Wpis z mikrobloga

Dzien Dobry Mirkowny i Mireczkowie,

To ja wasz Wolverine:3 Wrzucam, ze cos jeszcze cwicze mimo okropnego redu (god why). W swieta bedzie jedzone wiec pewnie bede znow paczkiem (god why2). Aktualnie waga ~100kg wzrost dalej 186cm.

Sila nawet strasznei nie leci, ale boli wszystko :< A-----l pomaga nie jesc - polecam.

Wrzucam jeszcze w komentarzu wyciskanie zolnierskie 90/3 (tego dnia bylo 90 3x3+ 75/6x6)

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #pokazmorde #ladnypan #42do #strengthcraft #crossfit #trojboj
N.....o - Dzien Dobry Mirkowny i Mireczkowie,

To ja wasz Wolverine:3 Wrzucam, ze c...

źródło: comment_pFtJyC81ra2vYQLKeGQYsyCeaChtlApw.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nefcio Chyba czytasz mi w myślach. Gdy zobaczyłem w którymś wpisie Twoje maksy i zobaczyłem OHP to ojezusicku. Pozostałe rekordy imo były w cieniu. Ciekawiło mnie jak to wygląda. 115 to przelozacki wynik. Nie wiedziałem, że bierzesz więcej od Kota. Oo
No i przy Twoim wzroście to niemal wyczyn. Pal licho gdybyś był karłem. :D
OHP przy tym ciężarze musi być niezwykle przeżyciem dla układu nerwowego i kręgosłupa. :D

@Duzy_Dziki_Zwierz
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Dzieki byku, super budujacy komentarz :) Tak szczerze nie mam pojecia o co chodzi z moim zolnierskim. Mam dlugie lapska, wysoki dosyc jestem a idzie mi to calkiem naturalnie.

Tutaj 105/3 mocno walczone :D
N.....o - @PiccoloColo: Dzieki byku, super budujacy komentarz :) Tak szczerze nie mam...
  • Odpowiedz
@Nefcio Ładnie powalczone.
Może to przez to, że PHP czy wiosłowanie nie są głównymi priorytetami. Gdy ciśniemy by dołożyć ciężaru na płaskiej czy w mc, to w pozostałych ćwiczeniach działamy bez presji. Sam mam rozpiętość ramion pl. 195cm i w OHP miałem jeden z lepszych progresów.
Technika też widać, że jest zajebista. Tu tańczy całe ciało, każda kończyna robi robotę. Raz robiłem żołnierska po łydkach i musiałem, że się zabiję. :D
  • Odpowiedz
@Nefcio: tak tylko chciałem zauważyć, że to, że nie ma negatywnych skutków, jeśli idzie o formę(albo wmawiasz sobie, że nie ma, nie wiem, bo mi się nie zdarza) to nie znaczy, że to jest generalnie zdrowe dla ciała i umysłu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

taki już jestem, że mówię co myślę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz