Wpis z mikrobloga

@maszpoczestujsie: To są przedmioty gówno. Ani muzyki, ani plastyki, ani tym bardziej religii nikt się nie nauczy w szkole, na dodatek w Polsce. 99% szkół nie ma wyposażenia do nauki muzyki czy plastyki, jedną godzinę tygodniowo tych zajęć to nawet nie wystarczy na zaznajomienie z podstawami, to zwykłe marnowanie czasu i środków. A religia to już w ogóle nie wiem co tam robi, etyka jest ok, ale jak to z
  • Odpowiedz
@maszpoczestujsie: Jak dla mnie spoko, widać tylko że ewidentnie ma braki z matmy nie wiem tylko czy gorsze oceny są za jakieś konkretne działy, czy po prostu nie odrabia czasem pracy domowej. IMO teraz jest tyle fajnych materiałów do nauki na necie że warto podciągnąć bo potem będzie mu tylko gorzej. Sam olałem matematykę w gimnazjum i liceum przez co musiałem potem mnóstwo nadrabiać(dziękuje pan trapez ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@maszpoczestujsie: Może tą matmę pomóż mu trochę ogarnąć, może zainteresuje się tematem i będzie miał później lepsze perspektywy albo chociaż nie będzie #!$%@?ł, że jest humanistą jak faktycznie zacznie kumać o co chodzi.
Tylko na tym skorzysta, spróbuj mu to wytłumaczyć :)
  • Odpowiedz
@maszpoczestujsie: Zależy od wagi ocen, jeżeli słabe oceny są ze sprawdzianów, a dobre to z np. aktywności na lekcji, to słabo. Jeżeli jest to mniej więcej wyrównanie, to oceny całkiem w porządku i gadka mamy tylko w celu zmotywowania do dalszej nauki.
  • Odpowiedz
muzyka, plastyka

gównozajęcia


@Dawidino: ogarnij się, ludzie nie robią karier w muzyce i sztukach plastycznych? Te niech zostaną ale niech będą lepiej nauczane, bo odkąd pamiętam to były #!$%@? nauczane przedmioty i nie było ŻADNEJ szansy na to żeby wzbudzić zainteresowanie dzieciaka muzyką czy rysunkiem.
Na jakimś #!$%@? flecie się kazali uczyć grać. Nienawidzę do dziś a chętnie bym zagrał na czymś innym - niestety jestem za stary na naukę
  • Odpowiedz