żenujących zdjęć w garniturze, sukni i kapciach stojąc przed choinką z pierścionkiem - zawsze wtedy mam ubaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@The_Riddler: Prości ludzie i proste potrzeby, muszą się pokazać przed innymi. Idę o zakład, że tacy jak wezmą ślub to będą spamować facebooka setkami zdjęć z wakacji, z salonu z 40 calowym tv w tle czy tysiącami zdjęć dzieciaka. Ot taka mentalność, byle się pokazać.
  • Odpowiedz