Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem jakiś dziwny że uważam że oświadczyny w wigilię to #!$%@? pomysł? Na facebooku nasrane oświadczynami i z tego co widze to wszyscy zdjęcia jak facet klęka przed różowym a z tyłu janusz i grażyna xD Romantyczne w #!$%@?.

Może ja jestem jakiś dziwny ale jak można to zrobić przy całej rodzinie? Jeszcze z wujkami,ciotkami,kuzynami. No #!$%@?

##!$%@? #bekazpodludzi #rakcontent
  • 123
  • Odpowiedz
@The_Riddler: Z racji tego, ze i tak miałem zamiar się oświadczyć a chciałem przycebulić na prezencie dla różowego to wpadłem na pomysł, że jak kupię pierścionek (i tak miałbym go kupić) to prezent będę miał z głowy.
O tym, że jest jakiś zwyczaj oświadczania się w wigilię dowiedziałem się dopiero po wszystkim. No i ch*j no i cześć wyszedłem na Sebe Janusza. #zalesie
  • Odpowiedz
@The_Riddler ale co Ty masz do tego jak inni tworzą sobie wspomnienia? xD Nie każdemu brak odwagi by kleklnac przed kobieta przy innych ludziach. Jedni robią to po cichu by nie było przypalu, inni chcą by bliscy byli świadkami. Dla #bekazpodludzi którzy mierzą innych swoją miarą.
  • Odpowiedz
@The_Riddler: każdy ma inne zdanie, ja wolałbym różowego zabrać w jakieś miejsce, może akurat miałaby sentyment do jakiegoś miejsca czy coś, no ale wróćmy na ziemie, najpierw musiałbym mieć różowego
  • Odpowiedz
@The_Riddler: aż się zalogowałem, żeby dać plusa. Co roku to samo na święta wysyp zdjęć o zaręczynach. To chyba tak, żeby nie zapomnieć o dacie i nie musieć nigdzie zabierać dziewczyny na rocznice, w końcu są święta ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@The_Riddler Są osoby, które organizują przyjęcia zaręczynowe w restauracji i tam się grzecznie oświadczają. I są osoby które postanowią sobie przycebulić i jak już cała rodzina się zebrała to się oświadczają na Wigilię albo w Nowy Rok przy uchlanych wujkach wydłubujacych karpia z odtłuszczonych warg.
Kwestia klasy i romantyzmu.
  • Odpowiedz
@The_Riddler: Przecież to zależy od okoliczności. Generalnie takie nagłe oświadczyny przy jakichś wujkach januszach to lipa, ale potrafię sobie wyobrazić mniejsze grono rodzinne, gdzie wszyscy mają dobre, bliskie relacje, wszyscy wiedzą, że związek młodych jest poważny i wiadomo, że powie tak, a sama panna czuje się komfortowo w otoczeniu rodziny, to wtedy nie widzę problemu.

Ja bym wolał sam na sam, na spokojnie i bez świadków załatwić sprawę, ale nie
  • Odpowiedz
@The_Riddler: a moj eks kombinowal, zabral mnie nad Morze Martwe do Eing Ghedi, wysmarowal sie blotem, poprosil kogos zeby napisal mu na plecach WILL YOU MARRY ME i tak przyszedl, proszac o dlon pieknej owocliczanki. A mozna byl szast prast na swietach zalatwic, jak ludzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz