Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem jakiś dziwny że uważam że oświadczyny w wigilię to #!$%@? pomysł? Na facebooku nasrane oświadczynami i z tego co widze to wszyscy zdjęcia jak facet klęka przed różowym a z tyłu janusz i grażyna xD Romantyczne w #!$%@?.

Może ja jestem jakiś dziwny ale jak można to zrobić przy całej rodzinie? Jeszcze z wujkami,ciotkami,kuzynami. No #!$%@?

##!$%@? #bekazpodludzi #rakcontent
  • 123
@The_Riddler: jestem zdumiony, ze jeszcze nikt o tym nie napisal. nie jestes inny, po prostu swiat idzie do przodu i myslenie sie zmienia. a oswiadczyny w wigilie to stary zwyczaj, zapytaj babci to ci opowie.
@The_Riddler: naprawde nie rozumiesz tego ze ktos moze miec inne podejscie do rodziny, czuc wieksza wiez i chcec takich oswiadczyn? Sam mam kujowe relacje z rodzina, ale zal mi tych co nie moga zrozumiec ze kazdy jest inny i kazda sytuacja jest inna. Co innego ci co oswiadczaja sie w ten sposob jedynie z poczucia jakiegos obowiazku, takie cos jest co najmmiej nie zdrowe ( ͡° ʖ̯ ͡°
Są osoby, które organizują przyjęcia zaręczynowe w restauracji i tam się grzecznie oświadczają. I są osoby które postanowią sobie przycebulić i jak już cała rodzina się zebrała to się oświadczają na Wigilię albo w Nowy Rok przy uchlanych wujkach wydłubujacych karpia z odtłuszczonych warg.

Kwestia klasy i romantyzmu.


@ChomiczaKrolowa: Mogłaś sobie darować te detale ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pobierz
źródło: comment_a3CMRx051WJ8G6OnQRXsEc0CDkjIxTHt.jpg
@konmad: A to już nie mogę napisać o swoich odczuciach? Nie wiem czy nie umiesz czytać czy po prostu zawsze masz ścisk dupy ale cały ten post jest o tym że JA uważam to za #!$%@?, sam bym tego nie zrobił i pytam sie mireczków czy jestem jakiś dziwny z tego powodu. Jak ktoś oświadczył się podczas wigilijnej kolacji z rodziną i wszyscy są z tego zadowoleni no to dobrze, to
@The_Riddler: Istna tragedia. No ale są ludzie, którzy nie błyszczą pomysłowością. Musisz sobie uświadomić, że społeczeństwo dzieli się na kilka grup. Jesteś w tej, która chce czegoś więcej od życia niż praca, święta, parę dni urlopu w roku i wyjazd nad Polskie może lub do Ciechocinka. :)
@The_Riddler: uuuuuu no romantycznie w #!$%@? takie oswiadczyny... Ja to sie troche postaralem. Wszystko mialem zaplanowane. Kwiaty, szampan, serce z kamieni wylozone na plazy (Dziwnow polecam). Wyszlo na to ze nie moglem trafic na to serce (siostra z kuzynka to przygotowala bo wczesniej byly nad morzem a nie chcialem aby #rozowypasek cos sie skapowal) ktkre szukalem z pol godziny i sie stresowalem w ciul, oswiadczylem sie przy nieznajonych osobach ktorzy bili
@derincon: no własnie czekałem na taki komentarz, gdybyś to zrobił w święta to by byli świadkowie, a tak to masz swoje oświadczyny w samotności, nikt Ci nie poświadczy jak było, a druga sprawa nikt o zdrowych zmysłach nie zabiera ze sobą koleżanki na Wigilie, no chyba że są takie wariaty co udają że maja kogoś :) ale reszta tak nie robi :) więc to chyba logiczne że na takiej kolacji jesteś