Wpis z mikrobloga

Dzien Dobry Mirkowny i Mireczkowie,

To ja wasz Wolverine:3 Wrzucam, ze cos jeszcze cwicze mimo okropnego redu (god why). W swieta bedzie jedzone wiec pewnie bede znow paczkiem (god why2). Aktualnie waga ~100kg wzrost dalej 186cm.

Sila nawet strasznei nie leci, ale boli wszystko :< Alkohol pomaga nie jesc - polecam.

Wrzucam jeszcze w komentarzu wyciskanie zolnierskie 90/3 (tego dnia bylo 90 3x3+ 75/6x6)

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #pokazmorde #ladnypan #42do #strengthcraft #crossfit #trojboj
Pobierz N.....o - Dzien Dobry Mirkowny i Mireczkowie,

To ja wasz Wolverine:3 Wrzucam, ze c...
źródło: comment_pFtJyC81ra2vYQLKeGQYsyCeaChtlApw.jpg
  • 74
@Nefcio: dla mnie siła to skutek uboczny, do niczego mi niepotrzebna, i nie widzę nic zayebistego w targaniu chuy wi ile, jak lepsze efekty mam innymi metodami.

Nikogo oczywiście nie hejtuje, bo znowu będzie że buc i prostak, bo komuś na siłowni powiedziałem , że chuy mnie obchodzi ile to on nie wyciska ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu nie jara mnie to i tyle.
@Duzy_Dziki_Zwierz: tak w ogole to thx, pokaze sie za 2 miechy mysle czy cos ruszylo. Pierwsze redu w zyciu po striktu silowym trenowaniu 2 lata. Mam nadzieje, ze nie zgnije :D I chyba coraz bardziej sylwetkowo bede szedl.

No normalka, jeden chce dzwigac (i wygladac jak n/c grubas), drugi dzwigac i wyglada (moze ja np), drugi wygladac i miec cialo w 1 kawalku po czasie. Normalna sprawa. Najwazniejsze to miec swiadomosc,